TP-Link Tapo C530WS
Външна Wi-Fi охранителна камера с панорама и наклон
- Жива картина с 3K 5MP-С резолюция 2880 × 1620, Tapo C530WS предлага подобрено видео качество, за да виждате повече детайли.
- Starlight Color нощно виждане-Подобрява вашата сигурност, като разкрива по-ярки, пълноцветни изображения и ярки детайли дори при условия на слаба осветеност с вградени прожектори и технология Starlight Color.
- Пълна 360° защита - Насладете се на 360° хоризонтален и 130° вертикален обхват на полезрението, за да премахнете слепите точки. Активирайте режима на патрулиране, за да се "движите" между множество персонализирани точки.
- Цялостно откриване с AI-Интелигентният алгоритъм с изкуствен интелект (AI) прецизно идентифицира хора, домашни любимци и превозни средства, като същевременно включва откриване на манипулиране на камерата и пресичане на линия, свеждайки до минимум фалшивите сигнали и ненужните известия.
- Гъвкави връзки и надеждна работа в мрежа - Свържете камерата си чрез Wi-Fi или Ethernet за гъвкава инсталация. Мощните двойни антени осигуряват свързаност до 492 фута (150 м) на открити места.*
- IP66 устойчивост на атмосферни влияния - Предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост при използване на открито. Работи добре при дъжд, прах и жега.
- Персонализируема звукова и светлинна аларма - ултра-ярката регулируема светлина възпира нежеланите посетители, докато персонализираните аудио аларми предлагат допълнителни възможности за използване.
- Защитено локално и облачно съхранение – Запазете важни моменти на microSD карта† (до 512 GB) или се абонирайте за Tapo Care за облачно съхранение‡ след 30-дневен безплатен пробен период, което гарантира, че никога няма да загубите важни кадри.
- Двупосочно аудио-Позволява комуникация с помощта на вграден микрофон и високоговорител.


Откриване с AI за по-релевантни известия
Интелигентният алгоритъм с изкуствен интелект прецизно идентифицира хора, домашни любимци и превозни средства и открива фалшифициране и пресичане на линия. Той изпраща незабавни известия, когато бъдат открити конкретни обекти, като гарантира, че получавате навременни и точни сигнали.

Непрекъсната свързаност на дълги разстояния
Двойните външни антени с висока производителност разширяват безжичното покритие до 492 фута (150м) на открити места.* Можете също да свържете камерата си към мрежата през Ethernet порта за стабилна връзка.

Проектирана да издържа на екстремни условия
С IP66 устойчивост на атмосферни влияния, Tapo C530WS предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост при използване на открито. Работи добре при дъжд, прах и топлина.

