Lenovo Wireless Multi-Mode Pro Plus Mouse 6050 (Eclipse Black)
Reliable 2.4GHz Lenovo Pro Unified USB Receiver, Dual Bluetooth 5.3;
95% post-consumer recycled plastic materials including 20% reclaimed from Lenovo own products;
Full-size ambidextrous mouse offers silent buttons;
Comfortable for all-day-use with thoughtfully considered ergonomic shape design;
Top Features
- Reliable 2.4GHz Lenovo Pro Unified USB Receiver, Dual Bluetooth 5.3;
- 95% post-consumer recycled plastic materials including 20% reclaimed from Lenovo own products;
- Full-size ambidextrous mouse offers silent buttons;
- Comfortable for all-day-use with thoughtfully considered ergonomic shape design;
- Design with a skin-friendly surface and soft side material
- 6 mouse buttons: Left/Right-click, Back/Forward, Scroll-wheel with middle click, DPI);
- 4-way Scroll wheel for max control(up/down/left/right);
- Programmable buttons, a dynamic wheel that matches your speed well;
- High precision click, DPI up to 4000, 3-level DPI Setting;
- Customization software tool: Lenovo Accessories and Display Manager;
- Up to 36 months battery life (may vary based on usage);
| Tech Specs | |
| Product Weight | 63.5 ± 5 g / 2.24 ± 0.18 oz |
| Packed Weight | 132 g / 4.65 oz |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 125.5 mm x 67 mm x 50 mm (4.94 inch x 2.64 inch x 1.97 inch) |
| Number of Button | 10 buttons (left, right, scroll click, tilt left, tilt right, DPI, forward, back, channel switch and pairing, on / off) |
| Minimum Operating Temperature | 0℃ / 32℉ |
| Maximum Operating Temperature | 40℃ / 104℉ |
| Length | 113.0 mm / 4.45 inch |
| Height | 36.4 mm / 1.43 inch |
| Depth | 61.2 mm / 2.40 inch |
| Smart Find Visibility | Yes |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Hardware Requirements | Devices with USB-A ports or Bluetooth Low Energy |
| Connectivity | Easy to switch for 3 devices by 2.4G USB receiver or Bluetooth® 5.3 |
| Specialized Software/Driver | Lenovo Accessories and Display Manager (https://support.lenovo.com/downloads/ladm) |
| Agency Approvals | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ etc. |
| Included Accessory | Lenovo USB-A Pro Unified Pairing Receiver |
| Color | Eclipse Black |
| Special Design Features | Skin-friendly top cover with SUV paiting Comfortable grip with soft rubber |
| Special/Added Features | Light-noise buttons DPI up to 4000 Easy to switch for 3 devices by USB receiver or Bluetooth® 5.3 Long-lasting 36months battery life |
| Button Life | 5 million (left / right button) |
| Scrolling | 4-way scroll wheel (up / down / tilt left / tilt right), acceleration configurable through LADM |
| Mouse Resolution | 3-stage DPI setting (1600, 2400 as default, 4000), configurable through LADM |
| Mouse Sensor | IR Optical |
| Battery Life | Up to 36 months (may vary based on usage) |
| Power Requirement | 1 x AA battery |
| Supported OS | Windows 10, Windows 11 |
Виж още Мишки Lenovo
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | Bluetooth/Wireless |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Нормален |
| Препоръчана за Игри: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.81 €
/38.75 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
7.49 €
/14.65 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
18.99 €
/37.14 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
48.99 €
/95.82 лв
-
14.32 €
/28.00 лв
-
48.75 €
/95.35 лв
-
8.36 €
/16.35 лв
-
19.77 €
/38.67 лв
-
100.23 €
/196.03 лв
-
75.05 €
/146.78 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
20.21 €
/39.54 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
74.63 €
/145.95 лв
-
14.76 €
/28.86 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
120.94 €
/236.54 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
36.98 €
/72.33 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
193.38 €
/378.22 лв
-
135.98 €
/265.95 лв
138.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
101.98 €
/199.46 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
18.91 €
/36.99 лв
-
30.39 €
/59.44 лв
-
131.68 €
/257.55 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
7.49 €
/14.65 лв
7.66 € -
11.99 €
/23.45 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
10.98 €
/21.48 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
7.99 €
/15.63 лв
-
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
23.99 €
/46.92 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
23.98 €
/46.90 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
73.99 €
/144.71 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
7.49 €
/14.65 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
12.99 €
/25.41 лв
-
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
14.18 €
/27.73 лв
14.83 € -
76.93 €
/150.45 лв
80.75 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
49.74 €
/97.28 лв
55.48 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
43.34 €
/84.76 лв
44.89 € -
26.99 €
/52.79 лв
29.40 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
74.27 €
/145.26 лв
103.34 € -
15.58 €
/30.48 лв
16.36 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
12.98 €
/25.39 лв
13.98 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
6.77 €
/13.24 лв
7.57 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
18.99 €
/37.14 лв
19.99 € -
62.10 €
/121.46 лв
65.55 € -
28.99 €
/56.70 лв
30.16 € -
49.06 €
/95.96 лв
57.55 € -
116.10 €
/227.07 лв
122.55 € -
100.42 €
/196.41 лв
118.40 € -
64.99 €
/127.11 лв
88.45 € -
95.49 €
/186.75 лв
101.10 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
16.52 €
/32.32 лв
18.30 € -
9.18 €
/17.95 лв
14.67 € -
218.98 €
/428.29 лв
239.89 € -
14.53 €
/28.42 лв
18.90 € -
18.90 €
/36.97 лв
20.82 € -
193.05 €
/377.57 лв
236.11 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
39.98 €
/78.19 лв
40.99 €
Мишка Redragon K1ng 1K, оптична (12 400 dpi), USB, черна, гейминг, Optical Pixart PAW3327 сензор18.04 €
/35.29 лв
Мишка A4Tech Bloody W60 MAX, оптична (10 000 dpi), USB, черна, гейминг, 8 бутона, RGB подсветка18.17 €
/35.54 лв
Мишка HP X200 (6VY95AA), оптична (1600 dpi), безжична, USB, черна17.99 €
/35.19 лв
















































































































