Набор от микропрепарати Levenhuk Discovery Prof DPS 5. „Живот в капка вода“
empty image 1empty image 2empty image 3
Описание

discovery_logo_02


Каналът Discovery Channel информира, забавлява и вдъхновява своите зрители по цялото земно кълбо за света в цялото му разнообразие и предизвикваща удивление същност. Като предлага на милиони хора възможността да го открият и да задоволят любопитството си, Discovery предлага интригуваща комбинация от истории в различни жанрове, включително наука и технология, изследване, приключения, история и дълбоки задкулисни проблясъци за хората, местата и организациите, които оформят и споделят света, в който живеем.


С гордост представяме серията оптични продукти Discovery, произведени от Levenhuk и одобрени от Discovery.




Наборът от микропрепарати Levenhuk Discovery Prof DPS 5. Наборът „Живот в капка вода“ включва пет проби от професионален клас на биологични образци, а именно от следните сладководни обитатели: бактерии, едноклетъчни организми, членестоноги и планктон.

Това е отличен материал за обучение на напреднали студенти по зоология, биология, медицина или ветеринарни науки.


Подготвените проби са етикетирани, закрепени и поставени между предметно стъкло и покривно стъкло за микроскоп. Поставете подготвената проба върху предметната маса на микроскопа и започнете наблюдението. Висококачественото оптично стъкло е една от основните характеристики на микропрепаратите Levenhuk Discovery Prof DPS 5. Набор „Живот в капка вода“. Благодарение на високата степен на хомогенност и прозрачност на материала, увеличеното изображение не е размазано, така че можете да изучавате структурата на тъканите или органите, като се фокусирате върху най-малките детайли.


Основни характеристики:



  • Пет низши животни в един комплект

  • За образователни цели, лабораторна работа и любители на науката

  • Висококачествени микроскопски проби и покривни стъкла

  • Може да се използва с всеки биологичен микроскоп


Комплектът проби включва:



  • Дафния, водна бълха

  • Циклоп, цял копепод

  • Смесен планктон от прясна вода

  • Напречно сечение на тялото на хидра

  • Гнилостни бактерии от застояла вода

МаркаDiscovery
Гаранция2 години
EAN5905555015606
Размер на опаковката (Д x Ш x В)8x3x3 cm
Транспортно тегло0.04 kg


    • Какво пазаруват другите Какво пазаруват другите
    • Какво пазаруват другите Най-продавани продукти
    • Какво пазаруват другите Промоционални продукти
    prev slider image prev slider hover image next slider image next slider hover image
    Свързани продукти

      Набор от микропрепарати Levenhuk Discovery Prof DPS 5. „Живот в капка вода“

      5.15

      /

      10.07 лв

      prev slider image prev slider hover image
      next slider image next slider hover image