- 17.3-inch FHD panel featuring 144 Hz SmoothMotion refresh rate ; supports FreeSync Premium for supersmooth visuals
- Sleek, ultrathin 7 mm profile enable effortless portability
- L-shaped kickstand props the display up at the ideal height, so it can serve as a laptop screen extender
- Rich connectivity with two full-function USB-C® ports on either side of the monitor for better cable management, plus HDMI and earphone jack
- Standard tripod socket allows the display to be easily mounted for comfortable eye-level viewing
.png)
| Specification | |
|---|---|
| Display | |
| Panel Size (inch) | 17.3" |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| PPI (Pixels Per Inch) | 127 |
| Pixel Pitch | 0.199 mm |
| Display Area (H x V) | 381.888 x 214.812 mm |
| Panel Type | IPS |
| Display Surface | Anti-Glare |
| Backlight Type | LED |
| Viewing Angle (H/V) | 178° / 178° |
| Brightness (Typ.) | 300 cd/㎡ |
| Contrast Ratio (Typ.) | 800:1 |
| Color Space (sRGB) | 100% |
| Display Colors | 16.7M |
| Response Time | 5ms (GTG) |
| Refresh Rate (Max) | 144Hz |
| Flicker-free | Yes |
| Features | |
| Trace Free Technology | Yes |
| SPLENDID Technology | Yes |
| Color Temp. Selection | Yes (4 modes) |
| GamePlus | Yes |
| QuickFit | Yes (Photo / Alignment Grid) |
| HDCP | Yes, 2.2 |
| VRR Technology | Yes (Adaptive-Sync) |
| DisplayWidget | Yes (DisplayWidget Center) |
| Low Blue Light | Yes |
| Audio | |
| Built-in Speaker | No |
| Connectivity | |
| USB-C | x2 (DP Alt Mode) |
| HDMI | x1 (v1.4) |
| Earphone Jack | Yes |
| Signal Frequency | |
| HDMI | 30KHz180KHz (H) / 60Hz144Hz (V) |
| USB-C | 180KHz (H) / 60Hz~144Hz (V) |
| Power | |
| Power Consumption | <18W |
| Power Saving Mode | <0.5W |
| Power Off Mode | <0.5W |
| Voltage | 100–240V, 50/60Hz |
| Mechanical Design | |
| Height Adjustment | No |
| 1/4" Tripod Socket | Yes |
| Dimensions & Weight | |
| Physical Dimensions | 38.99 x 24.91 x 0.70 cm (15.35" x 9.81" x 0.28") |
| Box Dimensions | 47.30 x 32.30 x 11.90 cm (18.62" x 12.72" x 4.69") |
| Net Weight | 1.29 kg (2.84 lbs) |
| Gross Weight | 3.75 kg (8.27 lbs) |
| Accessories | |
| Included | HDMI cable, USB-C cable, Power adapter, Quick start guide, Warranty Card, ZenScreen sleeve |
| Environment | |
| Operation Temperature | 5~35°C |
| Operation Humidity | 20–90% RH |
Виж още Монитори Asus
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Не |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Не |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 17.3" (59.94 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 144 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 300 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Да |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
269.66 €
/527.42 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
99.10 €
/193.83 лв
120.00 € лв -
573.40 €
/1121.47 лв
120.00 € лв -
166.91 €
/326.45 лв
120.00 € лв -
138.88 €
/271.62 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв -
83.40 €
/163.12 лв
120.00 € лв -
237.95 €
/465.39 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
115.65 €
/226.20 лв
120.00 € лв -
4337.48 €
/8483.38 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
127.58 €
/249.53 лв
120.00 € лв -
173.69 €
/339.71 лв
120.00 € лв -
118.14 €
/231.06 лв
120.00 € лв -
309.64 €
/605.61 лв
120.00 € лв -
101.45 €
/198.42 лв
120.00 € лв -
75.68 €
/148.01 лв
120.00 € лв -
262.80 €
/513.99 лв
120.00 € лв -
222.68 €
/435.51 лв
120.00 € лв -
824.83 €
/1613.22 лв
120.00 € лв -
120.83 €
/236.32 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
310.98 €
/608.22 лв
120.00 € лв -
119.00 €
/232.74 лв
120.00 € лв -
115.71 €
/226.31 лв
120.00 € лв -
381.88 €
/746.90 лв
120.00 € лв -
110.93 €
/216.97 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
189.00 €
/369.65 лв
120.00 € лв -
528.30 €
/1033.26 лв
120.00 € лв -
82.65 €
/161.64 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
210.87 €
/412.43 лв
120.00 € лв -
84.73 €
/165.72 лв
120.00 € лв -
340.36 €
/665.68 лв
120.00 € лв -
88.28 €
/172.67 лв
120.00 € лв -
155.08 €
/303.32 лв
120.00 € лв
-
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
428.99 €
/839.03 лв
120.00 € лв -
129.00 €
/252.30 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
314.98 €
/616.05 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
228.99 €
/447.87 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
154.25 €
/301.69 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
101.74 €
/198.99 лв
120.00 € лв -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
306.26 €
/598.99 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
578.99 €
/1132.41 лв
120.00 € лв -
451.99 €
/884.02 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
281.21 €
/549.99 лв
120.00 € лв -
460.16 €
/899.99 лв
120.00 € лв -
2198.55 €
/4299.99 лв
120.00 € лв -
138.04 €
/269.99 лв
120.00 € лв -
270.98 €
/529.99 лв
120.00 € лв -
110.94 €
/216.98 лв
120.00 € лв -
174.99 €
/342.25 лв
120.00 € лв -
772.37 €
/1510.62 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
1299.99 €
/2542.56 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв
-
1230.61 €
/2406.86 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
416.91 €
/815.40 лв
120.00 € лв -
141.64 €
/277.03 лв
120.00 € лв -
136.52 €
/267.00 лв
120.00 € лв -
100.44 €
/196.45 лв
120.00 € лв -
387.06 €
/757.02 лв
120.00 € лв -
283.48 €
/554.43 лв
120.00 € лв -
226.91 €
/443.80 лв
120.00 € лв -
347.25 €
/679.16 лв
120.00 € лв -
161.58 €
/316.03 лв
120.00 € лв -
214.39 €
/419.32 лв
120.00 € лв -
171.73 €
/335.88 лв
120.00 € лв -
980.66 €
/1918.00 лв
120.00 € лв -
337.14 €
/659.38 лв
120.00 € лв -
782.58 €
/1530.60 лв
120.00 € лв -
310.78 €
/607.84 лв
120.00 € лв -
174.90 €
/342.07 лв
120.00 € лв -
98.99 €
/193.61 лв
120.00 € лв -
428.33 €
/837.73 лв
120.00 € лв -
218.99 €
/428.31 лв
120.00 € лв -
166.29 €
/325.24 лв
120.00 € лв
Монитор BenQ RD240Q (9H.LLXLA.TBE), 24.1" (61.21cm) IPS панел, WQXGA, 5ms, 300cd/m2, DisplayPort, HDMI386.36 €
/755.65 лв
Монитор Lenovo ThinkVision T27QD-40 (64AAGAT2EU), 27" (68.58cm), IPS панел, 120Hz, QHD, 4ms, 350 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB-C384.55 €
/752.12 лв
Монитор ASRock Phantom Gaming PG34QRT3A (90LXA0J0-A0E1A0V), 34" (86.36 cm) VA панел, 180Hz, WQHD, 1ms, 500 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB389.59 €
/761.98 лв








Енергиен етикет на ЕС
































































































