HS01 PRO
The Vessel to Connect Your Desire
Designed to fulfill your performance aspirations, the HS01 is engineered for optimal cooling and a performance-driven aesthetic. With advanced flexibility and broad compatibility, it supports everything you need for your ideal build.
![]() | Chimney-Style Cooling The natural chimney effect drives efficient airflow from bottom intake to top exhaust. |
![]() | Top-Down Strength Sturdy corner pillars ensure balanced weight distribution and structural integrity. |
![]() | ARGB and I/O Built to Standard Customize vibrant ARGB lighting with 29 stylish modes. Features USB Type-C, two Type-A ports, audio and mic port for seamless connectivity. |
| Category | Specification |
|---|---|
| Model Name | HS01 PRO |
| Color Options | White |
| Dimensions (Case) | 480 × 240 × 480 mm |
| Dimensions (Carton) | 563 × 323 × 573 mm |
| Motherboard Support | ATX / Micro-ATX / Mini-ITX (Back-Connected MB Supported) |
| Front I/O Ports | USB 3.0 ×2, Type-C ×1, Mic ×1, Audio ×1, Power Button, LED Button ×1 |
| PCIe Slots | 7 |
| Max CPU Cooler Height | 175 mm |
| Max GPU Length | 420 mm |
| Max PSU Length | 200 mm (ATX / SFX) |
| Drive Support | 3.5" HDD ×2, 2.5" SSD ×4 |
| Pre-installed Fans | Bottom: 120 mm ×3Rear: 120 mm ×2 |
| Fan Support | Top: 120 mm ×3Front: 120 mm ×3 / 140 mm ×2Bottom: 120 mm ×3Rear: 120 mm ×2 |
| Radiator Support | Top: 120 / 240 / 360 mmBottom: 120 / 240 mmRear: 120 mm |
| Dust Filter | Bottom |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Montech
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Да |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.37 €
/37.89 лв
-
12.50 €
/24.44 лв
-
12.48 €
/24.41 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
22.22 €
/43.45 лв
-
8.50 €
/16.62 лв
-
34.91 €
/68.27 лв
-
6.95 €
/13.58 лв
-
49.52 €
/96.86 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
15.84 €
/30.99 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
11.28 €
/22.06 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
31.26 €
/61.14 лв
-
6.17 €
/12.07 лв
-
51.06 €
/99.87 лв
-
107.71 €
/210.67 лв
-
16.56 €
/32.38 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
52.30 €
/102.30 лв
-
29.60 €
/57.89 лв
-
5.91 €
/11.57 лв
-
16.82 €
/32.91 лв
-
16.56 €
/32.38 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
47.65 €
/93.19 лв
-
36.87 €
/72.12 лв
49.70 € -
16.56 €
/32.38 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
47.29 €
/92.48 лв
-
13.17 €
/25.77 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
136.52 €
/267.00 лв
-
34.91 €
/68.27 лв
-
6.95 €
/13.58 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
94.98 €
/185.76 лв
-
25.83 €
/50.52 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 € -
68.99 €
/134.93 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
84.99 €
/166.23 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
84.98 €
/166.21 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
35.39 €
/69.22 лв
-
105.99 €
/207.30 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
164.99 €
/322.69 лв
-
215.70 €
/421.87 лв
-
90.49 €
/176.99 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
88.99 €
/174.05 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
116.56 €
/227.97 лв
-
124.98 €
/244.44 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
339.99 €
/664.96 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
68.51 €
/133.99 лв
-
55.99 €
/109.51 лв
-
25.99 €
/50.83 лв
-
68.99 €
/134.93 лв
-
229.99 €
/449.82 лв
-
Кутия Thermaltake CTE E660 MX, EATX/ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, с прозорец, черна, без захранване
139.99 €
/273.80 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
179.99 €
/352.03 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
109.85 €
/214.85 лв
112.60 € -
100.60 €
/196.76 лв
103.10 € -
35.58 €
/69.58 лв
39.41 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
43.64 €
/85.35 лв
48.71 € -
42.66 €
/83.44 лв
43.33 € -
83.99 €
/164.27 лв
88.99 € -
34.72 €
/67.91 лв
36.19 € -
10.58 €
/20.69 лв
11.20 € -
28.13 €
/55.02 лв
30.67 € -
98.99 €
/193.61 лв
104.99 € -
112.99 €
/220.99 лв
116.99 €
Кутия Montech HS01 PRO, ATX, ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0 Type-C, 5x 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване90.40 €
/176.81 лв
Кутия Fractal Design Pop Air Orange Core, ATX/mATX/Mini-ITX, 2x USB 3.0, RGB контролер, прозорец, черна, без захранване90.30 €
/176.62 лв
Кутия MSI MAG PANO M100R PZ, Micro ATX/ITX, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 4x ARGB 120mm вентилатора, с прозорец, черна, без захранване90.30 €
/176.61 лв










.png)
.png)
.png)

















































































