Deco X10
AX1500 Mesh Wi-Fi 6 система за целия дом
- По-бързи връзки: Wi-Fi 6 скорости до 1500 Mbps—1201 Mbps по 5 GHz и 300 Mbps по 2,4 GHz лента.
- Свържете повече устройства: технологиите OFDMA и MU-MIMO учетворяват капацитета, за да позволят едновременно предаване към повече устройства.
- Усилено непрекъснато покритие: Установете непрекъснато покритие с по-чист и по-силен Wi-Fi сигнал за целия дом, генериран от Wi-Fi 6.
- Ултра ниска латентност: Намаляването на латентността позволява по-бързи реакции в игрите и видео чата.
- Една обединена мрежа: Няколко устройства изграждат мрежа за целия дом, която автоматично избира най-добрата връзка, докато се движите в дома си.
- Силен родителски контрол – Ограничете времето онлайн и блокирайте неподходящите уебсайтове според уникалните профили, които създавате за всеки член на семейството.
- Настройката стана по-лесна от всякога: Приложението Deco ви води през настройката стъпка по стъпка.


Mesh мрежа с Wi-Fi 6 технология
Въоръжена с Wi-Fi 6 технологията, Deco mesh Wi-Fi системата за целия дом е проектирана да осигури огромно увеличение на покритието, скоростта и общия капацитет. Свържете се с ултрабързата mesh Wi-Fi мрежа, за да се насладите на по-бързо зареждане и повече връзки.

Проектирана за повече устройства
Продуктите Deco имат за цел драстично да подобрят капацитета и ефективността в среда с висока плътност на трафика. Без значение колко екрана или устройства са включени наведнъж, всеки може да се наслади на по-ефективна мрежа, която зарежда по-бързо, без да намалява производителността.

