IIYAMA XUB3297QSNP-B1
32’’ QHD IPS technology panel with RJ45 (LAN), KVM Switch and USB-C Dock with 95W power delivery
The XUB3297QSNP is a 32-inch QHD monitor designed to boost your productivity and streamline your workspace. With an integrated USB-C dock, you can connect your laptop using a single cable, transmitting video, data, and up to 95W of power delivery, while keeping your desk clean and clutter-free. The built-in KVM switch lets you control two PCs with one keyboard and mouse, making multitasking easy. When connected via USB-C, your laptop also gets instant access to the LAN network. Plus, the DisplayPort-out supports daisy chaining for seamless multi-monitor setups.
Featuring an IPS panel for vivid colors and wide viewing angles, it’s perfect for work, content creation, or entertainment. For all-day comfort, it includes a 15cm height-adjustable stand, Flicker-Free technology, and a Blue Light Reducer to help minimize eye strain.
USB-C dock for tidy desk & easy connectivity
Connect everything with just one cable — handle video, data, and power while keeping your desk clean and organized.
%20KVM%20Switch%20and%20USB-C%20Dock%20with%2095W%20power%20delivery.png)
Easy multi-device control with KVM
Easily switch between multiple computers using one monitor, keyboard, and mouse, making multitasking smooth and efficient.
%20KVM%20Switch%20and%20USB-C%20Dock%20with%2095W%20power%20delivery.png)
| Размер: | 32" |
| Резолюция: | 2560x1440 |
| Формат: | 16:9 |
| Панел: | IPS |
| Подсветка: | LED |
| Стъпка: | 0.273 |
| Покритие на екрана: | Anti-Glare |
| Яркост: | 350 cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1000 :1 |
| Динамичен контраст: | 80000000 :1 |
| Ъгли на виждане: | 178 º/178 º |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Цветове на дисплея: | 16.7 M |
| sRGB покритие: | 99% |
| NTSC: | 72% |
| Колонки: | 2 x 2.5W |
| HDMI: | 1 x HDMI |
| DisplayPort: | 1 x Display Port |
| USB-C: | 2 x USB-C |
| USB-C Docking: | да |
| USB-HUB: | 2 x USB 3.2 |
| KVM: | да |
| LAN: | 1 x RJ45 |
| Аудио: | Audio Out |
| Изходи: | Headphone connector, DP Out |
| VESA: | 100x100 |
| Ергономична стойка: | да |
| Стойка: | Регулиране на височината: 150 мм, Въртене: 90 градуса, Наклон: -5/+23 градуса |
| Функции: | 3-side borderless, USB-C dock for tidy desk, 95W power delivery, KVM switch, Daisy Chain MST, Adaptive Sync, i-Style colour |
| Включени аксесоари: | Power cable, USB-C cable, HDMI cable, DP cable, Quick start guide, Safety guide |
| Енергопотребление: | 40 W |
| Сертификати: | TCO Certified, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Цвят на корпуса: | Черен |
| Тънка рамка: | да |
| Тегло: | 9.500 кг. |
| Енергиен клас: | F |
Виж още Монитори Iiyama
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Да |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 32" (81.28 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 100 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
154.99 €
/303.13 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.44 €
/227.73 лв
-
366.30 €
/716.43 лв
-
559.30 €
/1093.89 лв
-
1960.76 €
/3834.91 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
239.78 €
/468.97 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
93.00 €
/181.89 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
105.23 €
/205.81 лв
-
182.49 €
/356.92 лв
-
67.60 €
/132.21 лв
-
381.88 €
/746.90 лв
-
199.27 €
/389.74 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
91.94 €
/179.81 лв
-
133.32 €
/260.76 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
310.52 €
/607.32 лв
-
95.47 €
/186.73 лв
-
663.98 €
/1298.63 лв
-
2564.03 €
/5014.81 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
110.93 €
/216.97 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
172.94 €
/338.25 лв
-
366.30 €
/716.43 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
133.34 €
/260.79 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
460.16 €
/899.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
239.99 €
/469.38 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
346.42 €
/677.53 лв
423.82 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
980.66 €
/1918.00 лв
1034.77 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
400.43 €
/783.16 лв
411.52 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
394.41 €
/771.39 лв
403.33 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор Samsung ViewFinity S8 LS-32D800UA (2024), 32" (81.28cm) VA панел, 4K/UHD, 5ms, Mega DCR, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, LAN, USB Hub357.84 €
/699.88 лв
Монитор Iiyama XB3288UHSU-B5, 31.5" (80.01 cm), VA панел, 4K/UHD, 3ms, 80 000 000:1, 300 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB357.36 €
/698.93 лв
Монитор Dell Alienware AW3425DWM, 34" (86.36cm) VA панел, 180Hz, WQHD, 1ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB355.54 €
/695.38 лв












































































































