3 години гаранция
В допълнение на вашите законни права, Brother ви предлага БЕЗПЛАТНА гаранция СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ която ви предоставя изключителна поддръжка. Регистрирай сега!

Brother MFC-L2802DW
Лазерно мултифункционално А4 устройство Brother MFC-L2802DW с гъвкави възможности за свързване
Ефективно лазерно мултифункционално А4 устройство с лесна настройка и разнообразие от гъвкави опции за свързване, така че да можете да се възползвате от висококачествен печат и сканиране, копиране и факс.
- Скорост на печат до 32 страници в минута
- Сканиране до 22,5 изображения в минута
- Стартов тонер с капацитет до 700 страници, тонер с максимален капацитет до 3 000 страници7
- 50 листа автоматично листоподаващо устройство за документи (ADF)11
- Входящ капацитет на хартия от 250 листа11
- Кабелна мрежа, 5GHz Wi-Fi и USB

Спецификации:
Обща информация
| Тип на принтера | Черно-бял |
|---|---|
| Функции | Печат, Копиране, Сканиране, Факс |
| Дисплей | LCD дисплей |
| Размер на дисплея | Двуредов LCD дисплей |
| Максимален размер на хартията | A4 |
| Памет | 128 MB вградена памет |
| Технология | Лазерен |
Възможности за свързване
| Възможности за свързване | Кабелна мрежа, Безжична, USB |
|---|---|
| Локален интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Интерфейс за кабелна мрежа | Fast Ethernet |
| Интерфейс за безжична мрежа | Поддръжка на 2.4GHz и 5GHz |
Копиране
| Двустранно копиране | Не |
|---|---|
| Скорост на черно-бяло копиране, A4 | 32 копия в минута |
| Резолюция (черно-бяло) | До 600 x 600 dpi |
Размери и тегло
| С кашон | 580 (Ш) x 517 (Д) x 434 (В) мм - 14,10 кг |
|---|---|
| Без кашон | 410 (Ш) x 399 (Д) x 319 (В) мм - 11,6 кг |
Изпращане по факс
| Факс модем | 33.6 kbps |
|---|
Околна среда
| Консумация на електроенергия | Копиране: 480 W Копиране в тих режим: 280 W Печат: 470 W Печат в тих режим: 270 W Готовност: 43 W Почивка: 4,1 W Дълбок покой: 0,6 W Изключено захранване: 0,08 W (*13) (*23) |
|---|---|
| Сила на звука | Печат: 6,63B(A) Готовност: Нечуваемо Тих режим:6,12B(A) Дълбок покой: Нечуваемо (*12) |
| Налягане на звука | Печат от компютър: прибл. 49.0db(A) Готовност: 30.0db(A) Тих режим: 44.0db(A) (*12) |
Условия на околната среда
| Типична консумация на енергия | 0.37 kWh/Седмично |
|---|
Спецификации на носителите
| Типове и размери | Стандартна тава A4, Letter, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, A5 (Long Edge), B6 (JIS), A6, Executive, A4 Short, 16K (195x270 mm) Ширина на слота за ръчно подаване- от 76,2 до 215,9 mm, Дължина от 127 до 355,6 мм плик; COM-10, DL, C5, Monarch, Стъкло за скениране - до A4/Letter, ADF - Ширина 105 до 216 мм Дължина 147 до 356 мм, Автоматичен двустранен печат - A4 |
|---|---|
| Тегла | Стандартна тава - Обикновена хартия, тънка хартия, рециклирана хартия, дебела хартия, 60-163 г/м², слот за ръчно подаване - Обикновена хартия, тънка хартия, дебела хартия, по-дебела хартия, рециклирана хартия, документи, етикети, пликове, тънки пликове, дебели пликове, 60-230 г/м2, ADF - Обикновена хартия, рециклирана хартия, 60 до 105 g/m², Автоматичен двустранен печат - обикновена хартия, тънка хартия, рециклирана хартия, 64-105 г/м2 |
Мрежа
| Wi-Fi Direct™ | Да |
|---|---|
| Кабелна мрежа | Fast Ethernet (10Base-T/100Base-TX) |
| Защита на кабелната мрежа | APOP*, SMTP-AUTH, SSL/TLS (SMTP, POP3, IMAP4)*, SNMP v3, 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Oauth (SMTP, POP3, IMAP4) *When Internet FAX is downloaded |
| Безжични приложения | Да |
| Безжична мрежа | 2.4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct) 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Infrastructure Mode) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct) |
| Защита на безжичната мрежа | WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES) *Wi-Fi Direct supports WPA2-PSK (AES) only APOP*, SMTP-AUTH, SSL/TLS (SMTP, POP3, IMAP4)*, SNMP v3, 802.1x ( EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), OAuth (SMTP, POP3, IMAP4) *When Internet FAX is downloaded |
| Поддръжка на безжична настройка | Да |
Операционни системи и софтуер
| Supported OS | За пълен списък с поддържаните операционни системи, моля посетете support.brother.com |
|---|
Боравене с хартията
| Подаване на хартия | Стандартна тава - 250 листа, Слот за ръчно подаване - 1 лист (*11), Автоматично листоподаващо устройство (ADF) - 50 листа (*11) |
|---|---|
| Изходяща хартия | 120 листа A4, Печат на плик - Да, от слот за ръчно подаване (*11) |
Печат
| Скорост на двустранен печат, A4 | До 16 изображения в минута |
|---|---|
| Резолюция | До 1200 x 1200 dpi |
| Стандартна скорост на черно-бял печат, A4 | 32 страници в минута |
| Автоматичен двустранен печат | Да |
| Време за излизане на първата разпечатка | По-малко от 8.5 секунди |
| Препоръчителен месечен обем | До 2,500 страници |
Сканиране
| Двустранно сканиране | Не |
|---|---|
| Резолюция | До 1200 x 1200 dpi |
| Сканиране към | Стандартни функции (*17) - Сканиране към имейл клиент, OCR, изображение, мрежово сканиране на файлове (*16) Сканиране към Sharepoint (iPrint&Scan само за Windows) |
| Скорост | 1-странно: 22,5 ipm монохромно и 7,5 ipm цветно (*3) |
| Тип на скенера | CIS |
Функции за защита
| 802.1x | Да |
|---|---|
| Automatic Intrusion Detection | Да |
| Digitally-signed Firmware | Да |
| IP филтър | Да |
| Port based Network Access Control | Да |
| Restrict network protocols | Да |
| Заключване на настройките | Да |
Важно съобщение за клиента
Ако сте закупили един от следните модели ви съветваме да актуализирате своя фърмуер. Последната версия на фърмуера включва подобрена точност на печата.
