| INSTALLATION DIMENSIONS | |
|---|---|
| DRIVE BAYS | |
¹ can vary by using several mounting options FRONT CONNECTORS | |
| POWER SUPPLY | |
| FAN MOUNTING OPTION | |
| GUARANTEE / WARRANTY | |
| SCOPE OF DELIVERY & FEATURES | |
| Form factor | ATX, μATX |
| Dimensions (h/w/d) | 410 x 200 x 415mm |
| Height CPU cooler (max.) | 145mm |
| Length graphics card (max.) | 355mm |
| 5.25" external | 3x |
| 3.5" external | 1x |
| 3.5" internal | 3x¹ |
| 2.5" internal | 2x¹ |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | |
| Microphone | 1x |
| Headphones | 1x |
| ATX-PSU | |
| Front | 1x 120mm (optional) |
| Rear | 1x 80mm or 1x 120mm (optional) |
| Side panel | 2x 120mm (optional) |
| Warranty | 24 months |
| Scope of delivery | Case Retail packaging Screw Set |
| Features | Reset-Button Upper slot bracket reusable Space for graphics Cards with a length of 35.5cm Cable management Depot in the cap (for USB-sticks, for example) USB 3.0 and Audio plug internal as standard block connectors Lock Loop HD-Audio |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии InterTech
Виж всички Компютърни кутии в категорията
Технически характеристики
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Не |
| Цвят: | Черен |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Не |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Кутия Inter Tech IT-6502 Romea, microATX, 1x USB 3.0, черна, без захранване40.06 €
/78.35 лв
Кутия Gamdias AURA GC9M Elite ARGB, microATX/Mini-ITX, 1x USB Type-C, 3x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, бяла, без захранване40.11 €
/78.45 лв
Кутия Zalman S3, ATX/mATX/Mini-ITX, USB 3.0, 1x 120mm вентилатор, черна, без захранване39.99 €
/78.22 лв















