Lenovo Legion M410
Pro-grade precision Elevate your gameplay with the superior performance of the Legion M410. With a staggering 16,000 DPI, 400 IPS, and a 1000 Hz polling rate, this mouse guarantees ultra-responsive control, bolstering your gaming capabilities to unmatched heights. | ![]() |
![]() | A new league True-to-life gaming is at your fingertips with the M410. A powerful Pixart 3335 sensor, 2.4 GHz SoC, and two-zone RGB encased in a stunning transparent shell provide 30M click durability switches and six programmable buttons for a customizable, immersive gaming journey. |
Tech Specs
| Color | Transparent black |
|---|---|
| Battery Life | Up to 53 hours with RGB off (may vary based on usage) |
| Cable Length/Type | USB-A to USB-C Charging Cable, length 180 cm (70.87") |
| Weight | 100 g (3.5 oz) |
| Mice Button | 6 |
| Button Life | Up to 30M clicks (left/right button), up to 3M clicks (side button/ DPI button), up to 50 thousand clicks (middle button) |
| Mouse Sensor | PAW3335 |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB-A port |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Power Requirement | 800 mAh lithium battery |
| Scrolling | 2-way dynamic scroll wheel (up / down) |
| OS Requirements | Windows 10 or later |
| Agency Approvals | IEC 62471, Nrcan, CEC, DOE GB4943.1&GB/T9254.1report, EMC, SDoC, IC VoC, VCCI, FCCIC, IC ID, RED UN 38.3 |
| Height | 39 mm (1.54") |
| Length | 127.79 mm (5.03") |
| Depth | 65 mm (2.56") |
| Special/Added Features | Programmable buttons via Lenovo Accessories and Display Manager |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 F) |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 F) |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Battery Charging Time | About 5 hours to full (may vary based on usage) |
| Connection Type | Wired & 2.4G nano dongle |
| DPI | Five-stage DPI setting (400, 800, 1600, 3200, 6400), can be set up to 16,000 in increments of 100 DPI by Software |
Виж още Мишки Lenovo
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Жична/Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
66.99 €
/131.02 лв
120.00 € лв -
7.33 €
/14.35 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
30.16 €
/58.99 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
60.30 €
/117.94 лв
120.00 € лв -
8.51 €
/16.64 лв
120.00 € лв -
14.17 €
/27.71 лв
120.00 € лв -
38.81 €
/75.90 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
18.80 €
/36.76 лв
120.00 € лв -
7.44 €
/14.54 лв
120.00 € лв -
3.92 €
/7.67 лв
120.00 € лв -
3.79 €
/7.41 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
84.55 €
/165.37 лв
120.00 € лв -
50.99 €
/99.73 лв
120.00 € лв -
125.65 €
/245.75 лв
120.00 € лв -
4.06 €
/7.94 лв
120.00 € лв -
3.94 €
/7.70 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
5.49 €
/10.75 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
42.96 €
/84.03 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
21.30 €
/41.65 лв
120.00 € лв -
9.36 €
/18.31 лв
120.00 € лв -
23.99 €
/46.92 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
61.02 €
/119.34 лв
120.00 € лв -
26.98 €
/52.77 лв
120.00 € лв -
40.98 €
/80.15 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
125.65 €
/245.75 лв
120.00 € лв -
20.99 €
/41.05 лв
120.00 € лв -
101.96 €
/199.41 лв
120.00 € лв
-
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
28.98 €
/56.68 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
14.98 €
/29.30 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
16.89 €
/33.03 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
21.48 €
/42.01 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
9.99 €
/19.54 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
7.99 €
/15.63 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
11.24 €
/21.99 лв
120.00 € лв -
23.98 €
/46.90 лв
120.00 € лв -
12.89 €
/25.21 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
14.89 €
/29.12 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
20.95 €
/40.97 лв
120.00 € лв -
118.99 €
/232.72 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
73.99 €
/144.71 лв
120.00 € лв -
12.99 €
/25.41 лв
120.00 € лв
-
25.64 €
/50.15 лв
120.00 € лв -
6.28 €
/12.29 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
19.70 €
/38.53 лв
120.00 € лв -
31.49 €
/61.59 лв
120.00 € лв -
8.56 €
/16.74 лв
120.00 € лв -
38.62 €
/75.54 лв
120.00 € лв -
18.99 €
/37.14 лв
120.00 € лв -
38.84 €
/75.97 лв
120.00 € лв -
19.89 €
/38.90 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
24.87 €
/48.64 лв
120.00 € лв -
105.29 €
/205.92 лв
120.00 € лв -
58.71 €
/114.82 лв
120.00 € лв -
29.85 €
/58.38 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
162.63 €
/318.07 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.67 лв
120.00 € лв -
218.98 €
/428.29 лв
120.00 € лв -
78.60 €
/153.73 лв
120.00 € лв -
90.25 €
/176.52 лв
120.00 € лв -
14.92 €
/29.19 лв
120.00 € лв -
71.13 €
/139.12 лв
120.00 € лв -
47.40 €
/92.71 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
11.94 €
/23.35 лв
120.00 € лв -
22.89 €
/44.77 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
25.26 €
/49.40 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
193.47 €
/378.40 лв
120.00 € лв -
11.58 €
/22.65 лв
120.00 € лв -
117.02 €
/228.88 лв
120.00 € лв -
58.32 €
/114.07 лв
120.00 € лв -
84.55 €
/165.37 лв
120.00 € лв -
58.71 €
/114.82 лв
120.00 € лв -
139.23 €
/272.32 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
236.41 €
/462.38 лв
120.00 € лв -
18.90 €
/36.97 лв
120.00 € лв
Мишка Disney "Hanna Montana", оптична (800dpi), USB1.21 €
/2.36 лв
Мишка Disney Pixar TOY Story (MO195), USB1.41 €
/2.76 лв
Мишка Disney DSY-TP6001, оптична (800 dpi), жична, USB, с щампа + пад1.78 €
/3.49 лв


























































































































