Kyocera ECOSYS P5026cdn
1102RC3NL0
Това професионално устройство от серията ECOSYS съчетава най-доброто качество на цветовете с най-ниските експлоатационни разходи.
- Двустранен печат.
- Предлага AirPrint, Mopria и KYOCERA Mobile Print възможности.
- Директен печат от и сканиране към USB флаш памет.
- Изключително ниски разходи за печат в своя клас.
- Високопроизводителен контролер за печат с 800 MHz процесор.
Спецификации
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип продукт | Принтери |
| Технология на принтиране | Лазер |
| Тип принтиране | Цветно Монохромно |
| Употреба | Дом / офис |
| Основни функции | Принтиране |
| Свързаност | USB Wi-Fi Network Card reader |
| Основен формат на принтиране | A4 |
| Двустранно принтиране | Автоматично |
| Функции | KYOCERA NetViewer ECOSYS |
| Съдържание пакет | 1 x Захранващ кабел Консумативи 1 x CD software |
| Препоръчителен брой принтирания (страници/месец) | 50000 |
| Мобилни приложения | Air Print Mopria Kyocera Mobile Print |
| Цвят | Бял/Черен |
СПЕЦИФИКАЦИИ НА КОНСУМАТИВИТЕ
| Тип консуматив | Тонер |
| Съвместими консумативи | Тонер Kyocera TK-5240K Тонер Kyocera TK-5240C Тонер Kyocera TK-5240M Тонер Kyocera TK-5240Y |
ПРИНТЕР
| Скорост на монохромно принтиране | 26 ppm |
| Скорост на цветно принтиране | 26 ppm |
| Резолюция на принтиране (DPI) | 9600 x 600 1200 x 1200 600 x 600 |
ОТДЕЛЕНИЕ ЗА ХАРТИЯ
| Входящ капацитет на хартия (листи) | 250 |
| Изходящ капацитет на хартия (листи) | 150 |
| Тегло на хартията | 60 - 220 g/mp |
ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИФИКАЦИИ
| Честота | 800 MHz |
| Капацитет памет | 512 MB |
| Консумирана мощност | 375 W |
| Ниво на шум | 47.4 dB |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Време за затопляне | 29 s |
| Време за принтиране | 9.5 s 10.5 s |
| Съвместима операционна система | Linux Unix Microsoft Windows Mac OS X 10.5 |
| Език на принтиране | PostScript 3 (KPDL 3) |
РАЗМЕРИ & ТЕГЛО
| Тегло | 21 кг |
| Дължина | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Височина | 329 мм |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Принтери".
Виж още Принтери Kyocera
Виж всички Принтери в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 21 до 30 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
277.96 €
/543.64 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
291.60 €
/570.31 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
184.13 €
/360.12 лв
120.00 € лв -
320.83 €
/627.49 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
139.40 €
/272.65 лв
120.00 € лв -
191.33 €
/374.21 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
290.13 €
/567.45 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
95.00 €
/185.81 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
696.23 €
/1361.70 лв
120.00 € лв -
123.89 €
/242.30 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
95.03 €
/185.86 лв
120.00 € лв -
187.43 €
/366.58 лв
120.00 € лв -
114.30 €
/223.55 лв
120.00 € лв -
355.49 €
/695.27 лв
120.00 € лв -
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
92.25 €
/180.43 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв
-
191.99 €
/375.50 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
233.89 €
/457.45 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
495.99 €
/970.07 лв
120.00 € лв -
95.00 €
/185.81 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
484.90 €
/948.38 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
141.99 €
/277.71 лв
120.00 € лв -
528.59 €
/1033.83 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
346.99 €
/678.65 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
254.99 €
/498.72 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
65.88 €
/128.85 лв
120.00 € лв -
163.49 €
/319.76 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
123.99 €
/242.50 лв
120.00 € лв -
147.99 €
/289.44 лв
120.00 € лв -
275.99 €
/539.79 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
883.99 €
/1728.93 лв
120.00 € лв -
197.99 €
/387.23 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв
-
306.77 €
/600.00 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
302.28 €
/591.21 лв
120.00 € лв -
241.12 €
/471.59 лв
120.00 € лв -
322.80 €
/631.34 лв
120.00 € лв -
266.89 €
/521.99 лв
120.00 € лв -
184.13 €
/360.12 лв
120.00 € лв -
540.20 €
/1056.54 лв
120.00 € лв -
137.66 €
/269.23 лв
120.00 € лв -
203.99 €
/398.97 лв
120.00 € лв -
103.72 €
/202.86 лв
120.00 € лв -
347.57 €
/679.79 лв
120.00 € лв -
686.46 €
/1342.59 лв
120.00 € лв -
422.74 €
/826.81 лв
120.00 € лв
Лазерен принтер Ricoh P 801, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 60стр/мин, LAN, USB, A4991.02 €
/1938.27 лв
Лазерен принтер RICOH P 800, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 55 стр/мин, LAN, USB, А4889.53 €
/1739.77 лв
Мастилоструен принтер Epson EcoTank L11160 A3+, цветен, 4800 x 1200 dpi, 25 стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A3+865.45 €
/1692.67 лв










































































