Вземете подарък тениска TP-link при покупка на избрани продукти ТУК

TP-Link Tapo C325WB
Външна охранителна Wi-Fi камера
- ColorPro нощно виждане - Осигурява професионална защита с ярки цветни изображения без никакви прожектори дори при ултра ниска осветеност.
- Обектив с F1.0 супер бленда и 1/1.79'' голям сензор- обективът с особено голям относителен отвор (бленда) F1.0 хваща 4 пъти повече светлина от F2.0, докато сензорът 1/1.79'' има по-голяма повърхност и чувствителност от обичайните 1/2.7'' сензори. И двата параметъра са ключови за рендериране на цветни изображения при ултра ниска осветеност.
- 2K QHD жива картина-Tapo C325WB е с резолюция 2688×1520, осигуряваща по-резки изображения с 2 пъти повече пиксели от 1080p резолюцията.
- Откриване на хора/животни/превозни средства-Изкуственият интелект (Smart AI) идентифицира хора, животни и превозни средства, като изпраща известия според необходимостта‡. Всичко това се осигурява безплатно.
- Персонализирано откриване на движение - Настройте зони на активност или граници и получавайте незабавни известия по всяко време, когато бъде открито движение във вашите персонализирани зони.
- Защитено локално и облачно хранилище - Запазете записаното видео на microSD карта (до 512 GB)† или като използвате услугите за облачно съхранение на Tapo Care**.
- IP66 Устойчивост на атмосферни влияния-Предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост за сценарии на открито.
- Безжична/кабелна мрежа - Свържете камерата към вашата мрежа чрез Ethernet или Wi-Fi за по-гъвкава инсталация.
- Широко зрително поле - Широкото зрително поле (FOV) до 127° осигурява по-голям обхват за откриване, покриващ повече пространство, което позволява да се фокусирате върху по-важни области.

Невероятни естествени цветове в тъмното
Прожекторите ограничават цветовете до малка част от спектъра, а инфрачервените сензори създават само черно-бели изображения. С помощта на ColorPro можете да видите картина, която е по-близо до естествените цветове през деня.
.png)
Удивително детайлно, дори на тъмно
Избелелите или без контраст изображения препятстват видимостта на по-фините детайли. С ColorPro картината е много по-ясна и естествена, с по-добра яснота на изображенията.

Без тъмни ъгли, без празни петна
Виждайте обекти и предмети както никога досега. Технологията ColorPro осигурява превъзходна яркост в целия кадър, за да се гарантира, че нищо не е пропуснато и никой не е пропуснат.

Вградена сирена с аларма за прожектори
Персонализирайте зоната на активност и акивирайте вградената сирена с алармата с прожектор, за да изплашите нежелани натрапници. Използвайте двупосочното аудио, за да комуникирате директно с всеки, който стои навън.

Спецификации:
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/1.79“ CMOS с прогресивно сканиране |
| Minimum Illumination | Цвят: 0.0005 Lux, 0 Lux с прожектори |
| Резолюция | 2K QHD 4MP |
| Обектив | Бленда: 1,0±5%; Фокусно разстояние: 4,58 mm±5% |
| Зрителен ъгъл | 127° диагонален ъгъл |
| Night Vision | ColorPro нощно виждане |
| Weatherproof Rating | IP66 |
| АУДИО | |
|---|---|
| Аудио комуникация | Двупосочно аудио |
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Стандарти и протоколи | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Frequency | 2.4GHz |
| ОБЩИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Размери (Ш x Д x В ) | 5.85 x 5.43 x 3.56 in. (148.7 x 137.9 x 90.4 mm) |
| ENVIRONMENT | |
|---|---|
| Operating Temperature | -20℃~45℃(-4°F ~113 °F) |
| Storage Temperature | -40℃~60℃ (-40°F~140°F) |
| Operating Humidity | 10%~90% отн. влажност, без кондензация |
| Storage Humidity | 5%~90% отн. влажност, без кондензация |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Adapter Input | 100-240V. 50/60Hz, 0.3A |
| Adapter Output | 9.0V/0.6A (DC Power) |
| ВИДЕО/СНИМКА | |
|---|---|
| Видео компресия | H.264 |
Виж още Цифрови IP камери TP-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Насочени ("bullet") камери |
|---|---|
| Резолюция: | FullHD |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Да |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.88 €
/38.89 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
81.13 €
/158.68 лв
-
101.79 €
/199.08 лв
-
65.58 €
/128.26 лв
-
95.54 €
/186.87 лв
-
60.22 €
/117.77 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
72.34 €
/141.49 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
31.36 €
/61.34 лв
-
67.71 €
/132.43 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
61.80 €
/120.86 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
82.26 €
/160.88 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
45.36 €
/88.71 лв
-
56.51 €
/110.53 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
178.36 €
/348.85 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
31.01 €
/60.66 лв
-
155.60 €
/304.34 лв
-
58.48 €
/114.37 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
253.69 €
/496.18 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
140.56 €
/274.90 лв
150.09 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
73.71 €
/144.17 лв
83.43 € -
84.99 €
/166.23 лв
92.99 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
125.91 €
/246.26 лв
145.14 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
152.07 €
/297.43 лв
171.43 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
224.05 €
/438.21 лв
274.29 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 €
IP камера UniVIEW IPC322LB-AF28WK-G, куполна камера, 2Mpix(1920x1080@30fps), 2.8mm обектив, Ultra H.265/H.264/MJPEG, IR осветеност (30m), външна, IP67 & IK10, microSD до 128GB90.00 €
/176.02 лв
IP камера UniVIEW IPC2122LB-AF28WK-G, насочена ("bullet") камера, 2Mpix(1920x1080@30fps), 2.8mm обектив, Ultra H.265/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 30м), външна IP67, безжична Wi-Fi, RJ-45, MicroSD слот до 128GB90.00 €
/176.02 лв
IP камера UniVIEW IPC2122SR3-PF40-C, насочена "bullet" камера, 2MP (1920x1080@30fps), 4mm обектив, Ultra H.265/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 30 метра), PoE (802.3af), външна IP67, RJ-4588.80 €
/173.68 лв





















































































































