TP-Link Tapo C500
- 1080p Full HD Live View - Разкрива ясни и резки изображения с повече детайли.
- Разпознаване на хора и проследяване на движение - Smart AI идентифицира човек, докато проследява движението с високоскоростно въртене, като уведомява потребителите при необходимост.
- 360° визуално покритие - Осигурява 360° хоризонтален и 130° вертикален обхват за покриване на всеки ъгъл.
- Нощно виждане (до 30 метра) - Гарантира вашата безопасност, като осигурява ясно визуално разстояние до 98 фута дори при пълна тъмнина.
- IP65 Устойчив на атмосферни влияния - Предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост за сценарии на открито.
- Множество опции за инсталиране - Използвайте монтажните винтове, шаблона и халките‡, за да инсталирате на всяка стена, таван или стълб за перфектен изглед - където пожелаете.
- Гъвкав избор за съхранение - Запазете записаните видеоклипове на инсталирана microSD карта (до 512 GB)† или използвайте услугата за съхранение в облак Tapo Care**.
- Персонализирана звукова аларма - Запишете вашето персонализирано аудио като аларма, за да разширите употребата си.
- Режим на физическа поверителност - Поддържа вашата поверителност с обектива, блокиран физически от корпуса.
- Двупосочно аудио - Позволява комуникация чрез вграден микрофон и високоговорител.
Откриване на хора и проследяване на движение
Smart AI идентифицира човек, докато проследява движението с високоскоростно въртене, уведомявайки потребителите при необходимост.
- 360° визуално покритие
- 1080p Full HD
- Остро нощно виждане
1080p Full HD, ясно всяка секунда
Уловете повече детайли, за да направите всеки момент блестящ.
IP65 Устойчив на вода и прах
Предлага отлична водоустойчивост и прахоустойчивост за работа на открито.

Персонализирана звукова аларма
Запишете вашето персонализирано аудио като аларма, за да разширите употребата си.
Двупосочно аудио
Комуникирайте директно с открито за ваше удобство.
Сигурно локално съхранение
Записвайте видеоклипове 24/7 и създайте свой персонализиран график за запис с инсталирана micro SD карта (до 512 GB).
Съхранение в облака
Поддържа се Tapo Care. Насладете се на своето облачно хранилище с неограничени пространства.

Множество опции за инсталиране
Използвайте монтажните винтове, шаблона и халките, за да инсталирате на всяка стена, таван или стълб за перфектен изглед - където пожелаете.
Гласово активиране
Наслаждавайте се на интелигентния си живот и следете жизненоважните си области с поддръжка на Alexa и Google Assistant.
Режим на физическа поверителност
Поддържа вашата поверителност с обектива, блокиран физически от корпуса.

Технически спецификации
| МРЕЖА | |
|---|---|
| Стандарти и протоколи | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz |
| Защита | 128 bit AES encryption with SSL/TLS |
| Protocol | TCP/IP, ICMP, DNS, HTTPS, TCP, UDP |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Wireless Security | WPA/WPA2-PSK |
| ACTIVITY NOTIFICATIONS | |
|---|---|
| Задействане на входа | Motion detection, Person detection |
| Output Notification | Notification,Snapshot(Tapo care),Clips(Tapo care). |
| VIDEO | |
|---|---|
| Видео компресия | H.264 |
| Frame Rate | 15 fps |
| Video Streaming | 1080p |
| ENVIRONMENT | |
|---|---|
| Operating Temperature | -30℃~60℃(-22°F ~140 °F ) |
| Storage Temperature | -40℃~60℃ (-40°F~140°F) |
| Operating Humidity | 10%~90%RH, Non-condensing |
| Storage Humidity | 5%~90%RH, Non-condensing |
| PACKAGE CONTENTS | |
|---|---|
| Package Contents | Tapo C500 Camera DC Power Adapter Anchors and Screws Mounting Template Waterproof Seal Quick Start Guide |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Бутони | RESET button |
| Indicator LED | System LED |
| Adapter Input | 100-240V, 50/60Hz |
| Adapter Output | 12.0V/1.0A |
| Dimensions (W x D x H) | 4.9 x 4.8 x 3.5 in. (123.8 x 123 x 90 mm) |
| АУДИО | |
|---|---|
| Аудио комуникация | 2-way audio |
| Audio Input & Output | Built-in microphone and speaker |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Камера | |
|---|---|
| Светлочувствителен сензор | 1/3'' |
| Резолюция | 1080p Full HD(1920 x 1080 px) |
| Night Vision | 850 nm IR LED up to 98 ft/30m |
| View Range | 360° horizontal and 130° vertical |
Виж още Цифрови IP камери TP-Link
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вертикална: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | FullHD |
| Управляема: | Неуправляема |
| Аудио: | Няма |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
| Термокамера: | Не |
- 5
2 ревюта
- 4
1 ревю
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
95.54 €
/186.87 лв
-
60.22 €
/117.77 лв
-
33.14 €
/64.82 лв
-
67.20 €
/131.43 лв
-
72.36 €
/141.53 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
59.45 €
/116.27 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
82.26 €
/160.88 лв
-
49.05 €
/95.93 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
45.36 €
/88.71 лв
-
56.41 €
/110.33 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
44.54 €
/87.12 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
55.50 €
/108.55 лв
-
58.28 €
/113.99 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
59.45 €
/116.27 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
178.36 €
/348.85 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
31.01 €
/60.66 лв
-
155.60 €
/304.34 лв
-
58.48 €
/114.37 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
253.69 €
/496.18 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
91.20 €
/178.37 лв
126.00 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 €
IP камера UniVIEW IPC2122LR3-PF40-E, насочена "bullet" камера, 2MP (1920x1080@25fps), 4mm обектив, Ultra H.265/H.264, IR осветеност (до 30м), външна IP67, PoE (802.3af), RJ-4549.20 €
/96.23 лв
IP камера TP-Link VIGI C420I(4mm), куполна, 2Mpix (1920x1080)@30fps, 4mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30 метра), външна, PoE49.53 €
/96.87 лв
IP камера TP-Link VIGI C420I(2.8mm), куполна, 2Mpix (1920x1080)@30fps, 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264, IR осветеност (до 30 метра), външна, PoE49.53 €
/96.87 лв




































































