Спецификации:
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/3” CMOS сензор за звездна светлина с прогресивно сканиране |
| Обектив | Фокусно разстояние: 3,2 мм Бленда: F1.6 Зрително поле: 112° (диагонал), 95° (хоризонтално), 53° (вертикално) |
| Motion Range | Механичен обхват на панорама: 340° (360° панорамно покритие) Механичен обхват на наклон: 60° (130° покритие с накланяне) |
| Night Vision | 850 nm IR LED (98 ft / 29.9 m) Starlight Color Night Vision |
| Lighting | 2× вградени прожектори |
| Interface & Button | 1× Ethernet порт 1× Бутон РЕСЕТ 1× слот за MicroSD карта (до 512 GB) |
| VIDEO & AUDIO | |
|---|---|
| Maximum Resolution | 3K 5MP (2880 × 1620 px) |
| Frame Rate | 15/20/25/30 fps (Default 15 fps) |
| Digital Zoom | 12x |
| Video Compression | H.264 |
| Live View | Да |
| Image Enhancement | 3DNR WDR |
| Audio Input & Output | Вградени микрофон и високоговорител |
| Audio Communication | Двупосочно аудио с шумопотискане |
| Siren Volume | 93 dB (ниво, измерено на 4 инча/10 см разстояние) |
| STORAGE | |
|---|---|
| Local Storage | Слот за MicroSD карта на камерата (до 512 GB) |
| Cloud Storage | Tapo Care услуги за облачно съхранение (изисква се абонамент) |
| DETECTION and NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| AI Detection | Откриване на движение Откриване на лица Откриване на домашни любимци Откриване на превозни средства Откриване на пресичане на линия Откриване на блокиране на камерата |
| Activity Zones | Да |
| Output Notification | Системно известие Системно известие с моментна снимка (Tapo Care услуги) |
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Network Connectivity | Свързване чрез Wi-Fi или Ethernet |
| Wireless Connectivity | IEEE 802.11b/g/n/ax, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Ethernet Port | 1 × 10/100 Mbps RJ45 порт на камерата |
| RTSP | Да |
| ONVIF | Да |
| СИГУРНОСТ | |
|---|---|
| Security | Машинно обучение на устройството 128-битово AES криптиране с SSL/TLS WPA/WPA2-PSK |
| ЗАХРАНВАНЕ | |
|---|---|
| Power Source | 9V DC захранващ адаптер |
| Input Voltage | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Output Voltage | 9 V, 0.85 A (DC Power) |
| ОБЩИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Smart Integration | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Weather Resistance | IP66 |
| System Requirements | Приложение Tapo: операционни системи iOS 12.0+ и Android 5.0+. |
| Mounting Options | Монтирана на тавана Монтирана на стена Монтирана на стълб (необходими са примки за монтаж на стълб, но не са включени в комплекта) |
| Околна температура при работа | -30℃~60℃ |
| Storage Temperature | -40℃~60℃ |
| Околна влажност при работа | 10%~90% относителна влажност, без кондензация |
| Storage Humidity | 0~90% относителна влажност, без кондензация |
| Dimensions | 4.9 × 4.8 × 3.5 in (123.8 × 123 × 90 mm) |
Виж още Цифрови IP камери TP-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | QHD |
| Управляема: | PTZ - Pan/Tilt/Zoom |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
58.98 €
/115.35 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
64.97 €
/127.08 лв
-
60.29 €
/117.92 лв
-
85.36 €
/166.95 лв
98.95 € -
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
58.98 €
/115.35 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
27.43 €
/53.65 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
56.28 €
/110.07 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
44.54 €
/87.12 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
55.50 €
/108.55 лв
-
53.14 €
/103.93 лв
-
45.05 €
/88.12 лв
-
57.20 €
/111.88 лв
-
31.20 €
/61.02 лв
-
21.52 €
/42.08 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
65.50 €
/128.12 лв
-
33.74 €
/65.99 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
42.01 €
/82.16 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
58.12 €
/113.68 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
60.29 €
/117.92 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
45.99 €
/89.95 лв
-
43.99 €
/86.04 лв
-
173.79 €
/339.90 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
46.86 €
/91.65 лв
-
67.00 €
/131.04 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
200.01 €
/391.18 лв
-
120.34 €
/235.36 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
79.25 €
/154.99 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
263.60 €
/515.57 лв
274.34 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
46.89 €
/91.70 лв
56.69 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
406.94 €
/795.90 лв
423.51 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 €
IP камера TP-Link VIGI C340, насочена "bullet" камера, 4Mpix(2560x1440@30FPS), 4mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30 метра), за външен/вътрешен монтаж, RJ-45, PoE, микрофон, високоговорител, MicroSD слот65.58 €
/128.26 лв
IP камера TP-Link VIGI C340, насочена "bullet" камера, 4Mpix(2560x1440@30FPS), 6mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30 метра), за външен/вътрешен монтаж, RJ-45, PoE, микрофон, високоговорител, MicroSD слот65.58 €
/128.26 лв
IP камера TP-Link VIGI C440, куполна камера, 4Mpix(2304x1296@30fps), 2.8mm обектив, H.265/H.264, IR осветеност (до 30 метра), за вътрешен монтаж, RJ-45, PoE (802.3af/at), микрофон, високоговорител, MicroSD слот65.58 €
/128.26 лв



























































































































