98K43ET#ABB
Silver
16" (40.64cm), WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, micro-edge, 400 nits, 100% sRGB
Nvidia RTX 2000 Ada Generation Laptop GPU 8GB GDDR6
5MP HD IR camera, HP World Facing Microphone dual array digital microphones
Intel Core i7-14700HX, 20C (8P + 12E) / 28T, P-core 2.1 / 5.5GHz, E-core 1.5 / 3.9GHz, 33MB, 55W-157W TDP
1x 32GB DDR5-5600MT/s, single-channel, 4x SO-DIMM slots
1TB SSD PCIe Gen4 NVMe TLC M.2
Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000Mbps
Intel Wi-Fi 7 BE200 802.11be (2x2)
Bluetooth 5.4 non-vPro
2x Thunderbolt 4 with USB4 Type-C 40Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 5Gbps (1x charging)
1x RJ-45
1x HDMI 2.1
1x Mini DisplayPort 1.4a
1x power connector
1x headphone/microphone combo
Audio by Poly Studio, dual stereo speakers, HD audio
HP Long Life 8-cell, 95Wh Li-ion polymer Battery
230W external AC power adapter
HP Premium Keyboard, spill resistant, backlit keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Windows 11 Pro
36.3 x 25.0 x 2.86 cm
2.35kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | RTX 2000 Ada Generation |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 14700HX |
| Брой ядра: | 20 ядрен |
| Честота: | 2.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.5 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | mini DisplayPort |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 2.35 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.30 x 25.96 x 2.35-2.61 cm |
| Модел: | HP ZBook |
|---|---|
| Серия: | HP ZBook Fury 16 G11 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
278.99 €
/545.66 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1369.64 €
/2678.78 лв
1422.24 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1093.50 €
/2138.70 лв
1158.31 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
693.00 €
/1355.39 лв
713.70 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 10 Aura Edition (21NU0028BM)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56cm) 2.8K OLED 120Hz Touch Display (HDMI), 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro3469.06 €
/6784.88 лв
Лаптоп HP Elite x360 1040 G11 (B68ZGET#ABB)(сребрист), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 155H 1.4/4.8GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Touchscreen Anti-Glare Display (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Pro3432.13 €
/6712.67 лв
Лаптоп Asus ROG Zephyrus 16 GU605CR-QR109W (90NR0LZ5-M00C30)(сив), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 285HX 2.8/5.5 GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA OLED Glossy Display & GF RTX 5070 Ti 12GB (HDMI), 32GB LPDDR5X, 2TB SSD, 1x Thunderbolt 4, Win11 Home3544.18 €
/6931.81 лв



















































































































