Pro-level performance combines with true mobility in this sleek and powerful AI workstation.
Power through professional workflows.
Tackle complex projects and blaze through 3D modeling with an Intel® CPU, 4 with a dedicated NPU, 4 and integrated or discrete graphics. 5 With up to 80W max TDP, get the most performance for rendering and AI-accelerated workflows.

Advanced workflows. Anywhere.
With an all-aluminum chassis and MIL-STD 810 durability, 6 this PC is built to last. Take complex projects on the go with a device that runs quiet and cool. The redesigned thermal solution supports even more power to ensure the device runs at its best.
.png)
Accelerate AI workflows
Speed up AI inferencing on the HP ZBook X, with pro-level graphics designed for advanced AI workflows. Focus on the work that matters and enable productivity without diverting resources from your most demanding work.

16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), IPS матов
NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation 6GB GDDR7
5 MP IR AI camera
Intel Core Ultra 7 235H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 5.0GHz, 18MB, Integrated Intel AI Boost, up to 13 TOPS
16GB (1x 16384MB) - DDR5, 5600MHz
1TB SSD NVMe
Intel Wi-Fi 7 BE201 (2x2)
Bluetooth 5.4
HDMI
2x USB4 (Thunderbolt 4)
2x USB 3.0
SD card reader
Fingerprint Reader
6-клетъчна батерия
Backlit Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата
Windows 11 Pro
35.9 x 25.0 x 1.9 cm
2.04 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | RTX PRO 500 Blackwell Generation |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 235H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 1.8 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 2.04 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 25.5 x 1.8 cm |
| Модел: | HP ZBook |
|---|---|
| Серия: | HP ZBook 8 G1i AI |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X Flip G1i
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook 7 13
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1496.93 €
/2927.74 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
99.46 €
/194.52 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5523.07 €
/10802.19 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
584.84 €
/1143.85 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
1642.50 €
/3212.45 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
1146.86 €
/2243.07 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1147.15 €
/2243.63 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
939.46 €
/1837.42 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
3467.65 €
/6782.14 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1484.82 €
/2904.06 лв
120.00 € лв -
3616.13 €
/7072.53 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
4855.24 €
/9496.02 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1043.17 €
/2040.26 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
1190.22 €
/2327.87 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo Legion 5 15AKP10(83F1002DBM)(черен), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2/5GHz, 15.1"(38.35cm) WQXGA OLED Display & GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB Type-A, No OS, 2kg1965.04 €
/3843.28 лв
Лаптоп Asus ROG Strix G16 G614JV-N4071W (90NR0C61-M011C0)(сив), четиринадесетядрен Intel Core i7-13650HX 2.6/4.9GHz, 16" (40.64cm) WQXGA IPS 240Hz Anti-Glare Display & GF RTX 4060 8GB, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1975.44 €
/3863.62 лв
Лаптоп Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-903 (NH.QX5EX.00A), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA IPS 240Hz Display & GF RTX 5070 8GB, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS1975.44 €
/3863.62 лв


























































































































