9Z8L8EA
Nocturne blue
13.5" (34.29cm), WUXGA+ (1920 x 1280), multitouch-enabled, IPS, Corning Gorilla Glass NBT, 1000 nits, 100% sRGB
Integrated Intel Iris Xe Graphics, 1.3GHz Graphics Dynamic Frequency, 96 EUs
HP True Vision 5MP IR camera with shutter, temporal noise reduction, integrated dual array digital microphones
Intel Core i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB, 15W-55W TDP
32GB LPDDR4X-4266MT/s RAM (onboard)
1TB SSD PCIe Gen4 NVMe M.2 TLC
microSD card reader
Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2)
Bluetooth 5.3
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 10Gbps (HP Sleep and Charge)
2x Thunderbolt 4 with USB Type-C 40Gbps (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge)
1x headphone/microphone combo
Audio by Bang & Olufsen; Quad speakers; HP Audio Boost
4-cell, 66 Wh Li-ion polymer battery
65W USB Type-C power adapter
Full-size backlit keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (Discrete TPM)
Windows 11 Home
29.8 x 22.04 x 1.69 cm
1.36 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.5" (34.29 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1280 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1355U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR4X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.36 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 29.8x20.4x1.7 cm |
| Модел: | HP Spectre |
|---|---|
| Серия: | HP Spectre |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1a
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Apple MacBook Air 15 2026 (MDVU4ZE/A)(Sky Blue), десетядрен Apple M5 4.4 GHz, 15.3" (38.86cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 24GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS2071.02 €
/4050.56 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 15 2026 (MDVC4ZE/A)(Silver), десетядрен Apple M5 4.4 GHz, 15.3" (38.86cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 24GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS2071.02 €
/4050.56 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 15 2026 (MDVN4ZE/A)(Midnight), десетядрен Apple M5 4.4 GHz, 15.3" (38.86cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 24GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS2071.02 €
/4050.56 лв



















































































































