Brother QL-810Wc

Този високоскоростен принтер за етикети се свързва с вашия компютър, Mac, смартфон или таблет, използвайки USB или Wi-Fi. Вграденият софтуер е толкова лесен за използване - просто свържете принтера към компютъра си, щракнете върху иконата, за да стартирате софтуера и да проектирате и отпечатате етикетите си.
Благодарение на усъвършенствания си механизъм за печат и специалната ролка за етикети, можете също да отпечатвате етикети, които могат да съдържат както черни, така и червени цветове, без да е необходимо мастило или тонер.
И когато откриете, че можете да печатате етикети с размер до един метър дължина с помощта на вградения нож и непрекъснати ролки за етикети, е лесно да разберете защо QL-810Wc идеалният избор за дома и офиса.
Технически характеристики
| Максимална ширина на етикета (мм) | 62 |
|---|---|
| Качване на база данни от компютър | Да |
| Цвят на корпуса | Бяло и черно |
| Качване на изображения от компютър | Да |
| Капацитет на паметта | 6 MB |
| Местоположения на паметта | 99 |
| Технология | Директен термопечат |
|
Общи консумативи |
|
| Тип | DK ленти (предварително оразмерени и непрекъснати) |
|
Възможности за свързване |
|
| AirPrint | Да |
| USB интерфейс | Ver 2.0 (full speed) |
| Wi-Fi Direct | Да |
| Интерфейс за безжична мрежа | IEEE 802.11 b/g/n |
|
Размери и тегло |
|
| Размери | 125мм (Ш) x 234мм (Д) x 145мм (В) |
| Тегло | 1.12 кг |
|
Мрежа |
|
| Защита на безжичната мрежа | WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES), EAP-FAST (TKIP/AES), PEAP (TKIP/AES), EAP-TTLS (TKIP/AES), EAP-TLS (TKIP/AES) |
|
Операционни системи и софтуер |
|
| Macintosh | Mac OS X 10.15.x или следваща версия, Mac OS X 11 x или следваща версия |
| Windows | Server 2012, Server 2012R2, Server 2016, Server 2019, Server 2022, Windows 10, Windows 11 |
|
Печат |
|
| Системи едномерни баркодове | CODE39, CODE128, UCC/EAN-128(GS1-128), ITF(I-2/5), CODABAR(NW-7), UPC-A, UPC-E, EAN13(JAN13), EAN8, GS1 DataBar(RSS)(GS1 DataBar Omnidirectional,GS1 DataBar Truncated,GS1 DataBar Stacked,GS1 DataBar Stacked Omnidirectional,GS1 DataBar Limited,GS1 DataBar Expanded,GS1 DataBar Expanded Stacked) |
| Системи двумерни баркодове | PDF417(Standard, Truncate, Micro), QR Code(Model 1, Model 2, Micro), Data Matrix (ECC200 Square, ECC200 Rectangular), MaxiCode, CODE93, POSTNET, UPC-E EXTENSION |
| Black and red printing capability | Да |
| Растерни шрифтове | Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold, San Diego, Brougham |
| Максимална ширина на етикета | 62 мм |
| Максимална ширина на печат | 60.96 мм |
| Контурни/векторни шрифтове | Helsinki, Brussels, Letter Gothic |
| Резолюция (dpi) | 300 x 300, 300 x 600 |
| Стандартна скорост на печат | 110 етикети в минута |
| Стандартна скорост на печат | 176 мм/секунда |
|
Софтуер за проектиране на етикети P-touch Editor |
|
| Съвместимост с файл на база данни | csv, Microsoft Access, Microsoft Excel |
| Клеймо с дата и час | Дата и час |
| Шрифтове | Всички инсталирани truetype шрифтове |
| Рамки | 126 |
| Ориентация на етикет | Хоризонтална, Вертикална |
| Добавка за Microsoft Office (маркиране->щракване->печат) | Excel, Outlook, Word |
| Заснемане на екрана | Да |
| Последователно номериране | 1 - 9999 / A - Z / a - z |
| Подравняване на текста | Центриране, Двустранно подравняване, Отляво, Отдясно |
| Стилове на печат | Удебелен, Хоризонтални линии, Инвертиране, Курсив, Нормален, Сянка, Светлосянка, Обрамчване |
| Вертикален печат | Да |
|
Решения |
|
| SDK (Софтуерен развоен пакет) | Да |
JAR Computers може да предложи консумативи за "Специализирани Принтери".
Виж още Специализирани Принтери Brother
Виж всички Специализирани Принтери в категорията
| Тип: | Етикетен Принтер |
|---|---|
| Метод на печат: | Термопечат |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
446.75 €
/873.76 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
181.01 €
/354.02 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
223.84 €
/437.79 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
328.99 €
/643.45 лв
-
624.38 €
/1221.19 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
149.59 €
/292.56 лв
-
306.86 €
/600.16 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
328.99 €
/643.45 лв
-
181.01 €
/354.02 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
143.40 €
/280.46 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
159.00 €
/310.98 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
168.89 €
/330.32 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
347.99 €
/680.61 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
279.99 €
/547.61 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
358.99 €
/702.12 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
2170.27 €
/4244.68 лв
2278.08 € -
44.99 €
/87.99 лв
53.68 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
186.78 €
/365.31 лв
219.99 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 €
Фото принтер Polaroid Hi Print 4x6 Photo Printer, 4.0 x 6.0", 300DPI резолюция, Bluetooth149.99 €
/293.36 лв
Етикетен принтер G&G GG-AT 80DW, 203dpi, 8MB Flash памет, термопечат, USB, Wi-Fi, до 127mm/s скорост на печат, 80mm ширина на етикета150.41 €
/294.17 лв
Мобилен принтер Canon Selphy QX20, цветен термичен фотопринтер, Wi-Fi, сив156.79 €
/306.65 лв
























































































