Lian Li O11 Dynamic EVO RGB
Specs:
| CASE TYPE | Tower Chassis |
| COLOR | White |
| DIMENSIONS | (D)478mm × (W)290mm ×(H)471mm |
| MATERIAL | 4.0mm tempered glass、Aluminum 、Steel |
| MOTHERBOARD SUPPORT | E-ATX (Under 280mm)/ATX /M-ATX/MINI-ITX |
| EXPANSION SLOT | 7 |
| STORAGE | Side Fan Bracket:2 × 3.5″ HDD or 4 × 2.5″ SSD Behind MB Tray: 2 × 2.5″ SSD Hard Drive Cage:2 × 3.5″ HDD or 2.5″ SSD |
| RADIATOR SUPPORT | Top: 240mm × 1 or 360mm × 1 or 420mm × 1 Side: 240mm × 1 or 280mm × 1 or 360mm × 1 Bottom: 240mm × 1 or 280mm × 1 or 360mm × 1 |
| FAN SUPPORT | Top: 120mm × 3 or 140mm × 3 Side: 120mm × 3 or 140mm × 3 Bottom: 120mm × 3 or 140mm × 3 Rear: 120mm × 1 |
| GPU LENGTH CLEARANCE | 455.7mm(Max) |
| CPU COOLER HEIGHT CLEARANCE | 167mm(MAX) |
| PSU SUPPORT | ATX (Under 220mm) |
| i/O PORTS | USB 3.0 × 2 USB 3.1 TYPE-C × 1 Audio × 1 Color Button × 1 Mode Button × Brightness Button × 1 Reset Button × 1 Power Button × 1 |
| DUST FILTER | 1 × Bottom |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Lian Li
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Да |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
136.39 €
/266.75 лв
-
34.77 €
/68.00 лв
-
6.94 €
/13.57 лв
-
56.39 €
/110.29 лв
-
107.15 €
/209.58 лв
-
42.01 €
/82.17 лв
-
24.87 €
/48.64 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
8.35 €
/16.32 лв
-
24.91 €
/48.71 лв
-
6.15 €
/12.02 лв
-
17.52 €
/34.27 лв
-
29.39 €
/57.48 лв
-
29.39 €
/57.48 лв
-
8.67 €
/16.95 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
53.44 €
/104.53 лв
-
85.26 €
/166.75 лв
-
6.94 €
/13.57 лв
-
16.48 €
/32.24 лв
-
6.15 €
/12.02 лв
-
5.91 €
/11.57 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
5.88 €
/11.50 лв
-
29.39 €
/57.48 лв
-
15.84 €
/30.99 лв
-
6.15 €
/12.02 лв
-
183.95 €
/359.78 лв
-
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
12.31 €
/24.08 лв
-
13.65 €
/26.69 лв
-
26.31 €
/51.47 лв
-
26.31 €
/51.47 лв
-
12.91 €
/25.24 лв
-
23.15 €
/45.27 лв
-
27.01 €
/52.83 лв
-
43.62 €
/85.32 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
37.98 €
/74.27 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
29.39 €
/57.48 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
29.25 €
/57.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
41.02 €
/80.24 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
46.04 €
/90.05 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
61.99 €
/121.24 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
17.87 €
/34.95 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
71.06 €
/138.99 лв
-
97.14 €
/189.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
117.59 €
/229.99 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
68.51 €
/133.99 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
118.23 €
/231.23 лв
121.99 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
134.12 €
/262.33 лв
138.39 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
28.01 €
/54.79 лв
30.67 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Cougar Gaming FV270 RGB, EATX/ATX/microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3x 140mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване184.44 €
/360.74 лв
Кутия Fractal Design Torrent Black Solid, E-ATX/ATX/mATX/ITX, 1x USB 3.1, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване183.95 €
/359.78 лв
Кутия be quiet! LIGHT BASE 600 LX, ATX/microATX/Mini-ATX, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.2 Type-A, ARGB подсветка, 4x 120mm PWM Reversed вентилатора, с прозорец, черна, без захранване186.10 €
/363.99 лв



























































































