GIGABYTE C201 PANORAMIC ICE
.png)
.png)
Optimized airflow design
Full-size tempered glass side panel
Dual USB 3.0 ports on front I/O
Supports radiators up to 360mm
Detachable dust filters
Includes 3 ARGB fans
| Specification | Details |
|---|---|
| Case Form Factor | Mid Tower |
| M/B Type | mini-ITX / m-ATX |
| Color | White |
| Materials | Steel, Plastic, Glass |
| Dimensions | H431 × W242 × D430 mm (± 1% error) |
| Expansion Slots | 5 |
| 5.25" Drive Bays | None |
| 3.5" Drive Support | 2 |
| 2.5" Drive Support | 1 + 2 (replace from 3.5") |
| I/O Panel | USB 3.0 ×2, RGB LED Switch, Power Switch, Audio In & Out (HD audio) |
| Pre-installed Fans | Side: 120mm ×2 (ARGB), Rear: 120mm ×1 (ARGB) |
| Fan Support | Top: 120mm ×3 / 140mm ×2Side: 120mm ×2Rear: 120mm ×1 / 140mm ×1PSU shroud: 120mm ×3 |
| Radiator Support | Top: Max 360mmSide: Max 240mmRear: Max 140mm |
| Power Supply Type | Standard ATX (not included) |
| Maximum Compatibility | CPU Height: 190mmGPU Length: 410mmPSU Length: 250mm |
| Dust Filters | Top, Bottom, Side |
| RGB Lighting | Yes (Support RGB Fusion) |
| Weight | N.W.: 6.45 KgG.W.: 7.9 Kg |
| Package Dimensions | H502 × W313 × D525 mm |
| Accessories | 1. Installation Guide2. Accessories kit |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Компютърни кутии Gigabyte
Виж всички Компютърни кутии в категорията
| Захранване: | Не |
|---|---|
| Прозорец: | Да |
| Цвят: | Бял |
| E-ATX: | Не |
| ATX: | Не |
| Micro-ATX: | Да |
| Mini-ITX: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
31.56 €
/61.72 лв
120.00 € лв -
33.61 €
/65.74 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
172.35 €
/337.09 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
41.07 €
/80.33 лв
120.00 € лв -
16.73 €
/32.72 лв
120.00 € лв -
13.23 €
/25.87 лв
120.00 € лв -
144.09 €
/281.81 лв
120.00 € лв -
19.72 €
/38.56 лв
120.00 € лв -
19.72 €
/38.56 лв
120.00 € лв -
23.74 €
/46.44 лв
120.00 € лв -
15.35 €
/30.01 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
111.26 €
/217.60 лв
120.00 € лв -
52.65 €
/102.98 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
30.91 €
/60.45 лв
120.00 € лв -
8.80 €
/17.21 лв
120.00 € лв -
165.35 €
/323.39 лв
120.00 € лв -
46.10 €
/90.16 лв
120.00 € лв -
28.74 €
/56.21 лв
120.00 € лв -
37.36 €
/73.07 лв
120.00 € лв -
15.84 €
/30.99 лв
120.00 € лв -
30.67 €
/59.98 лв
120.00 € лв -
25.38 €
/49.64 лв
120.00 € лв -
23.25 €
/45.47 лв
120.00 € лв -
60.09 €
/117.52 лв
120.00 € лв -
23.90 €
/46.74 лв
120.00 € лв -
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
66.61 €
/130.28 лв
120.00 € лв -
197.34 €
/385.96 лв
120.00 € лв -
17.94 €
/35.09 лв
120.00 € лв -
Кутия Lian Li LANCOOL III, ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX/E-ATX, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване
138.30 €
/270.49 лв
120.00 € лв -
Кутия Lian Li LANCOOL III, ATX/MICRO-ATX/MINI-ITX/E-ATX, 2x USB 3.0, прозорец, черна, без захранване
138.30 €
/270.49 лв
120.00 € лв -
59.68 €
/116.73 лв
120.00 € лв -
27.08 €
/52.97 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв
-
6.00 €
/11.73 лв
120.00 € лв -
30.55 €
/59.75 лв
120.00 € лв -
94.98 €
/185.76 лв
120.00 € лв -
116.99 €
/228.81 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
66.61 €
/130.28 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
68.99 €
/134.93 лв
120.00 € лв -
79.25 €
/154.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/209.99 лв
120.00 € лв -
29.18 €
/57.07 лв
120.00 € лв -
249.99 €
/488.94 лв
120.00 € лв -
124.99 €
/244.46 лв
120.00 € лв -
48.96 €
/95.76 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
92.03 €
/179.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
63.91 €
/124.99 лв
120.00 € лв -
90.49 €
/176.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
169.99 €
/332.47 лв
120.00 € лв -
164.99 €
/322.69 лв
120.00 € лв -
179.99 €
/352.03 лв
120.00 € лв -
74.99 €
/146.67 лв
120.00 € лв -
117.59 €
/229.99 лв
120.00 € лв -
114.99 €
/224.90 лв
120.00 € лв -
239.99 €
/469.38 лв
120.00 € лв -
55.99 €
/109.51 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
84.98 €
/166.21 лв
120.00 € лв -
83.34 €
/162.99 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
71.06 €
/138.99 лв
120.00 € лв -
97.14 €
/189.99 лв
120.00 € лв -
104.99 €
/205.34 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
44.35 €
/86.73 лв
120.00 € лв -
95.98 €
/187.72 лв
120.00 € лв -
42.65 €
/83.41 лв
120.00 € лв -
47.89 €
/93.67 лв
120.00 € лв -
35.27 €
/68.98 лв
120.00 € лв -
158.43 €
/309.87 лв
120.00 € лв -
124.98 €
/244.44 лв
120.00 € лв -
38.81 €
/75.90 лв
120.00 € лв -
63.00 €
/123.21 лв
120.00 € лв -
6.72 €
/13.14 лв
120.00 € лв
Кутия Endorfy Signum 300 ARGB, ATX/microATX/mITX, 2x USB 3.1 Gen 1 Type-A, с прозорец, черна, без захранване75.85 €
/148.35 лв
Кутия Raijintek PONOS MS4, SSI-CEB/ATX/mATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 4x 120mm ARGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване75.97 €
/148.59 лв
Кутия DeepCool CH360 DIGITAL, microATX/Mini-ITX, 1x USB 3.0, 1x USB Type-C, 2x 140mm ARGB вентилатора, с прозорец, черна, без захранване75.39 €
/147.45 лв




























































































