DeepCool CH170 Digital
High airflow panels Mesh panels surround the CH170 DIGITAL from every side and create a high-airflow, small-form-factor case like no other. | ![]() |
![]() | Full sized air cooling! Lack of air cooler support in small mITX cases is a thing of the past. The CH170 DIGITAL can support giant air coolers up to 172mm in height! |
Or go liquid If liquid cooling is preferred, that is also an option with the CH170 DIGITAL. A specialized radiator bracket and a full mesh panel make it possible to mount a standard-sized 240mm AIO without any worries. | ![]() |
Specifications
| Product Dimensions | 250x200x380mm(L×W×H) |
| Net Weight | 3.4Kg |
| Materials | ABS+SPCC |
| Motherboard Support | Mini-ITX |
| Front I/O Ports | USB3.0×2、Audio×1、Gen2 TypeC×1 |
| 3.5" Drive Bays | 1(2.5 SSD / 3.5 HDD / Front 120 FAN :Choose one of the three) |
| 2.5" Drive Bays | 1(2.5 SSD / 3.5 HDD / Front 120 FAN :Choose one of the three) |
| Expansion Slots | 3 Slots |
| Pre-Installed Fans | None |
| Fan Support | Top:1×120 mm Front: NA Rear: 2×120 mm Bottom:1×120 mm Side : 2×120 mm |
| Radiator Support | Side : 240mm |
| CPU Cooler Height Limit | 172mm |
| GPU Size Limit | Length: SFX/SFX-L: 305mm / ATX: 230mm Height: 138mm Width: 65mm (3 Slots) |
| Power Supply Type | ATX PS2(maximum length: 140mm)/ SFX / SFX-L |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии DeepCool
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Не |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
84.10 €
/164.48 лв
120.00 € лв -
45.37 €
/88.74 лв
120.00 € лв -
57.93 €
/113.30 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
31.56 €
/61.72 лв
120.00 € лв -
33.44 €
/65.40 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
172.35 €
/337.09 лв
120.00 € лв -
102.01 €
/199.51 лв
120.00 € лв -
40.85 €
/79.90 лв
120.00 € лв -
16.64 €
/32.55 лв
120.00 € лв -
13.23 €
/25.87 лв
120.00 € лв -
144.09 €
/281.81 лв
120.00 € лв -
19.72 €
/38.56 лв
120.00 € лв -
19.72 €
/38.56 лв
120.00 € лв -
23.61 €
/46.18 лв
120.00 € лв -
15.27 €
/29.86 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
111.26 €
/217.60 лв
120.00 € лв -
52.65 €
/102.98 лв
120.00 € лв -
11.20 €
/21.91 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
30.75 €
/60.14 лв
120.00 € лв -
8.75 €
/17.11 лв
120.00 € лв -
165.35 €
/323.39 лв
120.00 € лв -
45.86 €
/89.69 лв
120.00 € лв -
28.74 €
/56.21 лв
120.00 € лв -
37.17 €
/72.70 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.98 лв
120.00 € лв -
25.10 €
/49.08 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
60.09 €
/117.52 лв
120.00 € лв -
23.77 €
/46.49 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
66.61 €
/130.28 лв
120.00 € лв -
196.11 €
/383.57 лв
120.00 € лв -
17.94 €
/35.09 лв
120.00 € лв -
Кутия Lian Li LANCOOL III, ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX/E-ATX, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване
138.30 €
/270.49 лв
120.00 € лв -
Кутия Lian Li LANCOOL III, ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX/E-ATX, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване
138.30 €
/270.49 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
30.55 €
/59.75 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
66.61 €
/130.28 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/209.99 лв
120.00 € лв -
29.18 €
/57.07 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
124.99 €
/244.46 лв
120.00 € лв -
48.96 €
/95.76 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
63.91 €
/124.99 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
55.99 €
/109.51 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
83.34 €
/162.99 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.99 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
55.59 €
/108.72 лв
120.00 € лв -
44.11 €
/86.28 лв
120.00 € лв -
158.43 €
/309.87 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
47.89 €
/93.67 лв
120.00 € лв -
42.43 €
/82.98 лв
120.00 € лв -
35.08 €
/68.62 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
38.81 €
/75.90 лв
120.00 € лв -
63.00 €
/123.21 лв
120.00 € лв
Кутия AeroCool D501A Wood, ATX/MicroATX/Mini-ITX, 1x USB 3.1, 3x 120 mm вентилатора ARGB, бяла, с прозорец, без захранване76.36 €
/149.34 лв
Кутия Montech King 65 Pro, ATX/microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 2x 140mm ARGB вентилатора, 1x 120mm ARGB вентилатор, с прозорец, бяла, без захранване77.00 €
/150.60 лв
Кутия Thermalright TL-M10, microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 4x 120mm ARGB вентилаторa, с прозорец, черна, без захранване77.02 €
/150.63 лв























































































