GeForce RTX™ 5060 8G VENTUS 2X OC WHITE
- Powered by the NVIDIA Blackwell architecture and DLSS 4
- Core Clocks:
Extreme Performance: 2535 MHz (MSI Center)
Boost: 2527 MHz - TORX Fan 5.0: Fan blades linked by ring arcs work to stabilize and maintain high-pressure airflow.
- Heat Pipes designed for efficient heat transfer, the heat pipes effectively draw thermal energy away from the GPU, improving overall cooling performance.
- Reinforcing Backplate: The reinforcing backplate features an airflow vent that allows exhaust air to directly pass through.
- MSI Center: The exclusive MSI Center software lets you monitor, tweak and optimize MSI products in real-time.
- Afterburner software takes full control with the most recognized and widely used graphics card overclocking software in the world.
| Specification | Details |
|---|---|
| Model Name | G5060-8V2CW |
| Graphics Processing Unit | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 |
| Interface | PCI Express® Gen 5 x16 (uses x8) |
| Core Clocks | Extreme Performance: 2535 MHz (MSI Center), Boost: 2527 MHz |
| CUDA® Cores | 3840 Units |
| Memory Speed | 28 Gbps |
| Memory | 8GB GDDR7 |
| Memory Bus | 128-bit |
| Output | DisplayPort x 3 (v2.1b), HDMI™ x 1 (HDMI™ 2.1b: up to 4K 480Hz or 8K 120Hz with DSC, Gaming VRR, HDR) |
| HDCP Support | Yes |
| Power Consumption | 145 W |
| Power Connectors | 8-pin x1 |
| Recommended PSU | 550 W |
| Card Dimension (mm) | 197 x 120 x 41 mm |
| Weight (Card / Package) | 511 g / 829 g |
| DirectX Version Support | 12 Ultimate |
| OpenGL Version Support | 4.6 |
| Maximum Displays | 4 |
| G-SYNC® Technology | Yes |
| Digital Maximum Resolution | 7680 x 4320 |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Видео карти MSI
Виж всички Видео карти в категорията
| GPU производител: | nVidia |
|---|---|
| Капацитет: | 8 GB |
| Тип памет на видеокарта: | GDDR7 |
| Битове (BUS памет): | 128 Bit |
| Интерфейс: | DP HDMI |
| Препоръчително PSU: | 550 W |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.12 €
/11.96 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
514.40 €
/1006.08 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
595.39 €
/1164.49 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
514.40 €
/1006.08 лв
-
514.40 €
/1006.08 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
5154.24 €
/10080.82 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
1848.15 €
/3614.67 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
390.18 €
/763.12 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
17.80 €
/34.82 лв
-
697.90 €
/1364.97 лв
-
230.25 €
/450.32 лв
-
243.70 €
/476.63 лв
-
938.47 €
/1835.50 лв
-
444.45 €
/869.27 лв
-
71.27 €
/139.38 лв
-
318.93 €
/623.77 лв
-
350.57 €
/685.65 лв
-
74.24 €
/145.20 лв
-
1038.37 €
/2030.87 лв
-
78.87 €
/154.26 лв
-
808.99 €
/1582.25 лв
-
6.12 €
/11.96 лв
-
101.82 €
/199.15 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5050, 8GB, MSI Ventus 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
319.08 €
/624.06 лв
-
414.97 €
/811.62 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
74.24 €
/145.20 лв
-
1038.37 €
/2030.87 лв
-
761.29 €
/1488.96 лв
-
35.22 €
/68.89 лв
-
1038.37 €
/2030.87 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 580 2048SP, Biostar, PCI-E 3.0, 8GB GDDR5, 256-bit, DisplayPort, HDMI, DVI
167.99 €
/328.56 лв
-
599.99 €
/1173.48 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
318.99 €
/623.89 лв
328.99 € -
793.99 €
/1552.91 лв
-
718.99 €
/1406.22 лв
-
753.99 €
/1474.68 лв
-
723.99 €
/1416.00 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, MSI Ventus 3X OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1348.99 €
/2638.40 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
350.57 €
/685.65 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
548.99 €
/1073.73 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
808.99 €
/1582.25 лв
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5080, 16GB, Gainward Phoenix, PCI-E 5.0, GDDR7, 256-bit, DisplayPort, HDMI
1318.99 €
/2579.72 лв
-
102.81 €
/201.08 лв
-
1239.99 €
/2425.21 лв
-
Видео карта AMD Radeon RX 7600, 8GB, Asus Dual EVO, OC, PCI-E 4.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
309.99 €
/606.29 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
764.99 €
/1496.19 лв
-
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
37.19 €
/72.74 лв
-
838.99 €
/1640.92 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Acer Nitro, OC, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI
459.99 €
/899.66 лв
-
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 €
-
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
868.99 €
/1699.60 лв
894.98 € -
1357.99 €
/2656.00 лв
1413.99 € -
42.90 €
/83.91 лв
45.83 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
748.99 €
/1464.90 лв
798.99 € -
873.99 €
/1709.38 лв
908.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
777.99 € -
318.99 €
/623.89 лв
328.99 €
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB, MSI INSPIRE 2X, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI368.20 €
/720.14 лв
Видео карта Nvidia GF RTX 5060, 8GB,Asus DUAL, OC, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI366.36 €
/716.54 лв
Видео карта AMD Radeon RX 9060 XT, 8GB, Sapphire Pulse, PCI-E 5.0, GDDR6, 128-bit, DisplayPort, HDMI371.07 €
/725.75 лв





























































