Product benefits
- Easy and quick installation
Areas of application
- Indoor applications
- Kitchens, living rooms, children's rooms or home offices
Product features
- Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0)
- Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa
- Adjustable color temperature via Tunable White: 3,000…6,500 K
- Dimmable
- Network protocol: WiFi
Technical data
Electrical data
| Nominal wattage | 26.00 W |
| Nominal voltage | 220…240 V |
| Mains frequency | 50…60 Hz |
| Nominal current | 128.000 mA |
| Power factor λ | > 0.90 |
| Total harmonic distortion | < 20 % |
| Protection class | I |
| Operating mode | Mains voltage |
Photometrical data
| Luminous flux | 1250 lm |
| Total luminous flux of contained light sources | 2400 lm |
| Luminous efficacy | 93 lm/W |
| Color temperature | 3000…6500 K |
| Light color (designation) | Tunable White |
| Color rendering index Ra | > 80 |
| Standard deviation of color matching | < 6 sdcm |
| Photobiological safety group acc. to EN62778 | RG1 |
| Photobiological safety group acc. to EN62471 | RG1 |
| Beam angle | 114 ° |
Dimensions
| Diameter | 430.00 mm |
| Height | 70.00 mm |
Materials & Colors
| Product color | White |
| Housing color | White |
| Body material | Polymethylmethacrylate (PMMA) |
| Cover material | Polymethylmethacrylate (PMMA) |
| Glow Wire Test according to IEC 60695-2-12 | 650 °C |
| Mercury content | 0.0 mg |
Application & Mounting
| Ambient temperature range | -20…+40 °C |
| Type of connection | Screw terminal |
| Type of protection | IP20 |
| Dimmable | Yes |
| Type of dimming | WiFi |
| Mounting type | Surface |
| Mounting location | Ceiling |
| Application environment | Indoor |
| LED module replaceable | Not replaceable |
| With light source | No |
Lifespan
| Lifespan L70/B50 at 25 °C | 30000 h |
| Number of switching cycles | 15000 |
Виж още Смарт автоматизация Ledvance
Виж всички Смарт автоматизация в категорията
| Тип: | Смарт лампа |
|---|---|
| Вид: | Включващо устройство |
| Приложение: | Осветление |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
27.05 €
/52.91 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
142.85 €
/279.38 лв
-
501.40 €
/980.65 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
38.34 €
/74.99 лв
-
326.16 €
/637.92 лв
-
15.64 €
/30.59 лв
-
11.64 €
/22.77 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
16.50 €
/32.27 лв
-
25.06 €
/49.02 лв
-
23.93 €
/46.80 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
658.99 €
/1288.88 лв
-
12.72 €
/24.87 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
557.25 €
/1089.90 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
70.15 €
/137.20 лв
-
21.74 €
/42.52 лв
-
31.45 €
/61.50 лв
-
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
85.81 €
/167.82 лв
-
28.85 €
/56.44 лв
-
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
382.25 €
/747.61 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
9.29 €
/18.17 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
272.75 €
/533.45 лв
-
9.44 €
/18.47 лв
-
17.12 €
/33.49 лв
-
26.44 €
/51.72 лв
-
17.05 €
/33.35 лв
-
21.98 €
/42.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
90.98 €
/177.94 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
453.99 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
269.99 €
/528.05 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.63 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
25.05 €
/48.99 лв
-
102.25 €
/199.99 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
38.34 €
/74.99 лв
-
309.99 €
/606.29 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
51.12 €
/99.99 лв
-
16.87 €
/32.99 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
60.00 € -
99.99 €
/195.56 лв
-
87.46 €
/171.05 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
19.83 €
/38.79 лв
-
14.99 €
/29.32 лв
-
35.99 €
/70.39 лв
-
24.03 €
/46.99 лв
-
39.98 €
/78.19 лв
54.99 € -
18.91 €
/36.99 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
825.05 €
/1613.67 лв
927.74 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
310.44 €
/607.17 лв
348.43 € -
28.69 €
/56.11 лв
29.48 € -
17.05 €
/33.35 лв
17.97 € -
23.93 €
/46.80 лв
35.33 € -
30.40 €
/59.46 лв
32.43 € -
20.38 €
/39.86 лв
22.72 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
18.45 €
/36.08 лв
22.71 € -
14.62 €
/28.60 лв
16.57 € -
18.19 €
/35.58 лв
19.78 € -
14.76 €
/28.87 лв
15.58 € -
32.25 €
/63.08 лв
41.09 € -
17.81 €
/34.83 лв
21.34 € -
12.46 €
/24.37 лв
15.34 € -
17.99 €
/35.18 лв
20.38 € -
30.75 €
/60.15 лв
40.68 € -
15.58 €
/30.47 лв
17.76 € -
17.99 €
/35.18 лв
19.18 € -
34.22 €
/66.92 лв
40.44 € -
20.38 €
/39.86 лв
26.31 € -
14.54 €
/28.44 лв
17.85 € -
16.62 €
/32.51 лв
17.81 € -
17.55 €
/34.32 лв
17.99 € -
777.29 €
/1520.25 лв
874.00 € -
5.60 €
/10.96 лв
7.47 € -
23.93 €
/46.80 лв
25.56 € -
12.46 €
/24.37 лв
13.63 € -
14.56 €
/28.47 лв
14.99 € -
13.50 €
/26.40 лв
15.33 € -
27.24 €
/53.28 лв
34.98 € -
34.22 €
/66.92 лв
35.77 € -
17.99 €
/35.18 лв
29.48 € -
26.31 €
/51.47 лв
35.33 € -
29.86 €
/58.39 лв
35.77 € -
26.31 €
/51.47 лв
28.69 € -
23.93 €
/46.80 лв
30.67 € -
35.77 €
/69.96 лв
41.09 € -
17.97 €
/35.14 лв
19.16 €
Комплект смарт сензори TP-Link Tapo T30 KIT, защита на прозорци/врати, сензор за отриване на движение, аларма, бял73.14 €
/143.04 лв
Смарт превключвател Fibaro Walli Roller Shutter (FGWREU-111), за стена, димиращ, за управление на еднофазни устройства захранвани с променлив ток, Z-Wave радио протокол, бял73.15 €
/143.07 лв
Смарт камера PST-C18B-5MP, външен монтаж, управляема PTZ, 5Mpix, безжична, съвместима с "Tuya Smart" или "Smart Home", бяла72.66 €
/142.11 лв













































































