Понастоящем най-новата версия е достъпна в секцията Драйвери и файлове за изтегляне на адрес: brother.bg/support
Модели за актуализация:
MFC-L2922DW, MFC-L2862DW, MFC-L2802DW, MFC-L2802DN
DCP-L2640DN, DCP-L2622DW, DCP-L2600D
HL-L2460DN, HL-L2442DW, HL-L2402D
Консумативи
Оригинален барабанен модул Brother DR2590 Капацитет от 15 000 страници.
Тонер касета Brother TN2590. Печат до 1 200 страници.
Касетата с черен тонер, с голям капацитет Brother TN2590XL . Печат до 3 000 страници.
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Лазерен |
|---|---|
| Цвят: | Монохромен |
| Мрежови възможности: | Жична и Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 31 до 40 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Да |
| Листоподаващо у-во.: | Да |
| Факс възможност: | Да |
| Разделителна способност на печат: | 1200x1200 dpi |
- 5
4 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
230.99 €
/451.78 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
230.99 €
/451.78 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
123.89 €
/242.30 лв
120.00 € лв -
304.09 €
/594.75 лв
120.00 € лв -
90.29 €
/176.60 лв
120.00 € лв -
90.29 €
/176.60 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
284.68 €
/556.78 лв
120.00 € лв -
363.27 €
/710.50 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
339.99 €
/664.96 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
56.77 €
/111.04 лв
120.00 € лв -
320.57 €
/626.98 лв
120.00 € лв -
195.68 €
/382.71 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
60.46 €
/118.24 лв
120.00 € лв -
88.59 €
/173.26 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
195.68 €
/382.71 лв
120.00 € лв -
150.04 €
/293.44 лв
120.00 € лв -
132.47 €
/259.08 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв
-
193.99 €
/379.41 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
146.99 €
/287.49 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
162.99 €
/318.78 лв
120.00 € лв -
152.99 €
/299.22 лв
120.00 € лв -
128.99 €
/252.28 лв
120.00 € лв -
90.29 €
/176.60 лв
120.00 € лв -
96.99 €
/189.70 лв
120.00 € лв -
49.99 €
/97.77 лв
120.00 € лв -
230.99 €
/451.78 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
376.99 €
/737.33 лв
120.00 € лв -
508.99 €
/995.50 лв
120.00 € лв -
299.99 €
/586.73 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
328.99 €
/643.45 лв
120.00 € лв -
188.99 €
/369.63 лв
120.00 € лв -
349.99 €
/684.52 лв
120.00 € лв -
99.22 €
/194.07 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
495.99 €
/970.07 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
89.81 €
/175.66 лв
120.00 € лв -
178.99 €
/350.07 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
189.99 €
/371.59 лв
120.00 € лв -
99.99 €
/195.56 лв
120.00 € лв -
106.99 €
/209.25 лв
120.00 € лв -
383.99 €
/751.02 лв
120.00 € лв -
484.90 €
/948.38 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
144.99 €
/283.58 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
69.99 €
/136.89 лв
120.00 € лв -
235.19 €
/459.99 лв
120.00 € лв -
209.99 €
/410.70 лв
120.00 € лв
-
31.74 €
/62.07 лв
120.00 € лв -
596.64 €
/1166.93 лв
120.00 € лв -
308.99 €
/604.33 лв
120.00 € лв -
104.55 €
/204.49 лв
120.00 € лв -
78.61 €
/153.74 лв
120.00 € лв -
236.99 €
/463.51 лв
120.00 € лв -
363.27 €
/710.50 лв
120.00 € лв -
328.99 €
/643.45 лв
120.00 € лв -
162.41 €
/317.65 лв
120.00 € лв -
311.89 €
/610.00 лв
120.00 € лв -
1521.35 €
/2975.50 лв
120.00 € лв -
220.99 €
/432.22 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon Pixma G3480 Black, цветен, принтер/копир/скенер, 4800 x 1200 dpi, до 11 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4, A5, A6, B5226.94 €
/443.86 лв
Мултифункционално лазерно устройство Xerox B225, монохромен принтер/копир/скенер, 600x600dpi, 34 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, А4224.04 €
/438.19 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Brother DCP-T730DW, цветен, принтер/копир/скенер, 1200x6000dpi, 16 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4, A5230.99 €
/451.78 лв






































































