Tapo C220
Домашна охранителна Pan/Tilt Wi-Fi камера с AI
- Висококачествен видеозапис: Уловете всеки детайл с изключителна яснота с 2K 4MP QHD резолюция.
- Широк обхват на движение: Насладете се на пълен 360º хоризонтален и 114º вертикален обхват за панорамиране и накланяне, което ви позволява да покриете повече площ.
- Подобрено нощно виждане: Наблюдавайте ясно дори при условия на слаба светлина с усъвършенствано нощно виждане, което осигурява видимост до 9 метра.
- Интелигентно откриване с изкуствен интелект (AI) и известия: Възползвайте се от интелигентна AI технология, която открива определени събития и ви изпраща незабавни известия.
- Звукова и светлинна аларма: Изплашете нежеланите посетители с помощта на звукова и светлинна аларма, която активира привличащи вниманието ефекти.
- Двупосочно аудио: Позволява комуникация чрез вграден микрофон и високоговорител
- Безопасно съхранение: Съхранявайте кадри директно на microSD карта с капацитет до 512 GB, осигурявайки безопасно и удобно съхранение. (microSD картата се закупува отделно)
- Работа със свободни ръце: Управлявайте устройството с вашия глас, със съвместимост с Google Assistant и Amazon Alexa, освобождавайки ръцете си за други задачи. (Наличието на Google Assistant и Amazon Alexa може да варира в зависимост от езика и държавата)

Кристално ясни 2K QHD изображения
Запишете всички прекрасни моменти от живота с реалистична 2K QHD 4MP резолюция. Увеличете, за да видите ясните изображения.
.png)
Интелигентно откриване с AI и известяване
Използването на изкуствен интелект помага за идентифициране на хора, домашни любимци и превозни средства, като същевременно разпознава бебешки плач и други звуци, и уведомява потребителите при необходимост.

Прецизно интелигентно проследяване на движение
Винаги бъдете информирани за това, което е най-важно за вас
Когато бъде открита активност с движение, проследява и следва обекта, за да го държи в полезрението.

Спецификации:
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/3” |
| Обектив | Фокусно разстояние: 4,0 mm±5% Бленда: 2.0±10% |
| Night Vision | 850nm ИЧ LED нощно виждане до 9 метра |
| Pan/Tilt Range | 360° хоризонтално 114° вертикално |
| Резолюция | 2K 4MP QHD (2560 * 1440 px) |
| VIDEO | |
|---|---|
| Frame Rate | 2560×1440@30fps |
| Видео компресия | H.264 |
| АУДИО | |
|---|---|
| Аудио комуникация | Двупосочно аудио |
| Audio Input & Output: | Вградени микрофон и високоговорител |
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Protocol | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP |
| Wireless Rate | 11Mbps(802.11b) 54Mbps(802.11g) 72.2Mbps(802.11n) |
| ONVIF | Поддържа се |
| Cloud | Поддържа се |
| Защита | 128-битово AES криптиране с SSL/TLS |
| ЗАХРАНВАНЕ | |
|---|---|
| Camera input | 3 метра захранващ кабел |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| Задействане на входа | Откриване на движение、Откриване на хора、Откриване на пресичане на линия、Откриване на манипулиране на камерата、Откриване на бебешки плач、Откриване на превозни средства、Откриване на домашни любимци、Откриване на мяукане、Откриване на лай、Откриване на счупено стъкло |
| Output Notification | Известие, Моментна снимка (Tapo care) Клипове (Tapo care) |
| ENVIRONMENT | |
|---|---|
| Operating Temperature | 0℃~40℃ |
| Storage Temperature | -20℃~60℃ |
| Operating Humidity | 10%~90% отн. влажност, некондензираща |
| Storage Humidity | 5%~90% отн. влажност, некондензираща |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Бутони | Бутон Ресет |
| Indicator LED | Системен LED индикатор |
| Adapter Input | 100-240VAC, 50/60Hz, 0.3A |
| Adapter Output | 9.0V/0.6A |
| Product Dimensions (W x D x H) | 3.4 x 3.3 x 4.6 in. (86.6 x 85 x 117.7 mm) |
Виж още Цифрови IP камери TP-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Резолюция: | QHD |
|---|---|
| Управляема: | PT - Pan/Tilt |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Не |
| IR Осветление: | Да |
| Термокамера: | Не |
- 5
4 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
53.99 €
/105.60 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
138.29 €
/270.46 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
57.14 €
/111.76 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
68.24 €
/133.47 лв
-
110.06 €
/215.25 лв
-
77.89 €
/152.33 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
28.57 €
/55.88 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
46.41 €
/90.77 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
94.52 €
/184.86 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
66.44 €
/129.95 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
46.41 €
/90.77 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
-
152.12 €
/297.51 лв
-
199.23 €
/389.65 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
79.61 €
/155.71 лв
-
44.50 €
/87.03 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
71.89 €
/140.60 лв
-
53.99 €
/105.60 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
34.25 €
/66.99 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
78.19 €
/152.92 лв
-
65.69 €
/128.47 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
131.43 €
/257.05 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
62.99 €
/123.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
322.29 €
/630.34 лв
836.57 € -
248.50 €
/486.02 лв
258.62 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
122.99 €
/240.55 лв
153.14 € -
60.39 €
/118.10 лв
66.98 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
54.80 €
/107.19 лв
62.12 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 € -
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
40.95 €
/80.08 лв
43.28 € -
79.99 €
/156.44 лв
87.55 € -
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
31.99 €
/62.58 лв
38.68 €
IP камера TP-Link TC65, насочена "bullet" камера, 3MPix (2304x1296@15fps), H.264, IR LED осветеност (до 30 метра), външна IP66, Wi-Fi, микрофон, високоговорител, MicroSD слот до 128GB40.95 €
/80.08 лв
IP камера D-Link DCS-8526LH, куполна камера за дома, 2Mpix (1920x1080@30fps), 3.3 mm обектив, H.264, IR осветеност (до 5м), Wi-Fi, USB40.95 €
/80.08 лв
IP камера Xmart Q320, куполна PT (Pan/Tilt), 2MP (2304x1296), 4mm обектив, H.264, IR осветеност, външна IP65, Wi-Fi, microSD слот до 128GB, микрофон и говорител40.69 €
/79.59 лв
















































































