MAG 274QF
- Rapid IPS Panel – Provides 0.5ms (GtG, Min.) response time, optimizes screen colors and brightness.
- 180Hz Refresh Rate – Respond faster with smoother frames.
- 0.5ms (GtG, Min.) Response Time – Eliminate screen tearing and choppy frame rates.
- AI Vision – The new AI Vision technology can not only reveal details in dark areas but also enhance overall brightness and saturate colors.
- Less Blue Light – Use a software solution to reduce the light emission in the blue-violet region of the blue light spectrum.



| Specification | Value |
|---|---|
| Color | ID1 / Black-Black |
| Screen Size | 27" (68.58 cm) |
| Active Display Area | 596.736(H) × 335.664(V) mm |
| Curvature | Flat |
| Panel Type | Rapid IPS |
| Resolution | 2560 × 1440 (WQHD) |
| Pixel Pitch | 0.2331(H) × 0.2331(V) mm |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Surface Treatment | Anti-glare |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Adaptive Sync | Adaptive-Sync |
| VRR Range | 48–180Hz |
| Response Time (MPRT) | 1 ms |
| Response Time (GTG) | 0.5 ms (Min.) |
| Signal Frequency | 90.57–269.81 KHz (H) / 48–180 Hz (V) |
| SDR Brightness | 250 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Dynamic Contrast Ratio | 100,000,000:1 |
| HDR Support | HDR Ready |
| Viewing Angles | 178° (H) / 178° (V) |
| Display Colors | 1.07 Billion |
| Color Depth | 10-bit (8-bit + FRC) |
| NTSC (CIE1976) | 108% / 89% |
| NTSC (CIE1931) | 89% / 84% |
| sRGB (CIE1976) | 124% / 100% |
| sRGB (CIE1931) | 126% / 100% |
| Adobe RGB (CIE1976) | 106% / 93% |
| Adobe RGB (CIE1931) | 94% / 86% |
| DCI-P3 (CIE1976) | 98% / 95% |
| DCI-P3 (CIE1931) | 93% / 92% |
| Rec.709 (CIE1976) | 124% / 100% |
| Rec.709 (CIE1931) | 126% / 100% |
| Rec.2020 (CIE1976) | 72% / 71% |
| Rec.2020 (CIE1931) | 67% / 67% |
| HDMI Ports | 2 |
| HDMI Version | 2.0b |
| HDMI HDCP | 2.3 |
| DisplayPort | 1 |
| DisplayPort Version | 1.4a (HBR2) |
| DisplayPort HDCP | 2.3 |
| Headphone-out | 1 |
| Lock Type | Kensington Lock |
| Power Type | Internal Power Board |
| Power Input | 100–240V, 50/60Hz |
| On-mode Consumption | 26 kWh/1000h |
| Annual Consumption | 26 kWh |
| Standby Consumption | 0.5 W |
| Off-mode Consumption | 0.3 W |
| Energy Efficiency | Class F |
| Power Cord Type | C13 |
| Tilt Adjustment | -5° ~ 20° |
| VESA Mount | 100 × 100 mm |
| With Stand | 613.5 × 249.7 × 438.5 mm |
| Without Stand | 613.5 × 62.1 × 362.5 mm |
| Stand | 340 × 250 × 143 mm |
| Net Weight | 4.7 kg |
| Warranty Period | 36 Months |
Виж още Монитори MSI
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 180 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
95.47 €
/186.73 лв
-
679.00 €
/1328.01 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
374.65 €
/732.75 лв
-
115.43 €
/225.76 лв
-
86.72 €
/169.61 лв
-
149.44 €
/292.28 лв
-
173.38 €
/339.09 лв
-
487.96 €
/954.36 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
645.75 €
/1262.98 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
221.44 €
/433.10 лв
-
348.06 €
/680.74 лв
-
327.09 €
/639.73 лв
-
824.83 €
/1613.22 лв
-
314.74 €
/615.57 лв
-
247.31 €
/483.70 лв
-
116.29 €
/227.43 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
210.87 €
/412.43 лв
-
79.12 €
/154.75 лв
-
93.81 €
/183.48 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
250.84 €
/490.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
92.18 €
/180.28 лв
-
236.87 €
/463.28 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
170.15 €
/332.79 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
115.43 €
/225.76 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
281.21 €
/549.99 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
237.80 €
/465.11 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
337.30 €
/659.71 лв
357.03 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
174.90 €
/342.07 лв
188.06 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор AOC C32G2ZE, 31.5" (80.01 cm) VA панел, 240Hz, Full HD, 1ms, 80M:1, DisplayPort, HDMI215.37 €
/421.23 лв
Монитор HP OMEN 27 G2 (AV4K1E9), 27" (68.58 cm) IPS панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 10 000 000:1, 400cd/m2, DisplayPort, HDMI215.37 €
/421.23 лв
Монитор Iiyama XUB2493HS-B4, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 80000000 :1, 250 cd/m2, HDMI, VGA215.52 €
/421.52 лв
































































































