Мощност като за професионалисти 
Правете повече с един екран
21:9 Ultra WQHD
Гледайте повече от всякога. Независимо дали работите, или си почивате, съотношението на страните от 21:9 ви позволява да виждате всеки детайл на екрана. Ultra WQHD е лесен начин да се възползвате от целия екран и да се наслаждавате на всичко, което правите.
.png)
Насладете се на невероятната дълбочина на един милиард цвята
HDR10
Насладете се на прецизност. HDR10, която показва над един милиард цвята в сравнение с 16,7 милиона при конвенционалната SDR технология, прави тъмните цветове по-тъмни, а ярките - по-ярки. Ето защо можете да се наслаждавате на всякакъв вид съдържание и да изпитате величието по начина, по който е замислен от създателя на съдържанието.
Бъдете нащрек денем и нощем
Сертифицирана от TUV технология за грижа за очите
Очите ви трябва да се чувстват комфортно. Светлинният сензор разпознава светлината около вас и регулира яркостта до необходимото ниво. Режимът за щадене на очите предпазва очите ви от прекомерна синя светлина, а функцията против трептене ги предпазва от умора.
Съдържанието също е гладко при възпроизвеждане
100 Hz честота на опресняване
Съдържанието е гладко, така че не е нужно да се притеснявате за забавяне на екрана или шум. По-високата честота на опресняване актуализира картината на всяка секунда. Честотата на опресняване от 100 Hz елиминира трептенето и шума, когато играете игри, гледате видеоклипове, редактирате снимки или видеоклипове - за комфортно изживяване.
Бъдете в крак с действието
AMD FreeSync
Използвайте и се наслаждавайте на гладкото изображение. AMD Radeon FreeSync™ синхронизира честотата на опресняване на монитора и видеокартата, така че изображението ви да е в синхрон. Гледайте филми или играйте игри, без да се притеснявате за качеството на картината. Дори бързите кадри са плавни и ясни.
По-широк поглед, по-ясен фокус
Минимални рамки за максимален фокус. Екранът няма рамки, така че виждате цялата картина. Когато използвате два екрана, преходът между тях е безпрецедентно плавен.
Технически характеристики
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3440x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms GtG |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -2.0° (±2.0°) ~ 22.0° (±2.0°) |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.5 x 22.1 x 45.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10; Eye Saver, Flicker Free, Picture-By-Picture; Headphone Jack |
Виж още Монитори Samsung
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Професионален |
|---|---|
| Екран размер: | 34" (86.36 cm) |
| Разделителна способност (max): | 3440 x 1440 |
| Аспект изображение: | 21:9 |
| Тип матрица: | VA |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | UltraWide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.44 €
/227.73 лв
-
366.30 €
/716.43 лв
-
559.30 €
/1093.89 лв
-
1960.76 €
/3834.91 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
239.78 €
/468.97 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.60 €
/132.21 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
91.94 €
/179.81 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
663.98 €
/1298.63 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
366.30 €
/716.43 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
400.43 €
/783.16 лв
411.52 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
394.41 €
/771.39 лв
403.33 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Samsung LC32R500, 32" (81.28 cm) VA панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 250cd/m2, HDMI, VGA231.83 €
/453.42 лв
Монитор ASRock PG32QF2B, 31.5" (80.01cm), VA панел, 165Hz, QHD, 1ms, 550cd/m2, DisplayPort, HDMI, Wi-Fi231.72 €
/453.21 лв
Монитор Philips 27E1N1600AE/00, 27" (68.58cm) IPS панел, 100Hz, QHD, 4ms, Mega Infinity DCR, HDR10, 350cd/m2, HDMI, USB Type-C, USB 3.2 Gen 1230.68 €
/451.18 лв




























































































