ViewSonic IFP6553
| Размер: | 65" |
| Резолюция: | 3840x2160 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | TFT |
| Подсветка: | LED |
| Тъчскрийн: | да |
| Тъчскрийн технология: | Infrared Multi Touch |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 450 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 5000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 / 178 |
| Време за реакция: | 6.5 ms |
| Цветове на дисплея: | 1.07 B |
| Процесор: | CPU: A73*4+A53*4 |
| RAM памет: | 8GB (Physical RAM) + 8GB (Virtual RAM) |
| Място за съхранение: | 128GB |
| Операционна система: | Android |
| Колонки: | 2 x 16W + 20W Subwoofer |
| VGA: | 1 x VGA |
| HDMI: | 4 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x DisplayPort |
| USB Type-C: | 3 x USB-C |
| USB-HUB: | 5 x USB 3.0 |
| RS232: | 1 x RS232 |
| SPDIF: | да |
| LAN: | да |
| Wireless: | да, чрез опционален модул |
| Аудио вход: | Audio In |
| Изходи: | Audio Out, HDMI Out, USB-C Out |
| VESA: | 600x400 |
| Функции: | NFC and SSO sign-in for swift access, Android 14 OS, Quick-start annotation, sketching, and four-color switching with the stylus, Octa-core CPU, 8GB (Physical RAM) + 8GB (Virtual RAM), Built-in 8-array microphone |
| Включени аксесоари: | 3m power cord by ship area, Type C cable 1.8m (USB-IF certified), Remote control with AAA battery (new VS remote control), 3m touch USB cable(USB 2.0), Touch pen x 2 (VB-PEN-002) Quick Start Guide, RS232 adapter, Clamp x 5, Camera Plate, Screw x 8 (camera |
| Енергопотребление: | 86 W |
| Сертификати: | DOE EPEAT, DOE Energy Star, CE EMC, LVD or CB, RoHS Green BOM & RoHS DoC, ErP (2009/125/EC), REACH SVHC List & DoC, EEL, , WEEE, BSMI, Green Mark |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| OPS слот: | да |
| Тегло: | 39.000 кг. |
| Енергиен клас: | F |
Виж още Специализирани Монитори ViewSonic
Виж всички Специализирани Монитори в категорията
| Екран размер: | 65" (165.1 cm) |
|---|---|
| Тип: | Интерактивен дисплей |
| Енергиен клас: | F |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
138.88 €
/271.62 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
340.36 €
/665.68 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
155.08 €
/303.32 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Интерактивен дисплей Samsung WM85B Flip 4, 85" (215.9cm) 4K/UHD дисплей, DisplayPort, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, RS-2322971.00 €
/5810.77 лв
Публичен дисплей Samsung QM85C, 85" (215.9cm) 4K/UHD VA Anti-Glare дисплей, 500cd/m2, 10ms, 16GB Flash памет, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DisplayPort, HDMI, USB, RS2322884.78 €
/5642.14 лв
Интерактивен дисплей Huawei IdeaHub Board 2, 75" (190.5 cm) 4K/UHD панел, HDMI, USB, RJ452636.58 €
/5156.70 лв

















































































































