Lenovo Legion 25-10
.png)
.png)
24.5” FHD 1980 x 1080 resolution
99% sRGB color gamut and HDR 10
320Hz Extreme Refresh Rate with 0.5m (1ms OD) MPRT response time
AMD FreeSync™ Premium and VESA Adaptive Sync Support
Lenovo® Artery (Lenovo® Accessory Display Manager) and Legion Space software
| Category | Specification |
|---|---|
| Display Size | 24.5" |
| View Area | 543.7 × 302.6 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Pixel Pitch | 0.2832 × 0.2802 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 90 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3 ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) / 6 ms (Off) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| Brightness | 300 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Power Consumption (Typical / Max) | 24.5W / 43W |
| Power Adapter | Integrated |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust |
| Case Color | Eclipse Black |
| Side Bezel Width | 1.8 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 × 100 mm |
| Dimensions (WxDxH) - Highest Position | 557.0 × 214.0 × 514.3 mm (21.93 × 8.43 × 20.25 in) |
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 615.0 × 145.0 × 420.0 mm (24.21 × 5.71 × 16.54 in) |
| Weight - Monitor with Stand | 5.2 kg (11.5 lbs) |
| Packaging Weight | 6.3 kg (13.9 lbs) |
| Video Connector | 2× HDMI® 2.1 TMDS, 1× DP 1.4 (HBR3) |
| Network Connectivity | None |
| Environmental Certification | EU Energy Efficiency Level (Level-E) |
| Ergonomic Certification | Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution) |
| Sync Technology | AMD FreeSync™ Premium, Adaptive Sync |
| Special Features | HDR10 Compliance, AMD FreeSync™ Premium, AMD FreeSync technology works only with AMD Radeon™ GPUs, VESA Adaptive Sync, Lenovo® Artery support, Brightness Calibration, Gaming Console Support, Natural Low Blue Light |
| Software Support | Windows® 10, Windows 11 |
Виж още Монитори Lenovo
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 24.5" (62.23 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 300 Hz |
| Време за реакция: | 0.5 ms |
| Яркост: | 320 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.94 €
/132.88 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
313.65 €
/613.44 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Acer Vero V277UGbmiipx (UM.HV7EE.G14), 27" (68.58 cm), IPS панел, 120Hz, QHD, 1ms, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI164.44 €
/321.61 лв
Монитор IIYAMA XUB2497HSU-W2, 23.8" (60.45cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 80 000 000:1, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB164.28 €
/321.29 лв
Монитор ViewSonic VA2708-HDJ, 27" (68.58cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 5ms, 50 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA165.13 €
/322.96 лв






























































































