LENOVO ThinkPad Mouse

Whether you're in the office or on the go, the ThinkPad USB-C Wireless Compact Mouse is the perfect partner. Compact, comfortable, and able to work on most surfaces, it offers seamless 4-way precision scrolling, while its wireless plug-and-play USB-C receiver allows you to pair with up to eight devices. With a long battery life, blue optical sensor, and up to 2400 on-the-fly DPI adjustment, this pocket-friendly mouse enhances your productivity anywhere, anytime.
Tech Specs
| General | ThinkPad USB-C Wireless Compact Mouse |
|---|---|
| Supported Operating Systems | OS Independent |
| Included Accessory | Lenovo USB-C Unified Pairing Receiver |
| Color | Black |
| Connection Type | 2.4G Wireless via USB-C receiver, Supports Lenovo Unified Pairing Receiver |
| Hardware Requirements | Supported PC with USB-C port |
| Weight | 55 g (1.94 oz) |
| Brand | ThinkPad |
| Special/Added Features | Supports Lenovo USB-C or USB-A Unified Pairing Receiver |
| OS Requirements | OS Independent |
| Packed Weight | 132 g (4.66 oz) |
| Agency Approvals | CB, cTUVus, FCC, IC, TUV Mark, CE, JRF, VCCI, GB/T 26245, IMDA, NBTC, DWLF & M, TRC, ANRT |
| Packed Dimensions (L x D x H) | 126 x 94 x 47, mm (4.96 x 3.7 x 1.85 in) |
| Height | 35 mm (1.38 in) |
| Length | 100 mm (3.94 in) |
| Depth | 58 mm (2.28 in) |
| Maximum Operating Temperature | 40 degrees Celsius (104 degrees Fahrenheit) |
| Minimum Operating Temperature | 0 degrees Celsius (32 degrees Fahrenheit) |
| Maximum Relative Humidity (%) | 95% |
| Minimum Relative Humidity (%) | 20% |
| Shipment Group | ThinkPad USB-C Wireless Compact Mouse, Lenovo Go USB-C Unified Pairing Receiver, 1 x AA Battery, Product and warranty information documents |
| Scrolling | 4-way scroll wheel (up/down/left/right) |
| Power Requirement | 1 AA battery |
| Warranty Type | Customer Replaceable Unit (CRU) |
| Mouse Sensor | Blue optical sensor |
| DPI | Three level adjustable, 800 DPI, 1600 DPI, 2400 DPI |
| Button Life | Left/rigt button - up to 3,000,000 clicks, Scroll click - up to 1,000,000 clicks |
| Keyboard Buttons | 4 (left click, right click, scroll click, DPI) |
| Battery Life | Up to 18 months (may vary based on usage) |
Виж още Мишки Lenovo
Виж всички Мишки в категорията
| Тип на връзката: | Жична/Безжична |
|---|---|
| Интерфейс: | USB |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | Умален/Лаптоп |
| Препоръчана за Игри: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
56.06 €
/109.64 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
125.27 €
/245.00 лв
-
157.92 €
/308.87 лв
-
14.76 €
/28.86 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
146.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
14.47 €
/28.30 лв
-
9.99 €
/19.54 лв
10.99 € -
12.48 €
/24.41 лв
14.89 € -
10.98 €
/21.48 лв
-
12.93 €
/25.28 лв
-
174.52 €
/341.33 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
106.37 €
/208.05 лв
-
29.75 €
/58.18 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
49.98 €
/97.75 лв
-
20.99 €
/41.05 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
5.49 €
/10.75 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
22.99 €
/44.96 лв
-
33.52 €
/65.55 лв
-
93.99 €
/183.83 лв
-
8.14 €
/15.91 лв
-
54.99 €
/107.55 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
24.95 €
/48.79 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
124.99 €
/244.46 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
191.99 € -
23.98 €
/46.90 лв
-
22.99 €
/44.96 лв
-
6.59 €
/12.89 лв
7.99 € -
5.99 €
/11.72 лв
-
22.98 €
/44.94 лв
24.99 € -
23.99 €
/46.92 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
34.99 € -
7.48 €
/14.63 лв
-
27.98 €
/54.72 лв
29.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
37.90 €
/74.13 лв
39.88 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
48.99 €
/95.82 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
12.89 €
/25.21 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
38.63 €
/75.56 лв
42.88 € -
8.97 €
/17.54 лв
9.93 € -
76.93 €
/150.45 лв
80.75 € -
33.99 €
/66.48 лв
34.99 € -
18.23 €
/35.65 лв
20.29 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
17.55 €
/34.32 лв
21.35 € -
100.98 €
/197.50 лв
111.51 € -
11.64 €
/22.77 лв
16.54 € -
49.37 €
/96.56 лв
51.86 € -
94.99 €
/185.78 лв
102.25 € -
12.58 €
/24.60 лв
17.91 € -
14.03 €
/27.45 лв
19.17 € -
20.64 €
/40.37 лв
25.64 € -
21.72 €
/42.49 лв
24.83 € -
43.34 €
/84.76 лв
44.89 € -
48.75 €
/95.35 лв
58.71 € -
79.99 €
/156.45 лв
85.98 € -
15.79 €
/30.88 лв
19.87 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
11.11 €
/21.73 лв
11.93 € -
8.25 €
/16.14 лв
8.56 € -
5.85 €
/11.44 лв
7.07 € -
69.89 €
/136.69 лв
79.99 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
25.26 €
/49.41 лв
30.58 € -
7.00 €
/13.69 лв
7.50 € -
29.13 €
/56.97 лв
30.48 € -
84.57 €
/165.41 лв
88.56 € -
29.00 €
/56.73 лв
33.06 € -
39.00 €
/76.28 лв
40.39 € -
21.89 €
/42.81 лв
22.86 € -
19.48 €
/38.09 лв
19.93 € -
144.27 €
/282.17 лв
148.26 € -
18.99 €
/37.14 лв
19.99 € -
34.83 €
/68.12 лв
36.15 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
28.99 €
/56.70 лв
30.16 € -
23.40 €
/45.76 лв
26.11 € -
76.04 €
/148.73 лв
77.83 €




















































































































