Lenovo Tab M11

Пъстра картина
Открийте свят на кинематографичен блясък с таблета Lenovo Tab M11. Открийте изключително ясното стрийминг излъчване на 11″ дисплей, а с четирите високоговорителя, оптимизирани от Dolby Atmos, младите умове могат да изследват завладяващи аудио пейзажи.

Напред със скоростта
Подарете превъзходна производителност с осемядрения процесор MediaTek G88 на таблета Lenovo Tab M11. Създадено за любопитни и забързани умове, това устройство надминава очакванията с плавни игри, безпроблемен мултитаскинг и плавно стрийминг с много памет и място за съхранение.

Енергия през целия ден
Очаква ви целодневно забавление с издръжливата батерия на таблета Lenovo Tab M11. Съсредоточете се върху своето време, докато малчуганът ви се наслаждава на непрекъснати развлечения с таблета с до 10 часа възпроизвеждане на видео.

По-интелигентно учене: пишете, създавайте, изследвайте
Отключете по-интелигентно изучаване за младите умове на таблета Tab M11 с опционалната писалка Lenovo Tab Pen. С 4 096 нива на чувствителност на натиск, поддръжка на накланяне и дълготрайна сменяема батерия, е лесно да си водите бележки, да рисувате и др. Приложения като Nebo, MyScript Calculator 2 и WPS предлагат множество възможности.

Потапящо четене
Потопете се в историята на таблета Tab M11 с Immersive Reading Mode на Lenovo, включващ околна музика. Емулирайки цветовата матрица на книгата с хроматични и монохромни режими, Immersive Reading дава на обучаващите се желана почивка от интензивното учене. Освен това с дисплея, сертифициран от TÜV за грижа за очите, четенето може да продължи с часове, като същевременно се предпазват очите.

Учете чрез камерите
Камерата на таблета Lenovo Tab M11 прави заснемането на документи лесно благодарение на интелигентния скенер, който незабавно преобразува и преправя снимки в PDF документи само с няколко кликвания.

Търсете това, което виждате, с помощта на Google Lens
С Google Lens можете да търсите онова, което виждате, да вършите нещата по-бързо и да взаимодействате със света около вас. Превеждайте текст, получавайте помощ за домашно или бързо разпознавайте продукти, растения и места.
Спецификации:
| Processor | MediaTek Helio G88 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) |
| Graphics | Integrated ARM Mali-G52 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 4GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 128GB eMMC 5.1 |
| Expandable Memory | microSD Card (up to 1TB, exFAT) |
| Card Reader | microSD Card Slot |
| Storage Support |
|
| Speakers | 4 speakers, 1W x4, optimized with Dolby Atmos |
| Microphone | Mono |
| Camera | Front 8.0MP / Rear 8.0MP |
| VoiceCall | None |
| Sensors |
|
| Vibration Motor | No support |
| Battery | Integrated 7040mAh (Typ.) |
Power Adapter
| None |
| DESIGN | |
Display
| 11" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Case Material | Metal |
| Keyboard | None |
| Dust and Water Resistant | IP52 |
Dimensions (WxDxH)
| 255.26 x 166.31 x 7.15 mm |
Weight
| Around 465 g |
| Case Color | Luna Grey |
| SOFTWARE | |
Operating System
| Android 13 or Later |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | 11ac 1x1 + BT5.1 |
| WWAN | None |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo |
| Standard Ports |
|
| CERTIFICATIONS | |
| Green Certifications |
|
| Other Certifications | TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 11" (27.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920x1200 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2 GHz |
| Вградена памет: | 128 GB |
| RAM памет: | 4 GB |
| Уеб камера (основна): | 8 MP |
| Уеб камера (вторична): | 8 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Да |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 7040 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 25.6 x 15.2 x 1.05 cm |
| Тегло: | 0.465 Kg |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
329.99 €
/645.40 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Таблет Samsung Galaxy Tab A11 (SM-X130NZSEEUE)(сребрист), 8.7" (22.09cm) 1340x800 TFT дисплей, осемядрен MediaTek Helio G99 2.2GHz, 8GB RAM, 128GB Flash памет, 8 & 5 Mpix камери, Android170.49 €
/333.45 лв
Таблет Blackview Active 5 OR (черен), 4G, 8.68" (22.04 cm) IPS 90Hz дисплей, осемядрен Unisoc T615 2 GHz, 8GB LPDDR4, 128GB Flash памет (+microSD слот), 16 & 13 Mpix камери, Android167.61 €
/327.81 лв
Таблет Blackview Active 5 (черен), 4G, 8.68" (22.04 cm) IPS 90Hz дисплей, осемядрен Unisoc T615 2 GHz, 8GB LPDDR4, 128GB Flash памет (+microSD слот), 16 & 13 Mpix камери, Android167.61 €
/327.81 лв













































































































