Product benefits
- Easy and quick installation
- Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes
Areas of application
- Gardens, balconies and other outdoor areas
- Living areas
- Indirect and direct lighting
Product features
- Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0)
- Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa
- RGB color control, approx. 16 million color options adjustable
- Dimmable
- Flexible, bendable LED strips
- Type of protection: IP44
Technical data
Electrical data
| Nominal wattage | 20.00 W |
| Nominal voltage | 220…240 V |
| Mains frequency | 50…60 Hz |
| Nominal current | 165.000 mA |
| Power factor λ | > 0.5 |
| Protection class | II |
| Operating mode | External LED driver |
Photometrical data
| Luminous flux | 630 lm |
| Total luminous flux of contained light sources | 2100 lm |
| Luminous efficacy | 32 lm/W |
| Color temperature | 2700…6500 K |
| Light color (designation) | RGBTW |
| Color rendering index Ra | > 80 |
| Standard deviation of color matching | < 6 sdcm |
| Photobiological safety group acc. to EN62778 | RG0 |
| Photobiological safety group acc. to EN62471 | RG0 |
| Beam angle | 110 ° |
Dimensions
| Length | 5000.00 mm |
| Height | 17.50 mm |
| Width | 8.80 mm |
Materials & Colors
| Product color | Transparent |
| Body material | Silicone |
| Cover material | Polycarbonate (PC) |
| Mercury content | 0.0 mg |
Application & Mounting
| Ambient temperature range | -20…40 °C |
| Temperature range at storage | -20…+80 °C |
| Type of connection | Plug type C (EU) |
| Type of protection | IP44 |
| Dimmable | Yes |
| Type of dimming | WiFi |
| Mounting type | Surface |
| Mounting location | All surfaces |
| Application environment | Outdoor |
| LED module replaceable | Not replaceable |
| With light source | Yes |
Lifespan
| Lifespan L70/B50 at 25 °C | 30000 h |
| Number of switching cycles | 15000 |
Certificates & Standards
| Standards | CE, EAC |
Виж още Смарт автоматизация Ledvance
Виж всички Смарт автоматизация в категорията
| Тип: | LED Лента |
|---|---|
| Вид: | Включващо устройство |
| Приложение: | Осветление |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
216.99 €
/424.40 лв
120.00 € лв -
333.33 €
/651.93 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
333.33 €
/651.93 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
10.38 €
/20.31 лв
120.00 € лв -
24.84 €
/48.57 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
690.52 €
/1350.55 лв
120.00 € лв -
557.30 €
/1089.99 лв
120.00 € лв -
23.09 €
/45.17 лв
120.00 € лв -
24.84 €
/48.57 лв
120.00 € лв -
66.77 €
/130.59 лв
120.00 € лв -
557.25 €
/1089.90 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
38.74 €
/75.77 лв
120.00 € лв -
690.52 €
/1350.55 лв
120.00 € лв -
29.77 €
/58.22 лв
120.00 € лв -
22.55 €
/44.11 лв
120.00 € лв -
20.41 €
/39.92 лв
120.00 € лв -
13.73 €
/26.86 лв
120.00 € лв -
7.79 €
/15.23 лв
120.00 € лв -
68.58 €
/134.14 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
92.10 €
/180.13 лв
120.00 € лв -
207.48 €
/405.79 лв
120.00 € лв -
409.51 €
/800.93 лв
120.00 € лв -
13.32 €
/26.04 лв
120.00 € лв -
13.32 €
/26.04 лв
120.00 € лв -
57.61 €
/112.68 лв
120.00 € лв -
598.80 €
/1171.15 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
453.99 €
/887.93 лв
120.00 € лв -
40.99 €
/80.17 лв
120.00 € лв -
25.90 €
/50.65 лв
120.00 € лв -
27.15 €
/53.10 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв
-
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
21.98 €
/42.99 лв
120.00 € лв -
66.77 €
/130.59 лв
120.00 € лв -
42.99 €
/84.08 лв
120.00 € лв -
30.63 €
/59.90 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
204.99 €
/400.93 лв
120.00 € лв -
453.99 €
/887.93 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
269.99 €
/528.05 лв
120.00 € лв -
40.99 €
/80.17 лв
120.00 € лв -
216.99 €
/424.40 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
258.99 €
/506.54 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
27.99 €
/54.74 лв
120.00 € лв -
13.98 €
/27.34 лв
120.00 € лв -
354.99 €
/694.30 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
576.99 €
/1128.49 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
232.99 €
/455.69 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
25.05 €
/48.99 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
14.99 €
/29.32 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
90.98 €
/177.94 лв
120.00 € лв -
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
102.25 €
/199.99 лв
120.00 € лв -
38.34 €
/74.99 лв
120.00 € лв -
31.99 €
/62.57 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
7.66 €
/14.99 лв
120.00 € лв -
35.99 €
/70.39 лв
120.00 € лв
-
340.29 €
/665.55 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
20.01 €
/39.14 лв
120.00 € лв -
17.67 €
/34.55 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
29.86 €
/58.39 лв
120.00 € лв -
777.29 €
/1520.25 лв
120.00 € лв -
113.21 €
/221.42 лв
120.00 € лв -
32.25 €
/63.08 лв
120.00 € лв -
28.28 €
/55.32 лв
120.00 € лв -
113.21 €
/221.42 лв
120.00 € лв -
17.99 €
/35.18 лв
120.00 € лв -
113.21 €
/221.42 лв
120.00 € лв -
51.74 €
/101.20 лв
120.00 € лв -
29.76 €
/58.20 лв
120.00 € лв -
874.01 €
/1709.41 лв
120.00 € лв -
29.46 €
/57.62 лв
120.00 € лв -
117.89 €
/230.56 лв
120.00 € лв -
15.43 €
/30.17 лв
120.00 € лв -
68.91 €
/134.78 лв
120.00 € лв -
513.99 €
/1005.29 лв
120.00 € лв -
35.77 €
/69.96 лв
120.00 € лв -
21.55 €
/42.15 лв
120.00 € лв -
16.76 €
/32.77 лв
120.00 € лв -
23.93 €
/46.80 лв
120.00 € лв -
51.74 €
/101.20 лв
120.00 € лв -
19.18 €
/37.51 лв
120.00 € лв -
182.06 €
/356.08 лв
120.00 € лв -
51.74 €
/101.20 лв
120.00 € лв -
40.44 €
/79.09 лв
120.00 € лв -
310.44 €
/607.17 лв
120.00 € лв -
22.72 €
/44.44 лв
120.00 € лв -
22.72 €
/44.44 лв
120.00 € лв -
16.62 €
/32.51 лв
120.00 € лв -
8.73 €
/17.07 лв
120.00 € лв -
178.10 €
/348.34 лв
120.00 € лв -
51.74 €
/101.20 лв
120.00 € лв -
62.22 €
/121.70 лв
120.00 € лв -
21.44 €
/41.94 лв
120.00 € лв
Смарт алармена система PST-10GDT, Wi-Fi, съвместима с "Tuya Smart" или "Smart Home", бяла83.75 €
/163.79 лв
Термостат Devolo 09810, изравнява разликата между температурата на радиатора и тази в стаята, лесен и централизиран контрол на температурата в стаята, Z-Wave безжичен стандарт, бял79.52 €
/155.52 лв
Смарт контролер Ubiquiti mPort-S, за mFi mPort системата на Ubiquiti, Wi-Fi, 1x 10/100 RJ-45, 1x mFi Terminal Block port, 1x Serial DB9 port, 2x вътрешна/външна антени89.70 €
/175.43 лв











































































































