EAP683 UR
AX6000 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point
- Up to 5952 Mbps WiFi 6 Speeds: 1148 Mbps on 2.4 GHz + 4804 Mbps on 5 GHz†
- Ultra-range wireless coverage by 4×4 MIMO dual-band internal antennas with high transmission power.
- Supports WiFi 6 technologies, such as HE160, 1024-QAM, etc.‡
- Integrates with the Omada SDN platform for centralized management.
- Advanced Features: Omada Mesh, Seamless Roaming, and more.§
- PoE+ Powered: Supports both 802.3at PoE+ and DC (adapter not included).


| ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Интерфейс | 1× 2.5 Gigabit PoE+ Port |
| Бутон | Reset |
| Захранване | • 802.3at PoE • 12 V / 2 A DC Note:Power adapter is not included. |
| Консумирана енергия | • EU: 20.43W • US: 23.69W |
| Размери (Ш x Д x В ) | 8.7 × 8.7 × 1.3 in (220 × 220 × 32.5 mm) |
| Тип антена | Internal Omni • 2.4 GHz: 4× 4 dBi • 5 GHz: 4× 5 dBi |
| Bluetooth | Yes |
| Монтаж | Ceiling /Wall Mounting (Kits included) |
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Coverage | 185㎡(2000ft²)*** |
| Concurrent Clients | 510+** |
| Безжични стандарти | IEEE 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Честотa | 2.4 GHz and 5 GHz |
| Скорост на сигнала | • 5 GHz: Up to 4804 Mbps • 2.4 GHz: Up to 1148 Mbps |
| Безжични функции | • 1024-QAM • 4× Longer OFDM Symbol • OFDMA • Multiple SSIDs (Up to 16 SSIDs, 8 for each band) • Enable/Disable Wireless Radio • Automatic Channel Assignment • Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) • QoS(WMM) • MU-MIMO • HE160 (160 MHz Bandwidth)‡ • Seamless Roaming § • Omada Mesh§ • Band Steering • Load Balance • Airtime Fairness • Beamforming • Rate Limit • Reboot Schedule • Wireless Schedule • Wireless Statistics based on SSID/AP/Client |
| Безжична сигурност | • Captive Portal Authentication§ • Access Control • Wireless Mac Address Filtering • Wireless Isolation Between Clients • SSID to VLAN Mapping • Rogue AP Detection • 802.1X Support • WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Предавателна мощност | • CE: <20 dBm(2.4 GHz, EIRP) <23 dBm(5 GHz, band1 & band2, EIRP) <28 dBm(5 GHz, band3, EIRP) • FCC: <26 dBm (2.4 GHz) <26 dBm (5 GHz) |
| MANAGEMENT | |
|---|---|
| Omada App | Yes |
| Centralized Management | • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller • Omada Cloud-Based Controller |
| Cloud Access | Yes. Require the use of OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. |
| Сигнали по електронна поща | Yes |
| Управление Вкл/Изкл на LED | Yes |
| Управление на контрола на достъпа по МАС адрес | Yes |
| SNMP | v1, v2c, v3 |
| Влизане в системата Локално/Отдалечение | Local/Remote Syslog |
| SSH | Yes |
| Уеб-базирано управление | HTTP/HTTPS |
| L3 управление | Yes |
| Управление на множество сайтове | Yes |
| Управление на VLAN | Yes |
| Zero-Touch Provisioning | Yes. Require the use of Omada Cloud-Based Controller. |
| ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE,FCC,RoHS |
| Системни изисквания | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10, Windows11, Linux |
| Околна среда | • Operating Temperature: 0–40 ℃ (32–104 ℉) • Storage Temperature: -40–70 ℃ (-40–158 ℉) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing |
Виж още Аксеспойнт/Репитер Безжични TP-Link
Виж всички Аксеспойнт/Репитер Безжични в категорията
| Тип: | Аксес пойнт |
|---|---|
| Монтаж: | За вътрешен монтаж |
| Безжична скорост: | 5900 Mbps |
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 & 5 GHz |
| Антени: | 4 Вътрешни |
| dBi на антена/и: | 5 |
| PoE: | In |
| Интерфейс: | 1x 2500 |
| Други: | Няма |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.94 €
/39.00 лв
-
11.28 €
/22.07 лв
-
53.36 €
/104.37 лв
-
52.25 €
/102.20 лв
-
33.12 €
/64.77 лв
-
20.36 €
/39.82 лв
-
16.15 €
/31.58 лв
-
22.21 €
/43.43 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
132.90 €
/259.93 лв
-
96.66 €
/189.05 лв
-
84.84 €
/165.94 лв
-
38.10 €
/74.52 лв
-
86.00 €
/168.21 лв
-
36.68 €
/71.74 лв
-
161.99 €
/316.82 лв
-
53.34 €
/104.33 лв
-
11.22 €
/21.94 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
117.94 €
/230.66 лв
-
41.25 €
/80.68 лв
-
18.48 €
/36.15 лв
-
57.99 €
/113.41 лв
-
296.69 €
/580.27 лв
-
213.61 €
/417.78 лв
-
307.42 €
/601.27 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
26.72 €
/52.26 лв
-
174.75 €
/341.78 лв
-
245.90 €
/480.95 лв
-
33.89 €
/66.29 лв
-
255.02 €
/498.78 лв
-
37.25 €
/72.86 лв
-
108.66 €
/212.53 лв
-
18.15 €
/35.50 лв
-
33.90 €
/66.29 лв
-
13.81 €
/27.00 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
45.84 €
/89.65 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
22.21 €
/43.43 лв
-
53.34 €
/104.33 лв
-
37.52 €
/73.37 лв
-
21.76 €
/42.56 лв
-
86.36 €
/168.90 лв
-
54.28 €
/106.16 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
33.89 €
/66.29 лв
-
31.87 €
/62.33 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
67.07 €
/131.18 лв
-
29.00 €
/56.71 лв
-
78.87 €
/154.26 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
108.72 €
/212.63 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
56.30 €
/110.12 лв
-
30.67 €
/59.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
222.99 €
/436.13 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
282.90 €
/553.30 лв
310.42 € -
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
162.85 €
/318.50 лв
200.49 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
14.08 €
/27.54 лв
14.59 € -
85.99 €
/168.18 лв
101.74 € -
4.58 €
/8.97 лв
4.76 € -
86.42 €
/169.01 лв
99.35 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
32.17 €
/62.92 лв
34.28 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 €
Точка за достъп TP-Link Omada EAP683 LR, 5900Mbps, 2.4GHz (1148Mpbs)/ 5GHz (4804Mbps), 1x 10/100/1000/2500 RJ-45 (PoE+), 4x вътрешни антени190.24 €
/372.09 лв
Точка за достъп Ubiquiti UniFi In-Wall HD UAP-IW-HD, 2.4GHz (300Mpbs)/5GHz (867Mbps), 5x 10/100/1000 ( Passive PoE), 2x вътрешни антени186.63 €
/365.01 лв
Точка за достъп TP-Link EAP610-Outdoor AX1800, 2.4GHz (574Mpbs)/ 5GHz (1200Mbps), 1x 10/100/1000 LAN PoE, 2x вътрешни антени186.29 €
/364.35 лв


























































































