HP E24 G5
Създаден умишлено, за да осигури ясни изображения, персонализиран комфорт и истинска гъвкавост в офиса или у дома, мониторът HP E24 G5 FHD дава ново определение на комфорта, така че да няма нищо между вас и най-добрите ви постижения.

Технически спецификации:
| Размер на дисплея (диагонал) | 23.8" |
|---|---|
| Размер на дисплея (диагонал) | 60.5 cm (23.8") |
| Тип на дисплея | IPS |
| Характеристики на дисплея | On-screen controls; Anti-glare; Height Adjust/Tilt/Swivel/Pivot; HP Eye Ease |
| Цветна гама | 99% sRGB |
| Контроли за управление от екрана | Management; Information; Exit; Input; Color; Image; Power; Menu; Brightness+ |
| Разделителна способност (естествена) | FHD (1920 x 1080) |
| Поддържани резолюции | 640 x 480; 720 x 400; 800 x 600; 1024 x 768; 1280 x 720; 1280 x 800; 1280 x 1024; 1440 x 900; 1600 x 900; 1680 x 1050; 1920 x 1080 |
| Коефициент на контраста | 1000:1 |
| Съотношение на контраста на дисплея (динамично) | 8000000:1 |
| Яркост | 250 nits |
| Ниво на пикселите | 0.27 x 0.27 mm |
| USB Type-A | 4x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (1 charging) |
| USB b (активиране на концентратор) | 1x USB-B |
| DisplayPort | 1x DisplayPort 1.2 |
| HDCP | Yes, DisplayPort and HDMI |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Уеб камера | No integrated camera |
| Монтиране по VESA | 100 mm x 100 mm |
| Минимални размери (Ш x Д x В) | 53.94 x 4.7 x 32.26 cm (without hinge); 53.94 x 7.5 x 32.26 cm (with hinge) (without stand) |
| Размери със стойка (Ш x Д x В) | 53.94 x 21.1 x 50.7 cm |
| Тегло | 5.4 kg (with stand) |
| Тегло на опаковката | 7.6 kg |
| Обработка на екрана | Anti-glare |
| завъртане | ±45° |
| Наклон | -5 to +23° |
| Хоризонтален ъгъл на гледане | 178° |
| Вертикален ъгъл на гледане | 178° |
| Съотношение | 16:9 1 |
| Тип подсветка | Edge-lit |
| Рамка | 3-sided borderless |
| Крива | Flat |
| Подвижна стойка | Yes |
| Площ на показване (метрични) | 52.7 x 29.65 cm |
| Обхват за регулиране по височина | 150 mm |
| Чакане на отговор | 5ms GtG (with overdrive) |
| Честота на сканиране на дисплея (хоризонтална) | 30-86 KHz |
| Честота на сканиране на дисплея (вертикална) | 50-75 Hz |
| Без трептене | Yes |
| Твърдост | 3H |
| Ниско ниво на синя светлина | Yes, HP Eye Ease (TÜV Low Blue Light Hardware Solution certified) |
| Дълбочина на частта на панела | 8 bit (6 bit + FRC) |
| въртящ се | ±90° |
| Пиксела на инч (ppi) | 93 ppi |
| Разделителна способност (максимална) | FHD (1920 x 1080 @ 75 Hz) |
| Софтуер за управление | HP Display Center; HP Display Manager |
| Физическа сигурност | Security lock-ready 3 |
| Захранване | 100 - 240 VAC 50/60 Hz |
| Тип захранване | Internal |
| Консумация на мощност (режим „вкл.“) | 53 W (maximum) |
| Консумация на мощност (годишнo) | 13 W |
| Консумация на мощност (дежурен режим) | 0.5 W (standby) |
| Консумация на мощност (режим „изкл.“) | 22 W (typical) |
| Консумация на енергия | 53 W (maximum), 22 W (typical), 0.5 W (standby) |
| Работен диапазон на влажност | 20 to 80% RH |
| Неработен диапазон на влажността | 5 – 95% |
| Температурен диапазон при работа | 5 to 35°C |
| Температурен диапазон при работа | 41 to 95°F |
| Спецификации на устойчивото въздействие | Low Halogen; Molded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; Outside box and corrugated cushions are 100% sustainably sourced and recyclable; Contains ocean-bound recycled plastic; 80% ITE-derived closed loop plastic; At least 25% recycled metal 4 5 6 7 8 9 |
| Клас енергийна ефективност | D |
Виж още Монитори HP
Виж всички Монитори в категорията
| DisplayPort: | Да |
|---|---|
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Mini DisplayPort: | Не |
| Thunderbolt: | Не |
| USB Type-C: | Не |
| USB Type-А: | Да |
| VGA (D-Sub): | Не |
| Гама: | Home & Office |
|---|---|
| Екран размер: | 23.8" (60.45 cm) |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1080 |
| Аспект изображение: | 16:9 |
| Тип матрица: | IPS |
| Честота на опресняване: | 75 Hz |
| Време за реакция: | 5 ms |
| Яркост: | 250 cd/m² |
| TV Тунер: | Не |
| Тъчскрийн: | Не |
| Вградени колони: | Не |
| 3D: | Не |
| Цвят: | Черен/Сребрист |
| Формат екран: | Wide |
| Извит: | Не |
