HP Recommends Windows 11 Pro
Summarize and rewrite content, get relevant recommendations, and stay organized with Microsoft Copilot.

Commanding AMD processor
Develop innovative ideas with the lightning-fast AMD Ryzen™ processor with an up to 55 TOPS NPU.

Long battery life
HP Smart Sense 6 keeps your PC cool and quiet, and Adaptive Dimming 7 helps conserve battery life.

14" (35.56cm) WQXGA+ (2880x1800) OLED 400nits,16:10, 120Hz Touchscreen Display
AMD Radeon 880M
5.0MP IR camera, AI camera, camera shutter
AMD Ryzen™ AI 7 PRO 360, Cores / Threads: 8C / 16T, 2.0 GHz base / up to 5.0 GHz boost, Cache: 8 MB L2 / 16 MB L3
1x 16GB Soldered LPDDR5x-4267 MHz
512 GB SSD M.2 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe), triple-level cell (TLC)
MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be
Bluetooth 5.4
2x x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery)
USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery)
USB 3.2 Gen 2 (powered)
HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Four stereo speakers, dual array microphone
Integrated 74.5Wh Battery
4-cell lithium polymer
Backlit Keyboard, без кирилизация
Discrete TPM 2.0 Enabled
Windows 11 Pro
31.22 x 21.46 x 1.31 cm
1.49 kg
Виж още Лаптопи HP
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 880M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Модел процесор: | 360 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| AI производителност: | до 50 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | 5 Mpix |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.49 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.2 x 21.7 x 1.7 cm |
| Модел: | HP EliteBook |
|---|---|
| Серия: | HP EliteBook X G1a |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- HP 250R
- HP 255
- HP EliteBook 6 G1i
- HP EliteBook 8 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1i
- HP EliteBook Ultra 14 G1q
- HP EliteBook X G1i AI
- HP Elite x360
- HP OmniBook 5 16
- HP OmniBook Ultra Flip 14
- HP OmniBook X Flip 16
- HP ProBook 440 G10
- HP ProBook 440 G11
- HP ProBook 450 G8
- HP ProBook 460 G11
- HP ProBook 465 G11
- HP ProBook 4 G1a AI
- HP ProBook 4 G1i
- HP ProBook 4 G1iR
- HP Spectre
- HP Victus 15-fa
- HP Victus 15-fb
- HP ZBook 8 G1i AI
- HP ZBook Fury
- Lenovo LOQ 15AHP10
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
228.24 €
/446.41 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
380.89 €
/744.95 лв
396.47 € -
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
602.78 €
/1178.93 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
602.78 €
/1178.93 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
78.99 €
/154.49 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 €
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1611.35 €
/3151.52 лв
1778.80 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Лаптоп Dell Pro Max 14 MC14255(BTO651_MC14255_EMEA), дванадесетядрен AMD Ryzen AI 9 HX PRO 370 2.0/5.1GHz, 14"(35.56cm) WQXGA Anti-Glare Display, 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2374.09 €
/4643.32 лв
Лаптоп Asus Zenbook S 16 UM5606GA-SR222X (90NB17H6-M00BX0)(сив), десетядрен AMD Ryzen AI 9 H 465 2.0/5.0GHz, 16" (40.64cm) WQXGA+ OLED 120Hz 500nits Anti-Glare Display, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 2TB SSD NVMe, 2x USB4, Windows 11 Pro2367.95 €
/4631.30 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 (21R3004KBM), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 2.0/5.2 GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-glare Touch Display (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2365.80 €
/4627.10 лв

















































































































