Tapo C420
Интелигентна безжична охранителна камера
- 2K QHD-Сега с 1,7 пъти повече пиксели от 1080p, осигурявайки по-детайлни видеоклипове и снимки.
- 180-дневен живот на батерията*-Акумулаторната и сменяема батерия с протокол за ниско потребление удължава използването.
- Пълноцветно нощно виждане - Разкрийте висококачествени подробности и цвят през нощта със сензора за звездна светлина.
- Интелигентно откриване и известяване с изкуствен интелект – Smart AI идентифицира хора, домашни любимци и коли, като уведомява потребителите при необходимост.
- Поставяне без кабели - Без кабели означава, че можете да поставите камерите почти навсякъде, на закрито или на открито - каквото работи за вас!
- Светлинна и звукова аларма - Активира звук и светлина като аларма при откриване на движение.
- Двупосочно аудио-Позволява комуникация чрез вградените микрофон и високоговорител.
- Гъвкав избор за съхранение - Запазвайте записаните видеоклипове на инсталираната в хъба microSD карта† (до 512 GB) или като използвате Tapo Care** услуги за облачнo съхранение.
- IP65 устойчивост на вода и прах - Предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост за инсталации на открито.

180 дни дълъг живот на батерията*
Акумулаторната и сменяема батерия с протокол за ниско потребление може значително да удължи времето за използване.
*Оценката за живот на батерията до 180 дни се основава на лабораторни тестове на TP-Link, с активиране на 10-20 събития на ден. Действителният живот на батерията може да варира в зависимост от настройките на устройството, употребата и факторите на околната среда.

Интелигентно откриване и известяване с AI
Smart AI идентифицира хора, домашни любимци и превозни средства, като уведомява потребителите при необходимост.
.png)
Звукова и светлинна аларма
Активирайте звуковата и светлинната аларма, за да изплашите
нежеланите посетители.

Поставете камерата на масатаПоставете камерата си навсякъде, където желаете - на открито или закрито. | ![]() |
Двупосочно аудиоКомуникирайте директно с посетителите навън. | ![]() |
Персонализирана зона на активностВижте това, което е най-важно за вас. | ![]() |
Защитено локално съхранениеЗапазете записаните видеоклипове на инсталираната в хъба microSD карта (до 512 GB) или с помощта на Tapo Care услуга за облачно съхранение. Забележки: Хъбът се закупува отделно. | ![]() |
Облачно съхранениеПоддържа се Tapo Care. Насладете се на своето облачно хранилище с неограничено пространство. | ![]() |
Водо и прахоустойчива - IP65Устойчива на външни атмосферни фактори. | ![]() |
Спецификации:
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/3“ |
| Обектив | Бленда F/NO: 1,61±10%; Фокусно разстояние: 3,18 mm±5% |
| Night Vision | 850 nm ИЧ LED до 49 фута/15 m |
| Зрителен ъгъл | 113° |
| Резолюция | 2K QHD (2560 × 1440 px) |
| АУДИО | |
|---|---|
| Аудио комуникация | 2-посочно аудио |
| Audio Input & Output | Вградени микрофон и високоговорител |
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Protocol | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Wireless Security | WPA/WPA2-PSK |
| Wi-Fi Protocol | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Frequency | 2.4 GHz |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| Задействане на входа | Откриване на движение, откриване на човек, откриване на домашни любимци, откриване на превозни средства. |
| Output Notification | Известие, Моментна снимка (Tapo care), Клипове (Tapo care). |
| ENVIRONMENT | |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~45℃(-4°F ~113 °F ) |
| Storage Temperature | -20℃~60℃ (-4°F~140°F) |
| Operating Humidity | 10%~90% отн. влажност, без кондензация |
| Storage Humidity | 5%~90% отн. влажност, без кондензация |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Бутони | Бутон на камерата: Бутон Reset/SYNC |
| Indicator LED | LED индикатор на камерата: Системен LED |
| Adapter Input | Вход на захранващия адаптер на камерата: 100-240V, 50/60Hz |
| Adapter Output | Изход на захранващия адаптер на камерата: 5.0V, 1.0A |
| Dimensions (W x D x H) | Размери на камерата: 4,35 x 2,52 x 2,52 инча. (110,6 х 64,2 х 64,2 мм) |
| ВИДЕО/СНИМКА | |
|---|---|
| Видео компресия | H.264 |
| Кадрова скорост и резолюции | 15/20 fps |
| Видео стрийминг | 2K QHD |
Виж още Цифрови IP камери TP-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Насочени ("bullet") камери |
|---|---|
| Резолюция: | QHD |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.88 €
/38.89 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
101.79 €
/199.08 лв
-
70.84 €
/138.55 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
72.34 €
/141.49 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
68.66 €
/134.29 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
64.81 €
/126.76 лв
-
58.10 €
/113.64 лв
-
85.98 €
/168.16 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
43.35 €
/84.78 лв
-
56.42 €
/110.36 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
65.69 €
/128.47 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
60.39 €
/118.10 лв
66.98 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 €
IP камера Dahua IPC-HFW1639TC-A-IL-0280B-S6, насочена "bullet" камера, 6Mpix(3200x1800@20FPS), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 30m), външна IP67, PoE, microSD слот до 256GB, микрофон140.57 €
/274.93 лв
IP камера Dahua IPC-HDW1639T-A-IL-0280B-S6, куполна камера, 6MPix(3200x1800@25fps), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/264H/H.264B/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 30m), външна IP67, PoE, микрофон140.57 €
/274.93 лв
IP камера Dahua IPC-HFW1639TC-A-IL-0280B-S6 Black, насочена "bullet" камера, 6Mpix(3200x1800@20FPS), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 30m), външна IP67, PoE, microSD слот до 256GB, микрофон140.57 €
/274.93 лв















































































































