Проектирана да бъде единствената мишка, от която се нуждаете, безжичната мишка с много устройства Lenovo Go може да се сдвоява с до 3 устройства и да се движи без усилие между тях с натискане на бутон. Освен възможностите си за многозадачност, тази мощност може да се използва на почти всяка повърхност и рядко изтощава батерията, благодарение на синия си оптичен сензор и безжичната Qi или кабелна USB-C бързо зареждаща се батерия.
Технически характеристики
| Цвят | Сив |
| Живот на батерията | До 3 месеца живот на батерията (може да варира в зависимост от употребата) |
| Вид на връзката | Безжичен и се свързва с до 3 устройства: 1 x 2.4G приемник, 2 x Bluetooth 5.0; Поддържа приемник за унифицирано сдвояване на Lenovo; Поддържа Bluetooth Swift Pair; |
| Дължина/тип на кабела | Зареждащ кабел от USB-A към USB-C, дължина, 0,5 м (19,7 инча) |
| Тегло | Мишка - 75 г (2,7 унции); Приемник - 1,5 г (0,05 унции) |
| Специални характеристики на дизайна | Бутон за бързо превключване за прескачане на контрол през устройства; Зарежда безжично чрез Qi или чрез USB-C (предоставен кабел); Програмируем „Помощен бутон“ отстрани; Функции по подразбиране, оптимизирани за разговори в Teams |
| Бутон за мишки | 5 |
| Живот с бутони | До 3 милиона кликвания |
| DPI | До 2400 DPI; Регулиране на три нива чрез софтуер |
| Сензор за мишка | Син оптичен сензор |
| Хардуерни изисквания | Поддържан компютър с USB-C порт |
| Вид гаранция | Заменяема от клиента единица (CRU) |
| Изискване за захранване | Акумулаторна 4.2V литиево -йонна батерия |
| Превъртане | Двупосочно колело за превъртане (нагоре/надолу) |
| Специализиран софтуер/драйвер | Lenovo Go Central (изтеглете от https://support.lenovo.com/docs/LenovoGo) |
| Марка | Lenovo Go |
| Изисквания за ОС | Windows 10 |
| Тегло на опаковката | 235 г (8,3 унции) |
| Одобрения на агенцията | CB, cTUVus марка, TUV марка, CE, BQB, Qi, FCC, ICES, CEC, DOE, NRCAN, SIRIM, TRA, IMDA, MIC, JPF, VCCI, BSMI, NCC, RCM, KCC, DWLF & M, TRC, MoT, ANRT, ictQATAR, EU REACH, EU RoHS, UN38.3, GB31241, IEC 62133: 2017 |
| Тип опаковка | Кутия за търговия на дребно |
| Опаковани размери (Д x Д x В) | 154 mm x 101 mm x 55 mm / 6,0 "x 4,0" x 2,2 " |
| Височина | 34 мм (1,3 инча) |
| Дължина | 101 мм (4.0 инча) |
| Дълбочина | 59 мм (2,3 инча) |
| Специални/добавени функции | Програмируеми бутони чрез софтуера Lenovo Go Central; 6 програмируеми комбинирани щраквания с помощни бутони за режим на мишка; 6 програмируеми комбинирани щраквания с помощни бутони за Call Mode; |
| Гаранционен срок | Една година |
| Максимална работна температура | 40 градуса по Целзий (104 F) |
| Минимална работна температура | 0 градуса по Целзий (32 F) |
| Максимална относителна влажност (%) | 95% |
| Минимална относителна влажност (%) | 20% |
| Време за зареждане на батерията | 1,5 - 2 часа до пълно зареждане; 15 мин. Зареждане може да издържи за 1 седмица употреба; (може да варира в зависимост от употребата) |
| Включен аксесоар | USB-A към USB-C кабел за зареждане (0,5 м) |
| Група за изпращане | Безжична мишка с множество устройства Lenovo Go; Приемник за унифицирано сдвояване на Lenovo USB-C; USB-A към USB-C кабел за зареждане; Информационен документ за продукта и гаранцията |
Виж още Мишки Lenovo
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | Bluetooth/Wireless |
| Цвят: | Сив |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Не |
| Скорост на предаване (Polling rate): | Не е указано Hz |
| Вертикална: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
69.99 €
/136.89 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
32.72 € -
173.83 €
/339.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
143.57 €
/280.80 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
34.75 €
/67.96 лв
-
28.86 €
/56.44 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
126.99 € -
25.07 €
/49.04 лв
-
4.21 €
/8.24 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
14.52 €
/28.40 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
11.05 €
/21.61 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.60 € -
17.57 €
/34.36 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
9.88 €
/19.33 лв
-
10.28 €
/20.11 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
5.85 €
/11.44 лв
7.07 €
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
10.89 €
/21.30 лв
12.80 € -
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
6.59 €
/12.89 лв
7.99 € -
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
23.99 €
/46.92 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
7.48 €
/14.63 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
12.48 €
/24.41 лв
14.89 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
32.99 €
/64.52 лв
42.99 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
59.99 €
/117.33 лв
66.99 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
99.99 €
/195.56 лв
129.99 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
50.65 €
/99.06 лв
58.86 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
18.79 €
/36.76 лв
22.86 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
19.99 €
/39.10 лв
29.99 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
18.79 €
/36.76 лв
22.86 € -
76.04 €
/148.73 лв
77.83 € -
48.99 €
/95.82 лв
58.99 € -
39.00 €
/76.28 лв
40.39 € -
11.94 €
/23.35 лв
17.70 € -
31.00 €
/60.64 лв
34.57 €
Мишка Redragon Devourer M993, оптична (26000 dpi), USB, черна, гейминг, 8000Hz честота, 50G ускорение, Paracord кабел, тефлонови плъзгачи38.25 €
/74.81 лв
Мишка MSI Clutch GM41 Lightweight, оптична(6400dpi), USB, гейминг, черна, 6 бутона, PixArt PMW-3389 оптичен сензор38.25 €
/74.81 лв
Мишка Glorious Модел D- (GLO-MS-DM-GW), оптична (12 000dpi), USB, лъскаво бяла, геймърска, подсветка38.37 €
/75.05 лв

















































































































