Product benefits
- Easy and quick installation
- Colorful garden lighting with smart and intelligent control options
Areas of application
- General illumination
- Gardens
- Patios, balconies
Product features
- Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0)
- Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa
- RGB color control, approx. 16 million color options adjustable
- Dimmable
- Color temperature: 3000 K (Warm White)
- Network protocol: Wi-Fi
- Type of protection: IP44
Technical data
Electrical data
| Nominal wattage | 7.50 W |
| Nominal voltage | 220…240 V |
| Mains frequency | 50…60 Hz |
| Power factor λ | > 0.5 |
| Total harmonic distortion | < 20 % |
| Protection class | I |
| Operating mode | Mains voltage |
Photometrical data
| Luminous flux | 320 lm |
| Total luminous flux of contained light sources | 570 lm |
| Luminous efficacy | 43 lm/W |
| Color temperature | 3000 K |
| Light color (designation) | RGBW |
| Color rendering index Ra | ≥80 |
| Standard deviation of color matching | < 6 sdcm |
| Photobiological safety group acc. to EN62778 | RG0 |
| Photobiological safety group acc. to EN62471 | RG0 |
| Beam angle | 230.00 ° |
Dimensions
| Diameter | 110.00 mm |
| Height | 604.00 mm |
Materials & Colors
| Product color | Dark gray |
| Housing color | Dark gray |
| Body material | Aluminum |
| Cover material | Polycarbonate (PC) |
| Glow Wire Test according to IEC 60695-2-12 | 650 °C |
Application & Mounting
| Ambient temperature range | -20…+40 °C |
| Type of connection | Terminal, 3-Pole (L, N, PE) |
| Type of protection | IP44 |
| Protection class IK (shock resistance) | IK03 |
| Dimmable | Yes |
| Type of dimming | WiFi |
| Mounting type | Surface |
| Mounting location | Wall |
| Application environment | Outdoor |
| LED module replaceable | Not replaceable |
| With light source | No |
Lifespan
| Lifespan L70/B50 at 25 °C | 25000 h |
| Number of switching cycles | 12500 |
Виж още Смарт автоматизация Ledvance
Виж всички Смарт автоматизация в категорията
| Тип: | Смарт лампа |
|---|---|
| Вид: | Включващо устройство |
| Приложение: | Осветление |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
314.27 €
/614.67 лв
120.00 € лв -
39.16 €
/76.60 лв
120.00 € лв -
17.75 €
/34.73 лв
120.00 € лв -
25.06 €
/49.02 лв
120.00 € лв -
465.66 €
/910.75 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
25.90 €
/50.65 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
77.61 €
/151.79 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
90.98 €
/177.94 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
633.31 €
/1238.64 лв
120.00 € лв -
61.87 €
/121.00 лв
120.00 € лв -
88.12 €
/172.35 лв
120.00 € лв -
101.13 €
/197.80 лв
120.00 € лв -
73.24 €
/143.24 лв
120.00 € лв -
34.76 €
/67.98 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
36.59 €
/71.57 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
216.99 €
/424.40 лв
120.00 € лв -
333.33 €
/651.93 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
633.31 €
/1238.64 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
309.39 €
/605.12 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
10.38 €
/20.31 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.84 €
/48.57 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
690.52 €
/1350.55 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
23.09 €
/45.17 лв
120.00 € лв -
24.84 €
/48.57 лв
120.00 € лв -
61.87 €
/121.00 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв
-
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
21.98 €
/42.99 лв
120.00 € лв -
61.87 €
/121.00 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
30.63 €
/59.90 лв
120.00 € лв -
204.99 €
/400.93 лв
120.00 € лв -
40.99 €
/80.17 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
269.99 €
/528.05 лв
120.00 € лв -
453.99 €
/887.93 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
216.99 €
/424.40 лв
120.00 € лв -
354.99 €
/694.30 лв
120.00 € лв -
90.98 €
/177.94 лв
120.00 € лв -
13.98 €
/27.34 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
36.59 €
/71.57 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
25.05 €
/48.99 лв
120.00 € лв -
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
102.25 €
/199.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
38.34 €
/74.99 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
24.03 €
/46.99 лв
120.00 € лв -
35.99 €
/70.39 лв
120.00 € лв -
39.98 €
/78.19 лв
120.00 € лв
-
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
20.01 €
/39.14 лв
120.00 € лв -
17.67 €
/34.55 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
29.86 €
/58.39 лв
120.00 € лв -
17.99 €
/35.18 лв
120.00 € лв -
29.46 €
/57.62 лв
120.00 € лв -
777.29 €
/1520.25 лв
120.00 € лв -
32.25 €
/63.08 лв
120.00 € лв -
8.73 €
/17.07 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
40.44 €
/79.09 лв
120.00 € лв -
310.44 €
/607.17 лв
120.00 € лв -
35.77 €
/69.96 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
21.55 €
/42.15 лв
120.00 € лв -
29.86 €
/58.39 лв
120.00 € лв -
22.72 €
/44.44 лв
120.00 € лв -
15.43 €
/30.17 лв
120.00 € лв -
19.18 €
/37.51 лв
120.00 € лв -
16.62 €
/32.51 лв
120.00 € лв -
22.72 €
/44.44 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
62.22 €
/121.70 лв
120.00 € лв -
21.44 €
/41.94 лв
120.00 € лв -
17.99 €
/35.18 лв
120.00 € лв -
177.77 €
/347.69 лв
120.00 € лв -
68.92 €
/134.80 лв
120.00 € лв -
177.77 €
/347.69 лв
120.00 € лв -
219.00 €
/428.33 лв
120.00 € лв -
8.55 €
/16.73 лв
120.00 € лв -
337.30 €
/659.71 лв
120.00 € лв -
420.92 €
/823.25 лв
120.00 € лв -
70.24 €
/137.37 лв
120.00 € лв -
5.47 €
/10.70 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
35.77 €
/69.96 лв
120.00 € лв -
54.99 €
/107.55 лв
120.00 € лв -
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв
WiFi реле за DIN шина Shelly PRO Dimmer 0/1-10V PM, волтметър, амперметър, сензор за вътрешна температура, Bluetooth, синьо71.45 €
/139.75 лв
Универсален димер за осветление Fibaro Dimmer 2, LED индикатор за статус, външен/вътрешен обхват 50/30м, Z-Wave стандарт на работа71.92 €
/140.66 лв
Датчик за движение Fibaro Motion Sensor, датчик за температура/осветеност, акселерометър, Z-Wave стандарт, външен/вътрешен обхват 50/30м71.92 €
/140.66 лв
































































































