AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
- По-бързи връзки: Wi-Fi 6 скорости до 1800 Mbps - 1 201 Mbps на 5 GHz и 574 Mbps на 2,4 GHz.
- Свържете още устройства: OFDMA и MU-MIMO технология четворни капацитет, за да се даде възможност за едновременно предаване на повече устройства.
- Повишено безпроблемно покритие: Постигнете безпроблемно покритие на целия дом с по-ясен и по-силен Wi-Fi сигнал за целия дом, генериран от Wi-Fi 6.
- Ултра-ниска латентност: По-голямото намаляване на латентността позволява по-отзивчиви игри и видео чат.
- Една унифицирана мрежа: Множество единици образуват мрежа от цял дом, която автоматично избира най-добрата връзка, докато се движите из дома си.
- Пълна сигурност: WPA3 криптирането и TP-Link HomeCare ™ предоставят персонализирани функции, включително родителски контрол, антивирус и качество на услугата (QoS), за да осигурят по-безопасно онлайн изживяване.
- Настройката е по-лесна от всякога: Приложението Deco ви превежда през стъпка стъпка по стъпка.
Открийте Mesh Wi-Fi от следващо поколение
Следващо поколение AX1800 Wi-Fi 6 Mesh система за целия дом
_Overviews_3_normal_1594178890296w.jpg)
Премахва всички мъртви Wi-Fi зони
С по-ясни и по-силни сигнали, подобрени от BSS Color и Beamforming, Deco X20 подобрява домашния Wi-Fi до 200 sqm (1 модул). † Безжичните връзки и опционален Ethernet backhaul работят заедно за свързване на Deco модулите, осигурявайки още по-бързи мрежови скорости и наистина безпроблемно покритие. Искате повече покритие? Просто добавете още един Deco модул.

По-бърза скорост на Wi-Fi 6 = Без изчакване
Последната 1024-QAM и по-висока скорост на комбиниране на символи увеличават скоростта до 1,8 Gbps - идеална скорост за задачи, изискващи по-интензивна лента за облачни игри и 4K UHD видео. Членовете на Вашето семейство ще се наслаждават на потапящ лайв стрийминг с безупречно видео и ясно аудио без буфериране

Повече забавление, без забиване
Wi-Fi 6 предоставя стабилни Wi-Fi връзки за всеки хипер свързан дом. Насладете се на онлайн игри и безпроблемни видео чатове, дори когато са свързани множество устройства и се предават данни едновременно
(5).png)
ХАРДУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Процесор | Qualcomm 1 GHz Quad-core CPU |
| Интерфейс | 2 LAN/WAN Gigabit Ethernet Ports |
| Бутон | 1 Reset button on the underside |
| Размери | Φ4.33 in. × 4.49 in. (Φ110 mm × 114 mm) |
| Антена | 4 internal antennas per Deco unit |
БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Безжични стандарти | IEEE 802.11 ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 ax/n/g/b 2.4 GHz |
| Честотa | 5 GHz 2.4 GHz |
| Скорост на сигнала | 1201 Mbps (5 GHz) 574 Mbps (2.4 GHz) |
| Предавателна мощност | FCC: <30 dBm CE: <20 dBm (2.4 GHz) <23 dBm (5 GHz) |
| Безжична сигурност | WPA-PSK WPA2-PSK WPA3 |
| Разширени характеристики | ● Router/ Access Point Mode ● Optional Ethernet Backhaul ● TP-Link Mesh Technology: MU-MIMO OFDMA 1024-QAM BSS Color Auto Path Selection Self-Healing AP Steering Band Steering Beamforming |
СОФТУЕРНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Качество на услугата | WMM |
| IPv6 | Support |
| Тип WAN | Dynamic IP/Static IP/PPPoE |
| Управление | Local Management, Remote Management |
| DHCP | Server, Client |
| Пренасочване на портове | Support |
| Контрол на достъпа | Blacklist |
| Сигурност със защитна стена | SPI Firewall |
| Протоколи | Supports IPv4 and IPv6 |
| Разширени характеристики | Homecare: Antivirus Parental Controls Quality of Service |
| Разширени функции | Speedtest Monthly Usage Reports Auto FW Update Expand Coverage by Adding more decos |
| Мрежа за гости | 2.4 GHz guest network * 1 5 GHz guest network * 1 |
