Спецификации
| CPU | Realtek RTD1296 quad-core 1.4GHz processor |
| CPU Architecture | 64-bit ARM |
| Floating Point Unit | |
| Encryption Engine | |
| Hardware-accelerated Transcoding | |
| System Memory | 2 GB DDR4, not expandable |
| Maximum Memory | 2 GB DDR4, not expandable |
| Flash Memory | 4 GB (Dual boot OS protection) |
| Drive Bay | 2 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Drive Compatibility | 3.5-inch SATA hard disk drives 2.5-inch SATA hard disk drives 2.5-inch SATA solid state drives |
| Hot-swappable | |
| Gigabit Ethernet Port (RJ45) | 1 |
| Jumbo Frame | |
| USB 2.0 port | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 port | 2 |
| Form Factor | Tower |
| LED Indicators | System Status, LAN, USB, HDD1~2 |
| Buttons | Power, Reset, USB Copy |
| Dimensions (HxWxD) | 7.43 × 3.55 × 6.15 inch |
| Weight (Net) | 4.37 lbs |
| Weight (Gross) | 4.43 lbs |
| Operating temperature | 0 - 40 °C (32°F - 104°F) |
| Relative Humidity | 5-95% RH non-condensing, wet bulb: 27˚C (80.6˚F) |
| Power Supply Unit | External, 65 W, AC 100 to 240 V |
| Power Consumption: HDD Sleep Mode | 4.48 W |
| Power Consumption: Operating Mode, Typical | 12.277 W
Tested with drives fully populated.
|
| Fan | 1 x 80mm, 12VDC |
| Sound Level | 15 db(A) |
| System Warning | Buzzer |
| Max. Number of Concurrent Connections (CIFS) |
128 |
Виж още Мрежови дискове NAS Qnap
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Tower |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
135.07 €
/264.18 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
160.19 €
/313.30 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
12.22 €
/23.89 лв
120.00 € лв -
118.68 €
/232.12 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
108.29 €
/211.80 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
93.46 €
/182.80 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
57.25 €
/111.96 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
173.49 €
/339.31 лв
120.00 € лв -
252.07 €
/493.01 лв
120.00 € лв -
284.40 €
/556.24 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
76.61 €
/149.83 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
169.45 €
/331.42 лв
120.00 € лв -
1824.19 €
/3567.81 лв
120.00 € лв -
11.26 €
/22.01 лв
120.00 € лв -
598.80 €
/1171.15 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
37.32 €
/72.99 лв
120.00 € лв -
1080.30 €
/2112.88 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
147.36 €
/288.21 лв
120.00 € лв -
50.51 €
/98.79 лв
120.00 € лв
-
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
103.99 €
/203.39 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв -
296.33 €
/579.57 лв
120.00 € лв -
84.99 €
/166.23 лв
120.00 € лв -
379.99 €
/743.20 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
102.97 €
/201.40 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
144.47 €
/282.56 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
163.99 €
/320.74 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
90.89 €
/177.77 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
156.99 €
/307.05 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
227.99 €
/445.91 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
29.07 €
/56.85 лв
120.00 € лв -
738.99 €
/1445.34 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
558.99 €
/1093.29 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
399.62 €
/781.58 лв
120.00 € лв -
238.99 €
/467.42 лв
120.00 € лв -
107.99 €
/211.21 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
21.95 €
/42.92 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв
-
555.38 €
/1086.23 лв
120.00 € лв -
641.12 €
/1253.92 лв
120.00 € лв -
174.29 €
/340.88 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
424.80 €
/830.84 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
112.94 €
/220.89 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
214.99 €
/420.49 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
101.84 €
/199.19 лв
120.00 € лв -
125.98 €
/246.40 лв
120.00 € лв -
206.05 €
/402.99 лв
120.00 € лв -
193.67 €
/378.78 лв
120.00 € лв -
222.75 €
/435.66 лв
120.00 € лв -
61.62 €
/120.53 лв
120.00 € лв -
201.82 €
/394.73 лв
120.00 € лв -
Памет SSD 2TB, Kingston XS1000, USB 3.2 Gen 2, скорост на четене 1050MB/s, скорост на запис 1000MB/s
384.37 €
/751.77 лв
120.00 € лв -
164.22 €
/321.18 лв
120.00 € лв -
65.72 €
/128.54 лв
120.00 € лв -
57.56 €
/112.58 лв
120.00 € лв -
183.94 €
/359.76 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
85.23 €
/166.69 лв
120.00 € лв -
136.30 €
/266.59 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.73 лв
120.00 € лв -
33.26 €
/65.05 лв
120.00 € лв -
160.76 €
/314.43 лв
120.00 € лв -
44.53 €
/87.09 лв
120.00 € лв -
88.83 €
/173.73 лв
120.00 € лв -
264.99 €
/518.28 лв
120.00 € лв -
212.04 €
/414.71 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.23 лв
120.00 € лв -
82.24 €
/160.85 лв
120.00 € лв -
55.93 €
/109.39 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв
Мрежови диск (NAS) Synology DS124, четириядрен Realtek RTD1619B 1.7GHz, без твърд диск, (1x SATA 6Gb/s), 1GB DDR4, 1x RJ-45 1GbE LAN, 2x USB 3.2160.19 €
/313.30 лв
Мрежови диск (NAS) QNAP TS-133, четириядрен ARM Cortex-A55 1.8GHz, без твърд диск (1x SATA 6Gb/s), 2GB DDR4, 1x LAN175.51 €
/343.28 лв
Мрежови диск (NAS) Ugreen NASync DH2300, четириядрен ARM Cortex-A72 + осемядрен ARM Cortex-A53 0.4/2.3GHz, без твърд диск (2x SATA 6Gb/s), 4GB LPDDR4X, 1x 1GbE, 3x USB 3.0198.99 €
/389.19 лв
































































































