Забележка: Това описание е преведено автоматично на български език.
Qnap TS-233

Изграждане на личен частен облак и домашен мултимедиен център с вграден NPU за подобряване на разпознаването на лица с помощта на AI

Минималистичен дизайн
Компактният и тънък TS-233 дава приоритет на изчистения и основен дизайн и се вписва идеално в дома или офиса ви. Дизайнът се разпростира и върху твърдите дискове, които могат да се инсталират, без да ви е необходима отвертка.
Технически спецификации:
| ПРОЦЕСОР | 4-ядрен процесор ARM Cortex-A55 2,0 GHz |
| Архитектура на процесора | 64-битов ARM |
| Блок с плаваща запетая | Да |
| Двигател за криптиране | Да |
| Блок за невронна обработка (NPU) | Да |
| Системна памет | 2 GB на борда (без възможност за разширяване) Забележка: Запазва част от RAM за използване като споделена графична памет. |
| Максимална памет | 2 GB на борда (без възможност за разширяване) |
| Флаш памет | 4 GB (защита на операционната система за двойно зареждане) |
| Залив за дискове | 2 x 3,5-инчов SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Съвместимост на устройствата | 3,5-инчови SATA твърди дискове 2,5-инчови SATA твърдотелни дискове |
| Възможност за гореща подмяна | Да |
| Гигабитов Ethernet порт (RJ45) | 1 |
| Wake on LAN (WOL) | Да |
| Jumbo Frame | Да |
| USB 2.0 порт | 2 |
| Порт USB 3.2 Gen 1 | 1 |
| Фактор на формата | Кула |
| LED индикатори | Състояние на системата, LAN, USB, HDD1~2 |
| Бутони | Захранване, Нулиране, USB копие |
| Размери (HxWxD) | 186 × 91,7 × 157,6 мм Размерите не включват подложката за крака (височината на подложката за крака може да бъде до 30 мм в зависимост от модела) |
| Тегло (нето) | 1,69 кг |
| Тегло (бруто) | 1,89 кг |
| Работна температура | 0 - 40 °C |
| Температура на съхранение | -20 - 70°C |
| Относителна влажност | 5-95% относителна влажност без кондензация, влажна температура: 27˚C |
| Захранващ блок | Минимум 48W адаптер (12VDC), 100-240VAC |
| Консумация на енергия: Режим на заспиване на твърдия диск | 3.43 W |
| Консумация на енергия: Работен режим, типичен | 10.81 W Тествано при напълно запълнени дискове. |
| Вентилатор | 1 x 80mm, 12VDC |
| Предупреждение за системата | Звуков сигнал |
| Стандартна гаранция | 2 |
| Макс. Брой едновременни връзки (CIFS) - с Макс. памет | 200 |
месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Мрежови дискове NAS Qnap
Виж всички Мрежови дискове NAS в категорията
| Формфактор: | Desktop |
|---|---|
| Капацитет: | Неокомплектован GB |
- 5
2 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
274.99 €
/537.83 лв
-
96.25 €
/188.25 лв
-
101.48 €
/198.47 лв
-
89.71 €
/175.46 лв
-
110.54 €
/216.20 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
191.00 €
/373.57 лв
-
191.00 €
/373.57 лв
-
191.00 €
/373.57 лв
-
165.45 €
/323.59 лв
-
340.23 €
/665.43 лв
-
422.49 €
/826.32 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
215.57 €
/421.62 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
198.99 €
/389.19 лв
-
191.00 €
/373.57 лв
-
103.72 €
/202.86 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
274.99 €
/537.83 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
258.99 €
/506.54 лв
-
191.00 €
/373.57 лв
-
559.99 €
/1095.25 лв
-
115.95 €
/226.77 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
479.99 €
/938.78 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
252.56 €
/493.96 лв
-
191.00 €
/373.57 лв
-
114.59 €
/224.13 лв
-
191.00 €
/373.57 лв
-
201.23 €
/393.58 лв
-
291.35 €
/569.83 лв
-
559.99 €
/1095.25 лв
-
184.98 €
/361.79 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
258.99 €
/506.54 лв
-
168.63 €
/329.81 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
538.99 €
/1054.17 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
813.99 €
/1592.03 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
238.99 €
/467.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
199.99 €
/391.15 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
110.54 €
/216.20 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
768.99 €
/1504.01 лв
-
35.61 €
/69.64 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
106.74 €
/208.77 лв
-
258.99 €
/506.54 лв
-
348.99 €
/682.57 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
94.20 €
/184.24 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
559.99 €
/1095.25 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
274.99 €
/537.83 лв
-
107.99 €
/211.21 лв
-
64.50 €
/126.15 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
163.99 €
/320.74 лв
-
130.66 €
/255.55 лв
139.10 € -
320.87 €
/627.57 лв
341.39 € -
193.79 €
/379.03 лв
205.19 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
744.88 €
/1456.85 лв
774.83 € -
179.61 €
/351.29 лв
183.79 € -
123.21 €
/240.97 лв
125.79 € -
164.99 €
/322.69 лв
184.99 € -
474.60 €
/928.24 лв
563.07 € -
102.54 €
/200.56 лв
131.22 € -
589.99 €
/1153.92 лв
604.99 € -
15.27 €
/29.86 лв
15.92 € -
224.99 €
/440.04 лв
238.99 € -
314.86 €
/615.82 лв
361.25 € -
248.99 €
/486.98 лв
259.99 € -
99.99 €
/195.56 лв
128.99 € -
709.22 €
/1387.11 лв
1080.30 € -
148.99 €
/291.40 лв
159.99 €
Мрежови диск (NAS) Ubiquiti UniFi UNAS-2-B, четириядрен ARM Cortex A55 1.8GHz, без твърд диск(2x 3.5" HDD), 4GB RAM, 1x 100/1000/2500 LAN, 1x USB-C236.82 €
/463.17 лв
Мрежови диск (NAS) Synology DS223J, четириядрен Realtek RTD1619B 1.7GHz, без твърд диск (2x SATA), 1GB DDR4, 1GbE LAN, 2x USB 3.2 Gen 1212.99 €
/416.57 лв
Мрежови диск (NAS) Ugreen NASync DH2300, четириядрен ARM Cortex-A72 + осемядрен ARM Cortex-A53 0.4/2.3GHz, без твърд диск (2x SATA 6Gb/s), 4GB LPDDR4X, 1x 1GbE, 3x USB 3.0198.99 €
/389.19 лв
















































