| Beamforming | Support |
| APP | Easy setup by Deco App |
ДРУГИ | |
|---|---|
| Сертификати | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Съдържание на пакета | ● Deco X20 (1-pack): 1 Deco X20 units 1 RJ45 Ethernet Cable 1 Power Adapters 1 Quick Installation Guide |
| Изисквания към смартфона/таблета | iOS 9.0 or later Android 4.4 or later |
| Околна среда | Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 1800 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | 1 x 1000 Mbps |
| Антени: | 4 Вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.39 лв
120.00 € лв -
91.55 €
/179.06 лв
120.00 € лв -
137.53 €
/268.99 лв
120.00 € лв -
40.08 €
/78.39 лв
120.00 € лв -
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
63.41 €
/124.03 лв
120.00 € лв -
7.73 €
/15.11 лв
120.00 € лв -
63.41 €
/124.03 лв
120.00 € лв -
68.91 €
/134.78 лв
120.00 € лв -
53.67 €
/104.96 лв
120.00 € лв -
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
45.38 €
/88.75 лв
120.00 € лв -
22.08 €
/43.18 лв
120.00 € лв -
106.09 €
/207.49 лв
120.00 € лв -
35.21 €
/68.87 лв
120.00 € лв -
32.73 €
/64.02 лв
120.00 € лв -
11.32 €
/22.13 лв
120.00 € лв -
286.80 €
/560.93 лв
120.00 € лв -
126.75 €
/247.91 лв
120.00 € лв -
242.27 €
/473.85 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
18.71 €
/36.59 лв
120.00 € лв -
13.78 €
/26.94 лв
120.00 € лв -
11.69 €
/22.87 лв
120.00 € лв -
23.19 €
/45.35 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
36.60 €
/71.58 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
22.39 €
/43.79 лв
120.00 € лв -
89.39 €
/174.83 лв
120.00 € лв -
242.27 €
/473.85 лв
120.00 € лв -
166.56 €
/325.75 лв
120.00 € лв -
40.59 €
/79.38 лв
120.00 € лв -
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
83.30 €
/162.92 лв
120.00 € лв
-
40.39 €
/78.99 лв
120.00 € лв -
17.17 €
/33.59 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
21.70 €
/42.44 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
111.99 €
/219.03 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
52.72 €
/103.11 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
52.43 €
/102.55 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
137.53 €
/268.99 лв
120.00 € лв -
41.68 €
/81.52 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
48.30 €
/94.46 лв
120.00 € лв -
354.18 €
/692.72 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
57.65 €
/112.74 лв
120.00 € лв -
71.72 €
/140.26 лв
120.00 € лв -
126.75 €
/247.91 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.99 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
102.99 €
/201.43 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
103.22 €
/201.89 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
139.12 €
/272.09 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв
-
220.94 €
/432.11 лв
120.00 € лв -
263.40 €
/515.17 лв
120.00 € лв -
18.42 €
/36.03 лв
120.00 € лв -
22.84 €
/44.68 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
19.99 €
/39.10 лв
120.00 € лв -
26.02 €
/50.88 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
16.03 €
/31.36 лв
120.00 € лв
Рутер Mercusys MB235-4G, 4G, 1200Mbps, 2.4GHz (300Mbps)/ 5GHz (867Mbps), Wireless AC, 3x 10/100/1000 LAN, 1x 10/100/1000 LAN/WAN, 4х външни антени, 1x Nano SIM72.17 €
/141.15 лв
Рутер D-Link Eagle Pro AI AX3200, 3200 Mbps, 2.4GHz (800 Mbps)/ 5GHz (2402 Mbps), Wireless AX, 4x LAN1000, 1x WAN1000, 4 външни антени74.99 €
/146.67 лв
Рутер TP-Link TL-MR6400, 4G, 300Mbps, 2.4GHz(300 Mbps), Wireless N, 3x LAN 100, 1x LAN/WAN 100, 1x SIM card, 2x външни антени, 2x вътрешни антени71.72 €
/140.26 лв












































