| Преносим: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
448.05 €
/876.30 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
75.11 €
/146.90 лв
-
513.29 €
/1003.92 лв
-
238.68 €
/466.82 лв
-
528.30 €
/1033.26 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.65 €
/226.20 лв
-
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
1242.17 €
/2429.48 лв
-
98.64 €
/192.92 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
95.60 €
/186.98 лв
-
84.72 €
/165.69 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
293.45 €
/573.93 лв
-
892.77 €
/1746.11 лв
-
164.28 €
/321.29 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
91.12 €
/178.22 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
740.45 €
/1448.20 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
171.78 €
/335.97 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
273.25 €
/534.43 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
138.13 €
/270.16 лв
-
171.78 €
/335.97 лв
-
128.92 €
/252.14 лв
-
1242.17 €
/2429.48 лв
-
106.07 €
/207.45 лв
-
271.00 €
/530.03 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
-
118.99 €
/232.72 лв
-
174.99 €
/342.25 лв
-
113.32 €
/221.63 лв
-
269.66 €
/527.41 лв
-
165.99 €
/324.65 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
218.99 €
/428.31 лв
224.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
129.00 €
/252.30 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
314.98 €
/616.05 лв
-
115.69 €
/226.28 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
257.58 € -
159.99 €
/312.91 лв
-
1198.99 €
/2345.02 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
147.99 € -
228.99 €
/447.87 лв
-
488.99 €
/956.38 лв
-
144.99 €
/283.58 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
92.03 € -
578.99 €
/1132.41 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
306.26 €
/598.99 лв
-
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
304.99 €
/596.51 лв
349.99 € -
149.99 €
/293.36 лв
-
108.99 €
/213.17 лв
-
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
2198.55 €
/4299.99 лв
-
138.04 €
/269.99 лв
-
270.98 €
/529.99 лв
-
110.94 €
/216.98 лв
-
Монитор IIYAMA TF2234MC-B7AGB, 21.5" (54.61 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 8ms, 350cd/m2, DP/HDMI/VGA
518.99 €
/1015.06 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
220.57 € -
171.99 €
/336.38 лв
-
133.95 €
/261.99 лв
154.85 € -
142.00 €
/277.73 лв
161.58 € -
150.02 €
/293.42 лв
168.31 € -
186.68 €
/365.12 лв
194.39 € -
416.91 €
/815.40 лв
445.47 € -
206.87 €
/404.61 лв
225.57 € -
236.25 €
/462.07 лв
242.93 € -
154.85 €
/302.86 лв
186.68 € -
159.99 €
/312.91 лв
220.57 € -
214.39 €
/419.32 лв
222.90 € -
146.95 €
/287.40 лв
152.63 € -
137.94 €
/269.80 лв
160.24 € -
236.92 €
/463.38 лв
242.93 € -
106.56 €
/208.41 лв
111.41 € -
553.81 €
/1083.16 лв
665.77 € -
849.99 €
/1662.44 лв
925.97 € -
157.72 €
/308.47 лв
196.30 € -
347.25 €
/679.16 лв
423.82 € -
649.82 €
/1270.94 лв
663.11 € -
226.91 €
/443.80 лв
278.23 € -
249.99 €
/488.94 лв
257.58 € -
349.31 €
/683.20 лв
381.39 € -
178.99 €
/350.07 лв
223.45 € -
219.99 €
/430.26 лв
239.99 € -
715.40 €
/1399.19 лв
795.59 € -
111.36 €
/217.81 лв
115.71 € -
189.99 €
/371.59 лв
219.99 € -
160.95 €
/314.80 лв
177.05 € -
142.89 €
/279.47 лв
149.87 € -
91.04 €
/178.06 лв
92.85 € -
98.99 €
/193.61 лв
101.74 € -
322.65 €
/631.04 лв
357.84 € -
98.99 €
/193.61 лв
114.99 € -
89.99 €
/176.01 лв
92.03 € -
Монитор AOC U27G4R, 27" (68.58cm) IPS панел, 160Hz, 4K/UHD, 0.5ms, 400 cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB
304.99 €
/596.51 лв
349.99 € -
619.99 €
/1212.59 лв
689.99 € -
183.88 €
/359.63 лв
198.36 € -
834.99 €
/1633.10 лв
869.99 € -
128.99 €
/252.28 лв
147.99 € -
218.99 €
/428.31 лв
224.99 €
Монитор ViewSonic VX3276-MHD-3, 32" (81.28 cm) IPS панел, 75Hz, Full HD, 4ms, 80M:1, 250 cd/m2, DisplayPort, HDMI, VGA258.91 €
/506.39 лв
Монитор Dell P2725D, 27"(68.58cm), IPS панел, WQHD, 100Hz, 5ms, 350cd/m2, Displey Port, HDMI, USB-A, USB-C258.93 €
/506.42 лв
Монитор Philips 32B2N3500/00, 31.5" (80.01cm) IPS панел, 100Hz, QHD, 4ms, 50 000 000:1, 350cd/m2, DisplayPort, HDMI, USB258.12 €
/504.83 лв








































































































