Lenovo Tab M8 (4th Gen)
Джобно забавление
Таблетът Lenovo Tab M8 Gen 4 се отличава с тънък и тесен корпус с олекотена конструкция, което го прави идеален за сърфиране в движение, игри в леглото и стрийминг на филми у дома. Освен това 8" HD дисплей е с идеален размер за обучение и игра на вашите малки деца.
Целодневно забавление
Изкарайте цял ден с Lenovo Tab M8 Gen 4, без да се притеснявате за зареждане. С целодневна батерия за стрийминг, този таблет е идеален за семейни пътувания.

Помогнете на децата си да откриват, създават и растат
Пространството Google Kids в таблета Lenovo Tab M8 Gen 4 помага на децата да откриват, създават и да се развиват с библиотека от качествено съдържание и препоръки, с които могат да изследват своите най-нови увлечения по разнообразни начини. Помогнете на семейството си да създаде по-добри дигитални навици с родителски контрол в приложението Family Link от Google, където можете да насочвате преживяванията на детето си, като управлявате съдържанието, задавате ограничения за времето на екрана и други неща от собственото си устройство.

По-безопасно време пред екрана
Таблетът Lenovo Tab M8 Gen 4 е сертифициран от TÜV-eye care. Той предпазва чувствителните очи чрез намаляване емисиите на синя светлина. Включете режима за четене за по-реалистично и поглъщащо читателско изживяване, което ви позволява да четете по-дълго.

Технически спецификации
| Процесор | MediaTek® A22 |
| Операционна система | До Android™ 12 (възможност за надграждане до Android™ 13) |
| Дисплей | 8″ HD LCD (1280 x 800), ADS, 350 нита |
| Памет | 4GB |
| Батерия |
*Всички твърдения за живота на батерията са приблизителни и се основават на вътрешни тестове при оптимални лабораторни и мрежови условия. Действителната производителност на батерията ще варира и зависи от множество фактори, включително конфигурацията и употребата на продукта, софтуера, условията на работа, безжична функционалност, настройки за управление на захранването, яркост на екрана и други фактори. Максималният капацитет на батерията естествено ще намалява с времето и използването. |
| Сторидж | 64GB |
| Звук | Два високоговорителя |
| Камера |
|
| Размери (H x W x D) | 197.97 мм x 119.82 мм x 8.95 мм/ 7.75″ x 4.68″ x 0.35″ |
| Тегло | От 320 гр. / 0.71lbs |
| Цвят |
|
| Свързаност |
|
| Портове/Слотове |
|
| Предварително инсталиран софтуер |
|
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 8" (20.32 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1280x800 |
| Тип процесор: | Четириядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2.30 GHz |
| Вградена памет: | 32 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Уеб камера (основна): | 5 MP |
| Уеб камера (вторична): | 2 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | microUSB 2.0 |
| GPS: | Да |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 5000 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Тегло: | 0.32 Kg |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
228.24 €
/446.41 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
683.77 €
/1337.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1602.25 €
/3133.73 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
-
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Таблет Pritom K7PRO (син), детски, 7" (17.78cm) IPS дисплей, четириядрен Unisoc SC7731E, 4GB RAM, 32GB Flash памет, 2 & 0.3 Mpix камери, Android51.16 €
/100.05 лв
Таблет 2kid-17 (син), 7" (17.78cm) дисплей, четириядрен А133, 2GB RAM, 32GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android73.65 €
/144.05 лв
Таблет 2kid-17 (розов), 7" (17.78cm) дисплей, четириядрен А133, 2GB RAM, 32GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android73.65 €
/144.05 лв









































































































