Brother DCP-T430W
- Скорост на печат до 16 изображения в минута (ISO/IEC 24734)
- 5GHz WiFi и USB
- Печатайте директно от или сканирайте към компютър и мобилно приложение
- Тава за хартия за 150 листа, слот за ръчно подаване
- В комплект с бутилки с мастило за до 7,500 стр. черно и до 5,000 стр. за всеки цвят. Наличният максимален капацитет на бутилките с мастило е 7,500 стр. черно и 5,000 стр. за всеки цвят
Преглед
Печатайте повече с по-малко разходи благодарение на бутилките с мастило със супер голям капацитет и удобните за пълнене резервоари за мастило, които намаляват разходите ви за цветен печат. Независимо дали работите от вкъщи, от хола или кухнята, насладете се на безпроблемна свързаност и бърз печат без затруднения с 3 в 1 мастиленоструйно мултифункционално устройство DCP-T430W. Печатайте директно от или сканирайте към компютър и мобилно приложение
Спецификации
Основни
| Тип на принтера | Цветно |
| Функци | Копиране, Печат, Сканиране |
| Технология | Мастилено-струен |
| Максимален размер на хартията | A4 |
| Възможности за свързване | USB, Безжична |
| Памет | Вградена (128MB) |
| Контролен панел | Бутони |
| Дисплей | Да (LED) |
Печат
| Скорост на едностранен печат A4 монохромно | 16 (изображения в минута) |
| Време за излизане на първата разпечатка | Монохромно (6.2 seconds), Цветно (9.6 seconds) |
| Мобилен печат | да |
| Автоматичен двустранен печат | Не |
| Резолюция | До 1.200 x 6000dpi |
| Режим на дълбоко заспиване | да |
| Препоръчително натоварване | До 1,000 страници |
Драйвери за печат
| Драйвери за печат | ChromeOS (Поддържа вграден печат в ChromeOS), macOS (Препоръчваме да използвате AirPrint от 11,0,x), Windows (11), Посетете support.brother.com за пълния списък на поддържаните операционни системи и за изтегляне на най-новите драйвери и софтуер. |
Боравене с хартията
| Входящ капацитет на хартия | Слот за ръчно подаване (1 лист), Стандартон (Тава 1) (150 листа) |
| Изходяща хартия | A4 (50 листа) |
| Размер на носителя | Стандартно (Тава 1) (A4, LTR, EXE, A5, A6, Photo (10 x 15cm), Indexcard (13 x 20cm), Photo-2L (13 x 18cm), C5 плик, DL плик, Monarch, LGL, Folio, Mexico Legal, India Legal), Стъкло за сканиране (Дължина: до 290.00 мм, Ширина: до 215,9 мм), Manual Feed Slot (10 x 15cm, A4, A5, Folio, India Legal, Legal, LTR, Mexico Legal) |
| Типове и грамажи на носителите | Слот за ръчно подаване (Обикновена, Рециклирана, Хартия за мастилено-струен печат, Фото хартия, 64 - 300г/м2), Стандартно (Тава 1) (Фото хартия, Хартия за мастилено-струен печат, 64 - 220г/м2, Обикновена, Рециклирана) |
Копиране
| Скорост на едностранно копиране A4 цветно | 3.5 (изображения в минута) |
| Скорост на едностранно копиране A4 монохромно | 11 (изображения в минута) |
| Резолюция на копиране | До 1.200 x 1800 dpi |
| Време за печат на първо копие от режим на готовност (секунди) | Монохромно (13,0 секунди), Цвят (28.5 seconds) |
| Функции за копиране | N в 1 Копиране, 2 в 1 ID Копиране |
Сканиране
| Тип на скенера | CIS (Contact Image Sensor) |
| Резолюция | Интерполирана (До 19200 x 19200dpi), Цветно (1.200 x 2.400dpi) |
| Дълбочина на цвета | Входящо (30-битова обработка на цветовете), Изходящо (24-битова обработка на цветовете) |
Мрежа
| WirelessSetupSupport | Не |
Функции за сканиране
| Стандартни функции | Сканиране към (Файл, Изображение, Имейл) |
| Поддържани файлови формати | PDF, JPEG, TIFF |
Драйвери за сканиране
| Драйвери за сканиране | Windows (Windows 11), Macintosh ( AirPrint сканиране), ChromeOS (Supports native ChromeOS scanning), Посетете support.brother.com за пълния списък на поддържаните операционни системи и за изтегляне на най-новите драйвери и софтуер |
Инструменти за управление на устройства
| Инструменти за управление на устройства | LAN/WAN Management Software (BRAdmin Professional), Вграден Уеб Сървър, Status Monitor |
Софтуер
| Софтуер - В комплекта | Софтуер за Windows (Brother iPrint&Scan), Софтуер за Macintosh (Brother iPrint&Scan Desktop), Помощни програми, Easy Setup |
Консумативи и аксесоари
| Касети | BK (BTD100BK - 7500 страници), C, M, Y (BTD100CMY - 5000 страници) |
Съдържание на опаковката
| Съдържание на опаковката | Захранващ кабел, Ръководство за бързо инсталиране, Гаранция, Устройство, Консумативи |
Размери и тегло
| Размери с кашона | 461мм (Ш) x 208мм (Д) x 461мм (В) |
| Тегло с кашон | 7.3кг |
| Размери без кашон | 390мм (Ш) x 343мм (Д) x 149мм (В) |
| Тегло без кашон | 6.3кг |
Препоръчително натоварване
| Препоръчителен месечен обем | До 1,000 страници |
Работна среда
| Изискване за захранване | AC (220-240V AC 50/60Hz) |
| Консумирана мощност (прибл.) | Копиране (16.0W), Готовност (2.5W), Почивка (0.6W), Изключено захранване (0.15W) |
| Налягане на звука | При печат (55.0dBA) |
| Ограничения при работа | Влажност % (20 - 80%), Градуса Целзии (10°C - 35°C), Градуса Фаренхайт (50°F - 95°`F) |
| Ограничения при съхранение | Градуса Целзии (0°C - 40°C), Градуса Фаренхайт (32°F - 104°F), Влажност % (20 - 80%) |
Възможности за свързване
| Локален интерфейс | Hi-Speed USB 2,0 |
