Crafted for professionals, keyboard &mouse deliver unrivaled functionality, comfort, and style. The sleek, responsive keyboard ensures a silent typing experience, while the standard-sized, ambidextrous silent mouse offers ergonomic comfort and precise control. Seamlessly connect to up to 3 devices via Bluetooth 5.3 and 2.4GHz for rock-solid reliability—perfect for boosting productivity across all your devices.
Top Features
- Reliable 2.4GHz Lenovo Pro Unified USB Receiver, Dual Bluetooth 5.3;
- 95% post-consumer recycled plastic materials including 20% reclaimed from Lenovo own products;
- Customization software tool: Lenovo Accessories and Display Manager;
- AES-128 encryption to protect your security;
- Low-profile, 3-zone silent keyboard for effortless typing;
- LED indicator for keyboard: Low-battery, CapsLock, NumLock, 3*device switch;
- One-touch dedicated media controls(F1-F12 keys) for productivity;
- Adjustable tilt leg and spill-resistant keyboard design;
- Full-size ambidextrous mouse offers silent buttons;
- 4 mouse buttons: Left/Right-click, Scroll-wheel with middle click, DPI;
- 4-way Scroll wheel for max control(up/down/left/right);
- Mouse high precision click, DPI up to 4000, 3-level DPI Setting;
Specifications
| Special/Added Features | 2.4G+BT5.3 wireless |
| Connectivity | 2.4G Wireless via USB-A receiver Bluetooth 5.3 |
| Y-direction Key Pitch | 19.05 mm / 0.75 inch |
| X-direction Key Pitch | 19.05 mm / 0.75 inch |
| Product Weight | KBD:415 ± 10 g / 14.64 ± 0.36 oz MS:60 ± 5 g / 2.12 ± 0.18 oz |
| Minimum Operating Temperature | 0℃ / 32℉ |
| Maximum Operating Temperature | 40℃ / 104℉ |
| Length | KBD:433.6 mm / 17.07 inch MS:61.0 mm / 2.40 inch |
| Height | KBD:25.2 mm / 0.99 inch MS:36.4 mm / 1.43 inch |
| Depth | KBD:123.4 mm / 4.86 inch MS:113.0 mm / 4.45 inch |
| Color | Eclipse Black |
| Battery Life | Up to 36 months battery life for keyboard & Mouse (may vary based on usage) |
| Smart Find Visibility | Yes |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB-A port |
| Agency Approvals | CB, TUV Mark, CE, cTUVus, FCC, IC, IMDA, WPC, BIS, SIRIM, NBTC-SDOC, SDPPI, NTC, AITI, TRC, NCC, BSMI, MSIP, VCCI ,JRF, KVALITET, ICASA, TRA, NTRA, MOC, PTA, ICT, EQM, BOCRA, ARCT, ETA, NCA, POTRAZ, etc. |
| Included Accessory | Lenovo USB-A Receiver |
| Keyboard Key Lifecycle | Up to 10 millions clicks |
| Language Layout | Bulgarian |
| Keyboard Layout | 3-zone |
| Button Life | 5 million clicks for left and right buttons |
| Number of Button | 8 buttones ( Left, Right, Scrol, Scrollling Left/Scrolling Right/DPI key/Power Button/Pairing Button) |
| Scrolling | 4-way scrolling (Up, Down, Left, Right) |
| Mouse Resolution | Three-stage DPI setting 1600, 2400 (default), 4000 |
| Mouse Sensor | IR Sensor |
| Power Requirement | KB: 1.5V AAA x 2 (not included) MC:1.5V AA x 1 (not included) |
| Supported OS | Windows 10, Windows 11 |
| Brand | Lenovo |
Виж още Клавиатура с мишка комплект Lenovo
Виж всички Клавиатура с мишка комплект в категорията
| Тип на връзката: | Безжична |
|---|---|
| Препоръчани за Игри: | Не |
| Цвят: | Черен |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
69.99 €
/136.89 лв
-
36.98 €
/72.33 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
40.90 €
/79.99 лв
-
5.99 €
/11.72 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
32.72 € -
173.83 €
/339.99 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
143.57 €
/280.80 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
38.99 €
/76.26 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
34.75 €
/67.96 лв
-
28.86 €
/56.44 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
126.99 € -
25.07 €
/49.04 лв
-
4.21 €
/8.24 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
14.52 €
/28.40 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
11.05 €
/21.61 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.60 € -
17.57 €
/34.36 лв
-
39.99 €
/78.21 лв
-
79.98 €
/156.43 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
9.88 €
/19.33 лв
-
10.28 €
/20.11 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
5.85 €
/11.44 лв
7.07 €
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
8.99 €
/17.58 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
10.89 €
/21.30 лв
12.80 € -
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
23.98 €
/46.90 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
6.59 €
/12.89 лв
7.99 € -
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
23.99 €
/46.92 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
7.48 €
/14.63 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
12.48 €
/24.41 лв
14.89 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
32.99 €
/64.52 лв
42.99 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
59.99 €
/117.33 лв
66.99 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
99.99 €
/195.56 лв
129.99 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
50.65 €
/99.06 лв
58.86 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
18.79 €
/36.76 лв
22.86 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
19.99 €
/39.10 лв
29.99 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
18.79 €
/36.76 лв
22.86 € -
76.04 €
/148.73 лв
77.83 € -
48.99 €
/95.82 лв
58.99 € -
39.00 €
/76.28 лв
40.39 € -
11.94 €
/23.35 лв
17.70 € -
31.00 €
/60.64 лв
34.57 €
Комплект клавиатура и мишка T500, гейминг, RGB подсветка, оптична мишка (2400 DPI), USB, сиви54.00 €
/105.61 лв
Комплект клавиатура и мишка Logitech MK540 Advanced, безжични, USB, черни52.99 €
/103.64 лв
Комплект клавиатура и мишка Logitech MK345, безжични, оптична (1000 dpi), USB, до 10м обхват, черни, EN52.99 €
/103.64 лв


















































































































