TP-Link Deco M4 (2-pack)
Бърза. Стабилна. Навсякъде.
Mesh Wi-Fi система за целия дом
AC1200 двулентова Wi-Fi мрежа

Насладете се на Wi-Fi, както никога досега
Deco M4 използва TP-Link Mesh технология, за да покрие целия дом с мощен Wi-Fi сигнал. Няколко Deco модула работят заедно и създават стабилна мрежа, на каквато не сте се наслаждавали до сега.

Убиец на мъртви Wi-Fi зони
Deco M4 е най-простият начин да гарантирате силен Wi-Fi сигнал във всеки ъгъл на вашия дом на площ до 260 кв.м (2-pack/два модула). Безжичните връзки и опционалния пренос с Ethernet комуникации работят заедно, за да свържат модулите на Deco, като осигуряват още по-високи скорости на мрежата и наистина непрекъснато покритие.
Искате повече покритие? Просто добавете още един модул Deco.

Край на буферирането
Със скорости на мрежата три пъти по-бързи от предишното поколение рутери благодарение на 802.11ac безжичната технология, Deco може да осигури връзки без забавяния за до 100 устройства.

| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Standards | Wi-Fi 5 IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Speeds | AC1200 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac) 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n) |
| WiFi Range | Къщи с 3-5+ спални (3-pack))TP-Link Mesh технология Опционалното свързване по Ethernet работи за свързване на Deco модулите и предоставя непрекъснато покритие 2× антени (вътрешни) Многото антени изграждат усилващ сигнала масив за покриване на повече посоки и големи площи Beamforming Фокусира силата на безжичния сигнал към клиентските устройства, за да разшири Wi-Fi покритието |
| WiFi Capacity | Среден капацитетДвулентов Разпределете устройствата към различни ленти за оптимална производителност MU-MIMO Едновременно комуникира с множество MU-MIMO клиентски устройства |
| Working Modes | Режим Рутер Режим Точка за достъп |
| СИГУРНОСТ | |
|---|---|
| Network Security | SPI Защитна стена Контрол на достъпа |
| Guest Network | 1× 5 GHz Мрежа за гости 1× 2.4 GHz Мрежа за гости |
| WiFi Encryption | WPA-Personal WPA2-Personal |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Ethernet Ports | 2× Gigabit порта *На Deco модул Поддържа WAN/LAN автиматично откриване |
| Бутони | Бутон Ресет |
| SOFTWARE | |
|---|---|
| Protocols | IPv4 IPv6 |
| Parental Controls | Филтриране по URL Лимит на времето |
| WAN Types | Динамичен IP Статичен IP PPPoE PPTP L2TP |
| Quality of Service | QoS по устройства |
| Cloud Service | OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Port Forwarding UPnP |
| IPTV | IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN |
| DHCP | Address Reservation DHCP Client List Server |
| DDNS | TP-Link |
| Management | Приложение Deco |
| TEST DATA | |
|---|---|
| WiFi Transmission Power | CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm |
| PHYSICAL | |
|---|---|
| Dimensions (W×D×H) | 90.7 × 90.7 × 190 mm |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac - desktop Brochure
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac - desktop User manual
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac - desktop Quick start guide
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac - desktop Brochure
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac - desktop User manual
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - 802.11a/b/g/n/ac - desktop Quick start guide
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5 - desktop Brochure
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5 - desktop User manual
TP-Link DECO M4 - Wi-Fi system - Wi-Fi 5 - desktop Quick start guide
| Безжична скорост: | 1167 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| Антени: | 2 Вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Bluetooth |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
11 ревюта
- 4
1 ревю
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.39 лв
120.00 € лв -
91.55 €
/179.06 лв
120.00 € лв -
137.53 €
/268.99 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.39 лв
120.00 € лв -
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
63.41 €
/124.03 лв
120.00 € лв -
7.73 €
/15.11 лв
120.00 € лв -
63.41 €
/124.03 лв
120.00 € лв -
68.91 €
/134.78 лв
120.00 € лв -
53.67 €
/104.96 лв
120.00 € лв -
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
45.38 €
/88.75 лв
120.00 € лв -
22.08 €
/43.18 лв
120.00 € лв -
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
35.21 €
/68.87 лв
120.00 € лв -
32.73 €
/64.02 лв
120.00 € лв -
11.32 €
/22.13 лв
120.00 € лв -
286.80 €
/560.93 лв
120.00 € лв -
126.75 €
/247.91 лв
120.00 € лв -
242.27 €
/473.85 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
18.71 €
/36.59 лв
120.00 € лв -
13.78 €
/26.94 лв
120.00 € лв -
11.69 €
/22.87 лв
120.00 € лв -
23.19 €
/45.35 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
36.60 €
/71.58 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
22.39 €
/43.79 лв
120.00 € лв -
89.39 €
/174.83 лв
120.00 € лв -
242.27 €
/473.85 лв
120.00 € лв -
166.56 €
/325.75 лв
120.00 € лв -
40.59 €
/79.38 лв
120.00 € лв -
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
83.30 €
/162.92 лв
120.00 € лв
-
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
21.70 €
/42.44 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
52.72 €
/103.11 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
52.43 €
/102.55 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
137.53 €
/268.99 лв
120.00 € лв -
41.68 €
/81.52 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
48.30 €
/94.46 лв
120.00 € лв -
354.18 €
/692.72 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
57.65 €
/112.74 лв
120.00 € лв -
71.72 €
/140.26 лв
120.00 € лв -
126.75 €
/247.91 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.99 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
102.99 €
/201.43 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
103.22 €
/201.89 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
139.12 €
/272.09 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв
-
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
263.40 €
/515.17 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
22.84 €
/44.68 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
26.02 €
/50.88 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
16.03 €
/31.36 лв
120.00 € лв
Рутер Ruijie RG-EW3000GX PRO, 3000Mbps, 2.4GHz (574Mbps)/5GHz(2402Mbps), Wireless AX, 3x 10/100/1000Mbps LAN, 1x 10/100/1000Mbps WAN, 5 външни антени76.79 €
/150.18 лв
Безжична Wi-Fi система Cudy M1300, 1200Mbps, 2.4GHz (300Mbps)/5GHz (867Mbps), Wireless AC, 1x LAN 100/1000, 1x WAN 100/1000, 2 вътрешни антени, 3 бр.77.23 €
/151.06 лв
Безжична Wi-Fi система Mercusys Halo H80X, 3000Mbps, 2.4GHz(574Mbps)/5GHz(2402Mbps), Wireless AX, 3x WAN/LAN Gigabit, 2бр.76.35 €
/149.32 лв











































