| Безжичен мрежов интерфейс | 2,4GHz: IEEE 802,11b/g/n (InfrastructureMode), 5GHz: IEEE 802,11a/n (Infrastructure Mode) |
| Поддръжка на безжична настройка | Не |
Мобилна свързаност
| Мобилна и уеб свързаност | Brother Mobile Connect (Android, iPad / iPhone), Apple AirPrint, Brother Print Service Plugin, Mopria®, Brother Apps, Web Connect |
Функции за защита
| Функци | Ъпдейт на фърмуер, Защитено управление на ключове, Автоматично откриване на проникване, Ограничаване на мрежови протоколи, Цифрово подписан фърмуер, Secure Boot, Firmware Encryption |
| Защита на безжичната мрежа | SSL/TLS (IPPS, HTTPS), WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES) |
| IP филтър | Да |
| IPv4 | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA (AutoIP), WINS/NetBIOS name resolution, DNSResolver, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, TFTP server, ICMP, Web Services (Print), Web Services (Scan), SNTPClient, mDNS, HTTP Server, IPP, SNMPv1/v2c |
| IPv6 | NDP, RA, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port / Port9100, SNMPv1/v2c/v3, TFTP server, ICMPv6, SNTP Client, Web Services (Print), Web Services(Scan), HTTP Server, IPP |
Compatibility:
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Мастилен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 11 до 20 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Не |
| Листоподаващо у-во.: | Не |
| Факс възможност: | Не |
| Разделителна способност на печат: | 6000x1200 dpi |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
146.99 €
/287.49 лв
-
155.25 €
/303.64 лв
-
212.24 €
/415.10 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
363.66 €
/711.26 лв
-
113.42 €
/221.83 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
288.16 €
/563.59 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
256.53 €
/501.72 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
139.68 €
/273.20 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
166.26 €
/325.19 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
40.09 €
/78.41 лв
-
467.56 €
/914.48 лв
-
981.66 €
/1919.97 лв
-
465.32 €
/910.09 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
Лазерен принтер Canon i-SENSYS LBP246DW, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4
247.10 €
/483.29 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
191.63 €
/374.80 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
444.44 €
/869.25 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
231.83 €
/453.43 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
184.99 €
/361.81 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
376.99 €
/737.33 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
224.99 €
/440.04 лв
-
389.99 €
/762.75 лв
-
85.99 €
/168.18 лв
88.99 € -
189.99 €
/371.59 лв
-
111.99 €
/219.03 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
363.99 €
/711.90 лв
-
346.99 €
/678.65 лв
-
304.99 €
/596.51 лв
-
271.07 €
/530.18 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
178.99 €
/350.07 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
527.99 €
/1032.66 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
345.99 €
/676.70 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
358.99 €
/702.12 лв
-
264.99 €
/518.28 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
371.99 €
/727.55 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
259.99 €
/508.50 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
200.45 €
/392.04 лв
227.63 € -
63.46 €
/124.12 лв
77.29 € -
73.22 €
/143.21 лв
81.36 € -
150.41 €
/294.17 лв
163.17 € -
54.97 €
/107.51 лв
60.01 € -
324.99 €
/635.63 лв
374.99 € -
65.45 €
/128.01 лв
72.56 € -
87.84 €
/171.79 лв
104.89 € -
234.37 €
/458.39 лв
241.28 € -
70.24 €
/137.37 лв
72.47 € -
506.66 €
/990.95 лв
529.52 € -
249.99 €
/488.94 лв
309.99 € -
345.96 €
/676.64 лв
354.69 € -
389.99 €
/762.75 лв
414.99 € -
239.99 €
/469.38 лв
269.99 € -
369.90 €
/723.46 лв
429.99 € -
159.37 €
/311.70 лв
169.97 € -
1539.36 €
/3010.73 лв
1581.16 € -
374.55 €
/732.56 лв
408.56 € -
244.12 €
/477.45 лв
253.97 € -
314.63 €
/615.36 лв
355.16 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
188.87 €
/369.41 лв
194.76 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
94.99 €
/185.78 лв
99.99 € -
201.60 €
/394.29 лв
206.51 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
595.86 €
/1165.41 лв
609.35 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
85.99 €
/168.18 лв
88.99 €
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Epson EcoTank L3270, цветен, принтер/копир/скенер, 5760x1440 dpi, 33 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4178.99 €
/350.07 лв
Мултифункционално лазерно устройство HP LaserJet MFP M234SDW 6GX01F, монохромен, принтер/копир/скенер, 600 x 600, 29 стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4179.13 €
/350.35 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Canon PIXMA G3430 Pink, цветен, принтер/копир/скенер, 4800 x 1200 dpi, до 23 стр/мин, Hi-Speed USB, Wi-Fi, A4180.36 €
/352.76 лв








































































