Покрийте всеки ъгъл на вашия дом
Deco X10 елиминира зоните със слаб сигнал с по-чист и по-силен Wi-Fi сигнал в целия дом, генериран от технологиите BSS (Base Service Station) Coloring и Beamforming, като убиец на мъртвите Wi-Fi зони. По този начин няма да има повече търсене на стабилна връзка в дома ви.
.png)
Спецификации:
| БЕЗЖИЧНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| Standards | Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz |
| WiFi Speeds | AX1500 5 GHz: 1201 Mbps (802.11ax) 2.4 GHz: 300 Mbps (802.11n) |
| WiFi Range | Къщи с 1-2 спални (1-pack) Къщи с 2-4 спални (2-pack) Къщи с 3-5 спални (3-pack)TP-Link Mesh технология Опционалната вътрешна връзка по Ethernet работи обединено, за да свърже Deco модулите и осигури непрекъснато покритие 2× антени (вътрешни) Повечето антени образуват масив за усилване на сигнала, за да покрият повече посоки и големи площи Beamforming Концентрира силата на безжичния сигнал към клиентите, за да разшири Wi-Fi обхвата |
| WiFi Capacity | Високадвулентова производителност Устройствата се разпределят в различни ленти за оптимална производителност 2×2 MU-MIMO Едновременна комуникация с множество MU-MIMO клиенти OFDMA Едновременна комуникация с множество Wi-Fi 6 клиенти 4 потока Повече от достатъчнапропускателна способност за свързаните устройства |
| Working Modes | Режим Рутер Режим Точка за достъп |
| СИГУРНОСТ | |
|---|---|
| Network Security | SPI защитна стена Контрол на достъпа |
| Guest Network | 1× 5 GHz мрежа за гости 1× 2,4 GHz мрежа за гости |
| WiFi Encryption | WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal |
| HARDWARE | |
|---|---|
| Ethernet Ports | 2× Gigabit порта *На Deco модул Поддържа автоматично разпознаване на WAN/LAN |
| Бутони | Бутон Ресет |
| SOFTWARE | |
|---|---|
| Protocols | IPv4 IPv6 |
| Parental Controls | Родителски контрол Персонализирани профили Библиотека за филтриране на професионално съдържание Време за семейството Време за сън Време с изключен интернет Награди с време Разпределение на времето онлайн за отделните членове на семейството Пауза на интернет Седмични и месечни отчети |
| WAN Types | Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP |
| Quality of Service | QoS по устройство |
| Cloud Service | Безжична актуализация на фърмуера TP-Link ID DDNS |
| NAT Forwarding | Пренасочване на порт UPnP |
| IPTV | IGMP прокси IGMP подслушване Мост Маркирана VLAN |
| DHCP | Резервация на адреси Списък на DHCP клиенти Сървър |
| DDNS | TP-Link |
| Management | Deco App |
| TEST DATA | |
|---|---|
| WiFi Transmission Power | CE: <20 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz) FCC: <30 dBm (2.4 GHz) <30 dBm (5 GHz) |
| PHYSICAL | |
|---|---|
| Dimensions (W×D×H) | 4.33 × 4.33 × 4.49 in (110 × 110 × 114 mm) |
Виж още Рутери Безжични TP-Link
Виж всички Рутери Безжични в категорията
| Безжична скорост: | 1500 Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Стандарт: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честота: | 2.4 + 5 GHz |
| LAN портове: | 2 x 1000 Mbps |
| WAN портове: | 2 x 1000 Mbps |
| Антени: | 2 Вътрешни |
| USB портове: | Няма |
| 3G/4G: | Не |
| Преносим: | Не |
| Други: | Няма |
| Жична скорост: | 10/100/1000 Mbps |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
53.36 €
/104.37 лв
-
9.30 €
/18.18 лв
-
166.63 €
/325.91 лв
-
73.56 €
/143.88 лв
-
199.41 €
/390.02 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
59.29 €
/115.97 лв
-
233.79 €
/457.25 лв
-
81.49 €
/159.38 лв
-
120.21 €
/235.10 лв
-
54.92 €
/107.42 лв
-
73.56 €
/143.88 лв
-
100.15 €
/195.88 лв
-
233.79 €
/457.25 лв
-
18.05 €
/35.30 лв
-
40.59 €
/79.38 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
102.37 €
/200.21 лв
-
57.01 €
/111.50 лв
-
15.00 €
/29.35 лв
-
7.43 €
/14.53 лв
-
99.67 €
/194.93 лв
-
59.29 €
/115.97 лв
-
134.22 €
/262.51 лв
-
33.06 €
/64.66 лв
-
67.46 €
/131.94 лв
-
132.09 €
/258.35 лв
-
51.10 €
/99.94 лв
-
40.59 €
/79.38 лв
-
19.71 €
/38.56 лв
-
45.50 €
/88.98 лв
-
7.43 €
/14.53 лв
-
54.15 €
/105.91 лв
-
41.80 €
/81.76 лв
-
105.08 €
/205.52 лв
-
15.97 €
/31.24 лв
-
38.42 €
/75.14 лв
-
96.76 €
/189.25 лв
-
105.05 €
/205.45 лв
-
51.36 €
/100.46 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
39.99 €
/78.21 лв
-
12.99 €
/25.41 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
139.12 €
/272.09 лв
-
52.04 €
/101.78 лв
-
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
84.99 €
/166.23 лв
-
171.07 €
/334.58 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
35.35 €
/69.13 лв
-
36.92 €
/72.21 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
234.99 €
/459.60 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
88.49 €
/173.07 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
24.99 €
/48.88 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
200.25 €
/391.65 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
30.67 €
/59.99 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
23.00 €
/44.99 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
222.99 €
/436.13 лв
-
115.99 €
/226.86 лв
-
18.40 €
/35.99 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
74.99 €
/146.67 лв
-
14.50 €
/28.36 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
396.84 €
/776.14 лв
-
44.48 €
/86.99 лв
-
165.65 €
/323.99 лв
-
194.32 €
/380.06 лв
198.57 € -
1962.67 €
/3838.65 лв
2109.06 € -
227.84 €
/445.62 лв
240.99 € -
547.96 €
/1071.72 лв
561.59 € -
83.76 €
/163.83 лв
336.85 € -
111.06 €
/217.21 лв
119.89 € -
82.22 €
/160.81 лв
336.85 € -
49.31 €
/96.45 лв
61.88 € -
98.47 €
/192.59 лв
102.99 € -
40.16 €
/78.55 лв
48.29 € -
68.99 €
/134.93 лв
79.25 € -
12.70 €
/24.84 лв
13.74 € -
48.99 €
/95.82 лв
52.95 € -
40.72 €
/79.65 лв
46.06 € -
43.20 €
/84.49 лв
48.29 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
262.60 €
/513.60 лв
268.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
349.02 €
/682.62 лв
370.19 €
Рутер Asus RT-AX52, 1800Mbps, 2.4GHz (574 Mbps)/ 5GHz (1201 Mbps), Wireless AX, 3x LAN 10/100/1000Mbps, 1x WAN 10/100/1000Mbps, 4x външни антени49.50 €
/96.82 лв
Мрежеста система Mercusys Halo H30G(2-pack), 1200Mbps, 2.4GHz (400Mbps)/ 5 GHz (867Mbps), Wireless AC, 2x 10/100/1000 WAN/LAN, 2 бр.48.99 €
/95.82 лв
Рутер Cudy LT400, 4G, 300Mbps, 2.4GHz, Wireless N, 3x 10/100 LAN, 1x 10/100 WAN, 4x външни антени48.56 €
/94.98 лв

































































































