Radeon RX 9060 XT GAMING OC ICE 16G
- Powered by Radeon RX 9060 XT
- Integrated with 16GB GDDR6 128bit memory interface
- WINDFORCE cooling system
- RGB Lighting
- Reinforced structure
| Specification | Details |
|---|---|
| Graphics Processing | Radeon RX 9060 XT |
| Core Clock | TBD |
| Stream Processors | TBD |
| Memory Clock | 20 Gbps |
| Memory Size | 16 GB |
| Memory Type | GDDR6 |
| Memory Bus | 128-bit |
| Card Bus | PCI-E 5.0 |
| Digital Max Resolution | 7680 × 4320 |
| Multi-view | 3 |
| Card Size | L=281 mm, W=118 mm, H=40 mm |
| PCB Form | ATX |
| DirectX Support | DirectX 12 API |
| OpenGL Support | OpenGL 4.6 |
| Recommended PSU | 450W |
| Power Connectors | 8-pin ×1 |
| Output Ports | DisplayPort 2.1a x2, HDMI 2.1b x1 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти Gigabyte
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | AMD Radeon |
|---|---|
| Капацитет: | 16 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR6 |
| Битове (BUS памет): | 128 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
| Препоръчително PSU: | 450 W |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
286.33 €
/560.02 лв
-
57.82 €
/113.09 лв
-
1294.79 €
/2532.38 лв
-
690.90 €
/1351.28 лв
-
690.90 €
/1351.28 лв
-
2181.08 €
/4265.82 лв
-
2181.08 €
/4265.82 лв
-
2181.08 €
/4265.82 лв
-
2181.08 €
/4265.82 лв
-
98.51 €
/192.66 лв
-
2181.08 €
/4265.82 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
514.46 €
/1006.19 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
514.46 €
/1006.19 лв
-
514.46 €
/1006.19 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
5154.24 €
/10080.82 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
394.57 €
/771.72 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
705.76 €
/1380.35 лв
-
234.90 €
/459.42 лв
-
243.74 €
/476.72 лв
-
915.44 €
/1790.44 лв
-
449.46 €
/879.07 лв
-
71.27 €
/139.38 лв
-
318.95 €
/623.82 лв
-
354.99 €
/694.30 лв
-
75.25 €
/147.19 лв
-
1039.99 €
/2034.04 лв
-
1039.99 €
/2034.04 лв
-
598.99 €
/1171.52 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
718.99 €
/1406.22 лв
-
793.99 €
/1552.91 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
739.99 €
/1447.29 лв
-
752.99 €
/1472.72 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5070, 12GB, Palit Infinity 3, PCI-E 5.0, GDDR7, 192-bit, DisplayPort, HDMI
648.99 €
/1269.31 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
354.99 €
/694.30 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
102.81 €
/201.08 лв
-
529.99 €
/1036.57 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
764.99 €
/1496.19 лв
-
743.99 €
/1455.12 лв
777.99 € -
738.99 €
/1445.34 лв
798.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
1328.99 €
/2599.28 лв
1413.99 € -
37.19 €
/72.74 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
838.99 €
/1640.92 лв
-
1139.99 €
/2229.63 лв
1239.99 € -
863.99 €
/1689.82 лв
894.98 €
-
22.50 €
/44.01 лв
24.42 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
748.99 € -
863.99 €
/1689.82 лв
894.98 € -
1328.99 €
/2599.28 лв
1413.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
738.99 €
/1445.34 лв
798.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
743.99 €
/1455.12 лв
777.99 € -
1139.99 €
/2229.63 лв
1239.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Inno3D Twin X2 White, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI522.19 €
/1021.32 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 TI, 8GB, Gigabyte EAGLE ICE, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128 bit, DisplayPort, HDMI522.28 €
/1021.49 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gigabyte AERO, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI523.05 €
/1023.00 лв






































































