Lian Li LANCOOL 207

COMPACT POWERHOUSE
Though compact in size, the LANCOOL 207 offers remarkable compatibility, supporting ATX motherboard, a 360mm radiator, ATX PSU, and GPU up to 375mm, all within the sleek 45.5L chassis.

EASY ACCESS FRONT-MOUNTED PSU
The PSU is strategically placed at the front, with connector ports facing outward for convenient cable connection. Additionally, a PSU power adaptor extension cable is provided for rear power access.
Specifications:
| DIMENSION | (D) 455.6mm x (W) 219mm x (H) 456mm |
|---|---|
| MATERIAL | Steel 4.0mm Tempered Glass |
| MOTHERBOARD SUPPORT | Standard ATX ( Width Max 244mm ) /Micro-ATX/Mini-ITX |
| PSU SUPPORT | ATX (Under 160mm) |
| INCLUDED FAN | Front: 2 x 140mm ARGB fan (450~1900 RPM / DC 12V, 0.4A / LED 5V, 0.7A / 109.3 CMF / 3.3 mm-H2O / 34.86 dB-A) Above PSU Shroud : 2 x 120mm PWM fan (500~1950 RPM / DC 12V, 0.28A / 71.1 CMF / 1.99 mm-H2O / 30.81 dB-A) |
| FAN SUPPORT | Front: 140mm x 2 Top: 120mm x 3 or 140mm x 2 Above PSU Shroud: 120mm x 2 Rear: 120mm x 1 |
| RADIATOR SUPPORT | Top: 360/280/240mm |
| DRIVE SUPPORT | 2 × 3.5″ HDD or 2.5″ SSD |
| GPU LENGTH CLEARANCE | 375mm (Max.) |
| CPU HEIGHT CLEARANCE | 180mm (Max.) |
| EXPANSION SLOTS | 7 |
| I/O PORTS | USB 3.0 × 2 USB 3.2 TYPE-C × 1 Audio × 1 Power Button × 1 |
| DUST FILTER | 1 x Bottom |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Lian Li
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
24.82 €
/48.55 лв
120.00 € лв -
25.06 €
/49.01 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
35.10 €
/68.64 лв
120.00 € лв -
79.26 €
/155.01 лв
120.00 € лв -
104.50 €
/204.38 лв
120.00 € лв -
31.02 €
/60.68 лв
120.00 € лв -
42.16 €
/82.46 лв
120.00 € лв -
104.50 €
/204.38 лв
120.00 € лв -
167.19 €
/327.00 лв
120.00 € лв -
16.43 €
/32.13 лв
120.00 € лв -
33.84 €
/66.18 лв
120.00 € лв -
33.50 €
/65.51 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
91.46 €
/178.89 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
39.59 €
/77.43 лв
120.00 € лв -
20.86 €
/40.80 лв
120.00 € лв -
23.00 €
/44.99 лв
120.00 € лв -
28.31 €
/55.37 лв
120.00 € лв -
6.92 €
/13.53 лв
120.00 € лв -
46.56 €
/91.06 лв
120.00 € лв -
27.98 €
/54.73 лв
120.00 € лв -
19.41 €
/37.96 лв
120.00 € лв -
7.21 €
/14.10 лв
120.00 € лв -
6.12 €
/11.98 лв
120.00 € лв -
30.35 €
/59.37 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
7.36 €
/14.40 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
19.41 €
/37.96 лв
120.00 € лв -
70.47 €
/137.83 лв
120.00 € лв -
8.64 €
/16.90 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
24.82 €
/48.55 лв
120.00 € лв -
46.56 €
/91.07 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
28.31 €
/55.37 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
25.99 €
/50.83 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
105.99 €
/207.30 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
28.80 €
/56.33 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
25.03 €
/48.95 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв -
61.99 €
/121.24 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
54.32 €
/106.24 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
49.70 €
/97.20 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
55.99 €
/109.51 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв
-
361.33 €
/706.70 лв
120.00 € лв -
43.64 €
/85.35 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
11.62 €
/22.73 лв
120.00 € лв -
58.70 €
/114.80 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
79.99 €
/156.45 лв
120.00 € лв -
119.99 €
/234.68 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
27.88 €
/54.53 лв
120.00 € лв -
224.99 €
/440.04 лв
120.00 € лв
Кутия Thermalright TL-M10 Vision, microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 4x 120mm ARGB вентилаторa, с прозорец, бяла, без захранване108.39 €
/211.98 лв
Кутия Geometric Future Model 2 Ark, mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.2 Type-C, бяла, без захранване108.03 €
/211.28 лв
Кутия Xigmatek Pano II, EATX/ATX/microATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, 8x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване109.33 €
/213.83 лв


















































































