Specifications
| Hot Pluggable | Yes |
|---|---|
| MSA Compliant | Yes |
| Compliant Standard | - IEEE 802.3ab 1000BASE-T - IEEE 802.3 10BASE-T & IEEE 802.3u 100BASE-TX (Conditionally support 10/100BASE-T operation in host system with SGMII interface. Pls check switch system whether there is SGMII reserved) |
| Transceiver Type | RJ45 |
| Distance | 100m |
| Speed | 1Gbps. Conditionally support 10/100BASE-T operation in host system with SGMII interface. Pls check switch system whether there is SGMII reserved) |
| connector | RJ45 |
| Cable Type | Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Power | 3.3V |
| Max Input Current | 375mA |
| MTBF (hours) | 5,617,000 hours |
| Operation Temperature | 0~85℃ |
| Storage Temperature | -40~85℃ |
| Humidity (Operating) | 0~80% RH |
| Humidity (Storage) | 0~80% RH |
| Dimension ( W x D x H ) | 13.7mm(W)x 70.2mm(D)x13.4mm(H) |
| Weight | 20g |
| EMI: | FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A |
| Safety: | CSA/TUV |
| Hardware version | B1 |
Виж още Жични мрежи аксесоари D-Link
Виж всички Жични мрежи аксесоари в категорията
Документация
Технически характеристики
| Тип: | SFP модул |
|---|
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
PoE инжектор ZyXEL PoE12-60W, 5000 Mbps, 1x LAN (RJ-45), 1x LAN PoE, 60W, черен57.85 €
/113.15 лв
PoE инжектор Cudy POE400, 1000 Mbps, 1x LAN (RJ-45), 1x LAN PoE, 90W54.72 €
/107.02 лв
Кутия за суич Ubiquiti Flex Utility, съвместима с Ubiquiti Switch Flex52.26 €
/102.21 лв

