| Category | Specification |
|---|---|
| Screen Size Class | 21" |
| Viewable Screen Size | 21.4" |
| Screen Mode | Full HD |
| Panel Technology | Vertical Alignment (VA) |
| Response Time | 5 ms (5ms GTG Fast, 8ms GTG) |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.2493 mm x 0.2410 mm |
| Viewing Angles | Horizontal: 178°, Vertical: 178° |
| Mount Type | Panel Mount |
| Backlight Technology | Edge LED |
| HDCP Supported | Yes |
| Tilt Angle | -5° to 21° |
| Features | Narrow Bezel, Mercury-free, Arsenic-free Glass, Cable Lock Slot, Security Lock, Anti-glare, Eye Comfort Technology |
| Stand Adjustments | Tilt |
| Stand Included | Yes |
| Glass Hardness | 3H |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Standard Refresh Rate | 75 Hz |
| Maximum Preset Resolution | 1920 x 1080 @ 75Hz |
| Color Supported | 16.7 Million |
| Native Contrast Ratio | 3,000:1 |
| Brightness | 250 cd/m² (typical) |
| Color Gamut | 83% NTSC (CIE 1976), 72% NTSC (CIE 1931) |
| Pixel Per Inch (PPI) | 103 |
| HDMI Port | 1 x HDMI (HDCP 1.4, up to FHD 1920x1080 @ 75Hz per HDMI 1.4) |
| VGA Connector | 1 x VGA |
| Audio Line Out | No |
| Operating Temp. Range | 32°F (0°C) to 104°F (40°C) |
| Non-operating Temp. Range | -4°F (-20°C) to 140°F (60°C) |
| Operating Humidity Range | 10% to 80% (Non-condensing) |
| Non-operating Humidity Range | 5% to 90% (Non-condensing) |
| Max Operating Altitude | 16,400 ft |
| Max Non-operating Altitude | 40,000 ft |
| Operating Power Consumption | 11.60 W |
| Standby Power Consumption | 300 mW |
| Off-Mode Power Consumption | 300 mW |
| Frequency | 50 / 60 Hz |
| Max Power Consumption | 19 W |
| Voltage / Current | 700 mAh |
| VESA Mount Compatible | Yes |
| VESA Mount Standard | 100 x 100 |
| Dimensions (W x H x D) | 19.9" x 11.6" x 1.9" (without stand) |
| With Stand | 19.85" x 15.12" x 7.04" |
| Weight | 4.98 lb (6.48 lb with stand) |
| Package Contents | SE2225H Monitor, Stand, Quick Start Guide, Safety Information |
| Cables Included | 1 x Power Cable, 1 x HDMI Cable (1.8 m) |
| Energy Star Certified | Yes |
Виж още Монитори Dell
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Да |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 21.4" (54.35cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | LED |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
92.91 €
/181.71 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.94 €
/132.88 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
136.96 €
/267.88 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
313.65 €
/613.44 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
117.36 €
/229.53 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
281.21 €
/549.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
384.99 €
/752.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
869.99 €
/1701.55 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор KOORUI E2411K, 24" (60.96 cm), IPS панел, 144Hz, FHD, 5ms, 1000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA87.30 €
/170.74 лв
Монитор MSI MAG 244C (9S6-3BB31H-037), 23.6" (59.94cm) curved VA панел, 180Hz, Full HD, 1ms, 100 000 000:1, 250cd/m2, DisplayPort, HDMI88.00 €
/172.10 лв
Монитор ViewSonic VA2432-H-2, 23.8" (60.45 cm) IPS панел, 100Hz, Full HD, 1ms, 50 000 000 :1, 250 cd/m2, HDMI, VGA87.14 €
/170.44 лв


















































































