Specifications
Performance
| Processor | MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G52 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 4GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 128GB eMMC 5.1 |
| Card Reader | Nano-SIM & microSD Card Slot |
| Max Storage Support |
|
| Speakers | 2 side speakers, optimized with Dolby Atmos |
| Microphone | Mono |
| Camera | Front 2.0MP / Rear 8.0MP |
| VoiceCall | Voice Call
|
| Vibration Motor | Eccentric Rotating Mass (ERM) |
| Sensors |
|
| Battery | 5100mAh (Typical)
|
| Power Adapter | No Power Adapter |
Design
Display
| 8.7" (1340x800) IPS 480nits Anti-fingerprint, 60% NTSC, 60Hz, Touch |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Screen-to-Body Ratio | 86% |
| Pen | Pen Not Supported |
| Keyboard | None |
Dimensions (WxDxH)
| 211 x 124.8 x 8.5 mm (8.31 x 4.91 x 0.33 inches) |
Weight
| Around 320 g (0.71 lbs) |
| Case Color | Luna Grey |
| Case Material | Plastic |
Software
Operating System
| Android 14 or Later |
Connectivity
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 5, 802.11ac 1x1 + BT5.3 |
| WWAN | 4G LTE |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo + Beidou + A-GPS |
| Standard Ports |
|
Certifications
| Green Certifications |
|
| Other Certifications | TÜV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 8.7" (22.09 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1340x800 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2 GHz |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Уеб камера (основна): | 8 MP |
| Уеб камера (вторична): | 2 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Да |
| GSM модул: | Да |
| Батерия: | 5100 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 21.1 x 0.85 x 12.48 cm |
| Тегло: | 0.32 Kg |
| Серия: | Lenovo Tab One |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.32 €
/3354.87 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
111.67 €
/218.41 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Таблет Ulefone Armor Pad Lite (черен), 8" (20.32cm) HD+ IPS дисплей, четириядрен Mediatek MT8766 2.0GHz, 3GB RAM, 32GB Flash памет (+microSD слот), 13 & 5 Mpix камери, Android, 558g122.76 €
/240.09 лв
Таблет Lenovo Tab One (ZAF00249GR)(сив) в комплект с кейс, 8.7" (22.09cm) HD IPS дисплей, осемядрен Mediatek Helio G85 2.0GHz, 4GB LPDDR4x, 128GB Flash памет(+microSD слот), 8 & 2 Mpix камери, Android, 320g124.38 €
/243.26 лв
Таблет Ulefone Tab A9 Pro Kids (син), 8.68" (22.04cm) IPS дисплей, осемядрен MediaTek Helio G91 2 GHz, 4GB RAM, 128GB Flash памет (+microSD слот), 12 + 13 & 8 Mpix камери, Android126.71 €
/247.83 лв




























































































































