| Category | Specification |
|---|---|
| PERFORMANCE | |
| Processor | MediaTek Dimensity 6300 (8-core, 2× Cortex-A76 @ 2.4GHz + 6× Cortex-A55 @ 2.0GHz) |
| Graphics | Integrated Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Chipset | MediaTek SoC Platform |
| Memory | 8GB Soldered LPDDR4x |
| Storage | 256GB UFS 2.2 |
| Max Storage Support | 256GB UFS 2.2 on systemboard; microSD card up to 2TB (exFAT) |
| Card Reader | microSD Card Slot |
| Speakers | 4 speakers, optimized with Dolby Atmos® |
| Microphone | Mono |
| Camera | Front: 5.0MP / Rear: 8.0MP |
| Voice Call | No |
| Vibration Motor | No support |
| Sensors | Accelerometer, Ambient Light Sensor (ALS), Hall Sensor |
| Battery | 7040mAh (Typical) |
| Power Adapter | None |
| DESIGN | |
| Display | 11" 2.5K (2560×1600) IPS, 500 nits, Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Touchscreen | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Screen-to-Body Ratio | 85% |
| Pen | Pen Bundled |
| Keyboard | None |
| Dimensions (W × D × H) | 254.59 × 166.15 × 6.99 mm (10.02 × 6.54 × 0.28 in) |
| Weight | 480 g ± 10 g (1.06 lbs ± 0.02 lbs) |
| Case Color | Luna Grey |
| Case Material | Metal |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Android™ 15 or Later |
| CONNECTIVITY | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi® 5 (802.11ac 1×1) + Bluetooth® 5.2 |
| WWAN | Non-WWAN |
| Location Services | GPS + GLONASS + Galileo |
| Standard Ports | 1× USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0, with charging) 1× 3.5mm Headphone / Microphone Combo Jack 1× Card Slot |
Виж още Таблети Lenovo
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 11" (27.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560x1600 |
| Тип процесор: | Осемядрен |
| Процесор: | Mediatek |
| Честота процесор: | 2.4 GHz |
| Вградена памет: | 256 GB |
| RAM памет: | 8 GB |
| Уеб камера (основна): | 8 MP |
| Уеб камера (вторична): | 5 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | USB Type C |
| GPS: | Не |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 7040 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | Не е указано cm |
| Тегло: | 0.48 Kg |
| Серия: | Lenovo Idea Tab |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
912.94 €
/1785.56 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1885.02 €
/3686.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5506.73 €
/10770.22 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1128.99 €
/2208.11 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв
Таблет Honor Pad X9a (сив), 11.5" (29.21cm) 2K 120Hz IPS дисплей, осемядрен Snapdragon 685 2.8GHz, 6GB RAM, 128GB Flash памет, 8 & 5 Mpix камери, Android, 475g203.98 €
/398.94 лв
Таблет Oukitel RT9 4G (оранжев), 10.1" (25.65cm) WXGA IPS дисплей, осемядрен Unisoc T606 1.6GHz, 6GB RAM, 256GB Flash памет (+microSD слот), 16 & 16 Mpix камери, Android203.66 €
/398.33 лв
Таблет Blackview Active 7 (черен), 4G/LTE, 11" (27.94cm) WUXGA IPS дисплей, осемядрен MediaTek Helio G81 2 GHz, 8GB LPDDR4, 128GB Flash памет (+microSD слот), 16 + 20 & 13 Mpix камери, Android212.65 €
/415.91 лв
























































































































