HP OMEN 27qs
| Параметър | Стойност |
|---|---|
| Размер | 27" |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Тип панел | IPS |
| Съотношение | 16:9 |
| Технология | LED LCD |
| Подсветка | Edge-lit LED |
| Разстояние между пикселите | 0.23 mm |
| Плътност на пикселите | 109 PPI |
| Време на реакция | 1 ms (GtG с overdrive) |
| Честота на опресняване | 240 Hz |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Контраст | 1000:1 / 10 000 000:1 (динамичен) |
| Цветове | 16.7 million colours |
| Цветова гама | 95% DCI-P3, 99% sRGB |
| Хоризонтален ъгъл | 178° |
| Вертикален ъгъл | 178° |
| Покритие на дисплея | Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25% |
| Адаптивна синхронизация | AMD FreeSync Premium |
| NVIDIA технология | G-SYNC Compatible |
| Функции | Flicker Free, HP Eye Ease, 3-sided bezeless, True 8-bit |
| Интерфейси | DisplayPort 1.4 (HDCP), 2 x HDMI (HDCP), Audio line-out, 2 x USB 3.2 Gen 1, USB 3.0 Type-B |
| Вградени устройства | USB hub (USB-B) |
| Говорители | Stereo |
| Мощност на говорители | 3W |
| Ергономия | Height adjust, pivot, tilt |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Наклон | -5° / +20° |
| Завъртане (pivot) | 180° |
| VESA | 100 x 100 mm |
| Размери (със стойка) | 61.36 x 22.33 x 52.37 cm |
| Тегло | 7.9 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Detachable stand |
| Консумация (стандартна) | 33.5 W |
| Максимална консумация | 83 W |
| Standby | 0.5 W |
| Консумация SDR | 26 kWh/1000h |
| Консумация HDR | 70 kWh/1000h |
| Енергиен клас | Class F |
| Енергиен клас HDR | Class G |
| Живот на подсветка | 30,000 часа |
| Работна температура | 5°C – 35°C |
| Работна влажност | 20% – 80% RH |
| Хоризонтална честота | 30 – 391 kHz |
| Вертикална честота | 55 – 240 Hz |
| Софтуер | HP OMEN Gaming Hub, HP OMEN Lighting Studio |
| Език | English / Europe |
| Включени кабели | DisplayPort кабел, USB-A към USB-B |
| Сертификации | CSA, VCCI, BSMI, NOM, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, TUV Bauart, CEC, KC, CEL, EAC, ISC, BIS, low halogen, ICE, TUV LBL, Ukraine, UAE, TUV Flicker Free, WW application, UAE RoHS |
Виж още Монитори HP
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Gaming |
|---|---|
| Екран размер: | 27" (68.58 cm) |
| Разделителна способност (max): | 2560 x 1440 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 240 Hz |
| Време за реакция: | 1 ms |
| Яркост: | 400 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Да |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
210.87 €
/412.43 лв
-
91.49 €
/178.95 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
161.58 €
/316.03 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
112.10 €
/219.25 лв
-
578.99 €
/1132.41 лв
-
287.74 €
/562.77 лв
-
187.86 €
/367.43 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
115.71 €
/226.31 лв
-
340.36 €
/665.68 лв
-
314.28 €
/614.67 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
97.12 €
/189.96 лв
-
338.51 €
/662.07 лв
-
251.32 €
/491.54 лв
-
162.29 €
/317.41 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
149.87 €
/293.12 лв
-
198.63 €
/388.50 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
90.52 €
/177.04 лв
-
120.64 €
/235.96 лв
-
145.94 €
/285.44 лв
-
150.32 €
/294.01 лв
-
116.29 €
/227.45 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
599.74 €
/1173.00 лв
-
1980.85 €
/3874.20 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
663.50 €
/1297.70 лв
-
80.89 €
/158.20 лв
-
238.36 €
/466.20 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
118.01 €
/230.82 лв
-
90.52 €
/177.04 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
168.52 €
/329.59 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
94.69 €
/185.20 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
368.18 €
/720.10 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
128.98 €
/252.26 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
92.03 €
/179.99 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
101.74 €
/198.99 лв
-
147.99 €
/289.44 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
349.99 €
/684.52 лв
-
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
235.97 €
/461.52 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
1299.99 €
/2542.56 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
237.69 €
/464.87 лв
247.75 € -
413.82 €
/809.36 лв
445.47 € -
123.45 €
/241.45 лв
129.46 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
337.14 €
/659.38 лв
357.03 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
214.39 €
/419.32 лв
225.57 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
310.78 €
/607.84 лв
321.53 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
428.33 €
/837.73 лв
439.06 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор KOORUI E2212F, 22" (55.88 cm), VA панел, 100Hz, FHD, 5ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA67.94 €
/132.88 лв
Монитор DeTech, 21.5" (54.61cm) панел, 75Hz, Full HD, 250 cd/m2, HDMI, VGA72.49 €
/141.77 лв
Монитор Philips 221V8A, 21.5" (54.61 cm), VA панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 3000:1, 250cd/m2, HDMI, VGA73.40 €
/143.56 лв
























































































